Diskuze

Starší diskuze:

 

12.10. 00:03
tomajzl

Paroubek den před nástupem do funkce premiéra vyvedl své finance z Privat banking Živnostenské banky "aby mu nikdo neviděl pod ruce"

12.10. 01:39
wattie

Paroubek s váma zatočí!!! :o))

Odpověď autora stránek:
Po posledních kauzách Doležela a dalších funkcionářů ČSSD si nelze než přát, že v dalších volbách naopak zatočí lidé s Paroubkem.

12.10. 14:20
Václav Svoboda

Opět vás zdravím, asi před dvěma týdny jsem zde psal.....
Dnešní komunisté mi opravdu nevadí, jelikož je to strana jako každá jiná.Kdyby si zvolili jiný název, ani by jste jejím směrem neprdli......
Říkáte že to jsou bývalí udavači apod....co takhle pan Tlustý a jiní???Také udavač???
A máte tam to slovíčko "bývalí"...."bývalí" to neznamená přítomný, ani budoucí, ale minulý čas....když je někdo ve vězení, za pár let jej pustil, je taky "bývalí" vězeň, ale svůj dluh společnosti už splatil...
Myslím že kdyby v Koreji a jími podobnými zeměmi nebyl pevný řád, byl by tam nehorázný bordel....Vemte si třeba zmiňovanou Kubu....Pokud si chcete na Kubu zajet na dovolenou, doporučuji aby jste tak uskutečnili co nejdřív, ještě za vlády Fidela Castra...Až umře,bude to tam bez pevné diktatury samá štětka, přestřelky na ulicích, no prostě bordel...
Za komunismu zde byl řád, děti si vážili dospělích, když policajt přistihl děcko kouřit, fetovat, sprejovat, nebo prostě dělat bordel, mohl ho s klidným svědomím seřezat, dnes by to vedlo k soudu...Samozřejmě bývalí režim měl své + a -.....ale osočovat současné komunisty podle mě není nejlepší....
Jak bych hodnotil paroubka....-No, myslím že jasně dokázal, že je rváč (obrazně, ne jako pan Macek doopravdy)...ničeho se nebojí a jde si tvrdě za svým a někoho takového přesně tahle republika potřebuje......to jsou mé názory, přebere je jak uznáte a těším se na vaší odpověď
S pozdravem Václav Svoboda
PS:Jsem z Ostravy, tipuji že jste ze středočekého kraje, nebo spíš z Prahy....

Odpověď autora stránek:
Komunisté vůbec nejsou strana jako každá jiná. Žádná jiná strana totiž nemá v programu třídní nenávist, Marxisticko-Leninistické utopické vize nebo odkazy na totalitní KSČ. Žádná jiná strana nemá v parlamentu poslance, kteří v minulosti aktivně spolupracovali s StB nebo mučili vězně při výsleších.

Nad těmito lidmi nelze mávnout rukou s tím, že již splatili společnosti svůj dluh. Jednak za své zločiny nebyly nikdy potrestáni a jednak není důvodu se domnívat, že by se znovu nechovali jinak, kdyby měli tu možnost.

Jistě, v totalitních režimech bývá nižší kriminalita. Třeba za Hitlera... Ono není divu, když je člověk vězněn či popraven již za šíření protistátních názorů.

Podívejte se na příklad Koreje. Po rozdělení na Sverení a Jižní Koreu vládne v Severní koreji totalitní komunistický režim, který investuje do atomových testů přestože jeho obyvatelé umírají hlady. Nebo Kuba - proč myslíte, že tisíce zoufalých kubánců riskují každým rokem svůj život při útěku do Ameriky, když se v Kubě žije podle vás tak dobře? To samé Berlínksá zeď - proč utíkali lidé z východního bloku na západ a ne obráceně?

Podívejte se, jak dopadlo sovětské impérium pod vládu komunistů. Rusko, to je dnes choduba, korupce a mafie. Ve skutečnosti nenajdete na světě jediný komunistický stát, který by prosperoval, nebo který by alespoň nevěznil a nepopravoval své občany za jiné politické názory. Proč myslíte, že by to u nás mělo být jinak, když i naši komunisté dokázali, čeho všeho jsou schopni?

Co se týče Paroubka, ano, je to rváč. Ale rváči do politiky nepatří. Do politiky patří slušnost a hlavně diplomacie. Proč nemůže mít Česká republika ve svém čele slušného politika formátu Angely Merkelové nebo Tarji Halonenové?

Na konec bych si dovolil vám doporučit k přečtení tento článek od našeho uznávaného ekonoma:
Sprosté slovo? Socialismus!

A pak tyto odkazy:
http://www.svetbezkomunismu.cz/index.php?article_file=galerie.html
http://www.totalita.cz/
http://www.paneprezidente.com/
http://www.hucin.info/index.html

13.10. 02:32
marnost

Karel Kriz "uznavany ekonom" je z cepu, ktery zalozil ......... vaclav klaus :))

Odpověď autora stránek:
Chápu správně vaši logiku, že když je nějaký ekonom členem organizace, kterou založil Václav Klaus, tak jej to nějak diskredituje? Tomu skutečně nerozumím.

13.10. 02:36
marnost

jo a v cepu je i antichartista steigerwald, to tak na tema vycitani nekomu minulosti :)

Odpověď autora stránek:
Tak teď už je mi to jasné. Pokud je v nějaké organizaci Steigerwald, tak potom nelze nikomu z takové organizace věřit. Chápu to dobře?

14.10. 07:11
 

jsem rad,ze se nekdo stará,ale mám problem,mam chatu a dneska mi na radiu doporučili odvezt vsechny cene veci,kde to jsme moje chata moje veci tak se nebojim je chranit protoze jsou moje co tam ma kdo brat at ho trefí brokovnice nebo cokoliv jineho co ho zastavi muj majetek je muj a ochrana neni zlocin,kde to ziju zlocin ma zelenou a ja se mam bat a slusnost je pryc

16.10. 22:57
Václav Svoboda

A myslíte, že EU a jiné organizace by dovolili diktaturu u nás?
Nechci se zde s váma hádat, politika je od toho, aby na ni měl každý svůj svobodný názor.
Ale můj názor je, že je to stejně stejná pakáž, které nikdy nešlo o nic jiného než se přiživit na svém postu...ať tam sedí socan, komouš, nebo modrý pták...je to jedno, měli by vyhodit ty tupouny co se neumí dohodnout a dát tam nějaké nové tváře.....snad by to tomuhle státu pomohlo.....

Odpověď autora stránek:
Obávám se, že prvním krokem komunistické vlády by bylo vystoupení ČR ze struktur Evropské unie. Máte pravdu, že změna tváří by prospěla každé politické straně, ale komunismus - to není jen o lidech. To je o ideologii třídní nenávisti umožňující popravy politických vězňů, nelidské práce v pracovních táborech, cenzuru, totalitu jedné strany apod.

17.10. 14:19
JirkaP

Rady ptáka ÓDÉSÁKA!

17.10. 15:33
Mike

Tak tohle je hodně špatněj web..... ksčssd sou dmnti....

18.10. 13:09
Alena Dostálová

byla jsem clenem poradního orgánu vlády.
Jsem částečně ochrnutá a bez práce, dle ředitele BIS poradkyně premiera s oholenou kundickou. Poděkování ČSSD za 15 let práce pro ni. Možná by jste si všichni zasloužili vědět, že
v souvislosti s panem Paroubem, kterého jsem ctila, Stanislavem Grossem a Frantiskem Bublanem
jen proto, že ta chroma pica, jak mě CSSD nazyva nema co jist a nema na boty, Vojenske
zpravodajstvi presetruje reditele BIS a jeho trestní kauzy ve spojení se Stanislavem Grossem a panem Paroubekm, kterého jsem ctila. I Toto je politika ČSSD, plna sexualniho nasili a urazeni reditelem BIS, ktery jmenem premiera nevahal dostat do uvah o sebevrazdě odbornika ČSSD a osobu na jejiz koncerty vsichni chodili pak poslouchat, aby mi psali pak dopisy o me velke prdeli, protoze spatne chodim a mohu jist jen rohliky.
dekuji, pane predsedo, Vojenske zpravodajstvi se bude zabývat i Vámi. Věřte mi, že je mi to líto, ale nacházejí se v této zemi i slušní lidé nejenom osoby Vašeho ředitele BIS a Františka Bublana.

Děkuji poradkyně premiera s oholenou kundickou dle vyjádření vašeho ředitele BIS RNDr.Alena Dostálová. Potkáme se ne v práci pro společnost, ale u soudu s mým vojenským právníkem

i to je politika ČSSD

Odpověď autora stránek:
Je mi velmi líto, jak se k Vám Vaši nadřízení chovali a věřím, že u soudu se svou stížností uspějete. Dovolil jsem si nezveřejnit Váš telefon, abyste nebyla vystavena dalším útokům.

18.10. 18:28
čtenář

Autor článku je dobrý demagog a určitě pracoval nebo pracuje v tajných službách, nebo je to velmi špatný investigativní novinář. Jedná se zde o klasický případ, kdy autor pracuje údajně s ověřenými informacemi a přitom si k věci přidá svá či jiná zbožná přání. Jen tak dál. Doba je těžká, a proto potřebujeme za každou cenu nějaké nepřátele. Vždyť se jen jedná moc!

Odpověď autora stránek:
Nepřestane mě udivovat, co vše se na sebe nedozvím.

18.10. 21:50
rači nigdo

Víte co, jen tak mimochodem,.. CO MÁTE PROTI JIRKOVI A SPOL.?

Odpověď autora stránek:
Skutečnosti uvedené na těchto stránkách vám nestačí?

19.10. 15:50
via

jednostranně zaměřeně stránky o ničem. toto se dá najít i na jiných stranách, když se zapátrá. uvidíme jak bude vypadat ODS po pár letech vlády, ale to se na tomto webu nedozvíme, tady jde jen o kopance do soc.dem.

Odpověď autora stránek:
O ničem? Myslíte, že všechny ty kauzy a skandály jsou už tak běžné, že vlastně ani nejsou zajímavé? Jak jste si možná všiml(a), strana je věnována ČSSD. Proto zde kauzy jiných stran nenajdete (ač by se jich třeba na KSČM našlo také dost).

19.10. 20:18
Mirek

co to zase melete na TK "k aktualním kauzám",potrefené husy se vždy spolehlivě ozvou a pan Tvrdík by se měl zamyslet nad tím v jakém stavu nechal ČSA a nevyvracet důkazy které Nova odvisílala

19.10. 20:57
Brundibár

Diskutujícím (a vůbec všem, kteří nevidí, v čem jsou komunisté nebezpeční), kteří nechápou, co je na komunistické straně divného, doporučuji k přečtení stať Karla Čapka "Proč nejsem komunistou". Vyšla v prosinci 1924 v časopise Přítomnost - tedy dost dlouho před tím, než vyšly najevo některá zvěrstva komunistů. Přesto Čapek jasně dokazuje, že komunismus bez násilí nemůže existovat.

Zde je link:
http://capek.misto.cz/komunista.html

Odpověď autora stránek: Děkuji, velmi pěkný odkaz.

20.10. 13:35
Petra.P

To co se děje a o co se pokoušejí ODS, no tak tomu by se snad dalo říkat i převrat. Jsou to hlupáci třesoucí se na to, až budou moci (jako v devadesátých letech krást jako straky), Osobně jsem si myslela,že volit nepůjdu, ale než aby ten hlas propadl a já tím pomohla ODS. Tak půjdu volit ČSSD.

Odpověď autora stránek:

Ať víte, komu pomáháte:
http://www.nova.cz/tvarchiv/?32701d=18.10.2006&32701m=p&32701p=OCI

20.10. 20:53
Čtenář

Přemýšlel jsem o Vašem článku a dospěl jsem k názoru, že je dobře, že píšete o těchto věcech, i když zřejmě neodpovídají některé skutečnostem, ale to nevadí. Stačí to, že nejméně jedna může být pravdivá. Politici by se měli nad svým chováním konečně zamyslet a nedělat nám ostudu. Měli bychom požadovat, aby bezcharakterní lidé, kteří porušují základní dobré mravy lidského bytí, odešli z politiky a nemusí jen pachát kriminální činy. V minulosti, kdo ztratil čest, nemohl ve společnosti obstát. Zkusme to opět vyžadovat.

Odpověď autora stránek:
Děkuji, dobrý nápad.

20.10. 22:37
Archi

ZTdle napsal debil, ale budiž, máme svobodu slova...btw...neska se voli...Však Jiřik jim to ukáže!Držím palce Jiří:)

21.10. 03:07
Thyronx (USA)

Blahopreji autorovi techto stranek.Pozorne sleduji politicke deni v CR. Vim ze na techto strankach je mym velmi strizlivym odhadem 97% pravdy. Zel, stranky nejsou prilis aktualizovany a tak se ctenari tezko dostavaji k novym kauzam CSSD a Paroubka. Cim dale vic se priblizujeme ke konkretnimu obvineni Paroubka a jeho ministru jeho byvalymi podrizenymi. Jedna se vylozene o trestne ciny rozkradani penez danovych poplatniku ( z rozpoctu) a penez z dotraci EU. Jedna se o pokusy politicky odrovnat opozici a malem se jim to i podarilo nebyt VAS VOLICU a vysledku Vasich voleb v cervnu. I tak se drzel zuby nehty a nenasel se jediny soudny clen socdem ktery by uznal volebni porazku CSSD. Kdo voli i nadale CSSD, voli i komunisty. Neverim ze to zadny z nich nevi.Vedi to vsichni a je jim to JEDNO! Tato kdysi snad demokraticka strana, je naprosto zdevastovana tim co z ni udelali Gross a Paroubek.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za příspěvky. Stránky bych velmi rád aktualizoval, ale není na to čas. Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl na stránkách spolupracovat, tak to velmi uvítám. Dnes již ale stačí jen číst noviny a sledovat televizi a člověk se ani nestačí divit, v čem jsou někteří politici namočení. Kde to žijeme, když si premiérův člověk objednává nájemnou vraždu?

2+.10. 03:12
Thyronx

Pro ty kteri mnohdy radi zapominaji ci se ohani clenstvim pana Tlusteho v KSC: Jan Kavan, byl členem KSČ, styky s StB Zdeněk Škromach, 1982-1989 člen KSČ Jiří Rusnok, 1988 -1989 byl kandidátem KSČ Jaroslav Tvrdík, 1988 - 1989 byl kandidátem KSČ Eduard Zeman, 1966 -1970 člen KSČ Jaromír Schling, 1981-1989 člen KSČ Michal Kraus, 1984-1991 člen KSČ Jiří Václavek, 1964-1968 člen KSČ František Strnad, 1984 - 1989 člen KSČ Miroslav Svoboda, 1985 -1989 člen KSČ,Karel Šplíchal, 1983-1989 člen KSČ Miloslav Vlček, 1983-1989 člen KSČ Petr Ibl, 1984-89 člen KSČ Miloš Melčák, byl člen KSČ, Josef Smýkal, byl členem KSČ,Jan Mládek, 1987-1989 člen KSČ Jaroslav Palas, 1980-1990 člen KSČ Milada Emmerová, 1966-1969 členka KSČ Antonín Sýkora, 1983-1989 člen KSČ udolf Tomíček, 1967-1990 člen KSČ Hana Šedivá, 1979-1990 členka KSČ Vladimír Laštůvka 1966-1969 byl v KSČ Josef Kubinyi do roku 1990 člen KSČ Robert Kopecký, 1981-1989 člen KSČ Alfréd Michalík,do roku 1990 člen KSČ Oldřich Němec, 1976-1990 člen KSČ Ladislav Skopal, 1983-1989 člen KSČ

20.10. 22:37
Thyronx

Rad bych zverejnil vizitku jednoho z "nejschopnejsich" (dnes mimo sluzbu):
Karel Randák (*1955)
Voják z povolání, trenér v armádní Dukle (od r. 1975 do r. 1992).
V roce 1992 nastoupil za zvláštních okolností do FBIS (dnes BIS) a stejně podivně na vlastní žádost odešel v roce 1996.
Od roku 1996 do 1999 byl Randák zaměstnán u ruské bezpečnostní společnosti Alternativa Praha, s.r.o., která je krycí firmou GRU (ruská vojenská rozvědka).
V roce 1999 nastoupil do ÚZSI, kde se ihned stal náměstkem. Nahoru ho vytáhl jeden z hlavních "hrdinů" Hrubantova procesu Petr Zeman (ČSSD). (Hrubant v roce 1997 zjistil, kdo vynášel z BIS informace lídrum ČSSD: Tomáš Kadlec, Martin Hejl, Petr Zeman a další, včetně K. Randáka.)
Od roku 2004 byl ředitelem ÚZSI (střídal Bublana, který se stal ministrem vnitra)
Na návrh vlády J. Paroubka byl jmenován generálmajorem.

22.10. 06:00
Wladyk

Od nového roku jste mimo!! Do teď jste to všechno značně nevychytávali a děláte jeden krok za druhým absolutně špatně! A děláte chyby čím dál větší chováte se jako opozice a tam je také vaše místo!! Neuspěch vám přeji z celého srdce protože se nenašel ani jeden ve vaší straně,kdo by to zastavil.Kladu si otázku , kdy bude vaší straně konec uplný.. Zelení jsou tady a nelze je podcenit.Razantní a moderní strana která ve voličích vzbuzuje čím dál více obliby! Učte se ! ! !

22.10. 06:05
Wladyk

Koukam že i vaše stránky mají CENZŮRU, no jo rudá to vyžadovala vždy , pardon oranžová ta je dnes moderní...

Odpověď autora stránek:
Cenzuru provádí jen rudé stránky, na těchto stránkách cenzura není, jen malé zdržení než je příspěvek publikován.

22.10. 23:36
Ing. Jan Urbánek

Pane Soukupe,já nemám nic proti kritice,ale pokud chcete po odpůrcích vašich tvrzení,aby uvedli důkazy,proč už ty důkazy nevyžadujete i od svých zdrojů!Neviděl jsem na vašich stránkách snad jediný!Určitě nejdem tak naivní,abych si myslel,že politika je u nás v nějaké straně čistá,ale aby jste prohlédl ze svého zidealizovaného modroptáčnického opojení,přijeďte se někdy podívat do Liberce,kde milovaná a proti korupci a zadlužování statečně bojující ODS zaťala za poslední 2 roky "sekyrku" 5000,- Kč na jednoho obyvatele.Na celostátní úrovni ODS předvedla své schopnosti při kupónové privatizaci a myslím,že by to vydalo taky na stránky přinejmenším stejného rozsahu! (Kauzy pana Macha,pana Čermáka,Dyby i Vámi tak vychvalovaného "rytíře" Macka a dalších hrdinů boje proti komunismu,kteří ovšem na scénu nastoupili až když bylo po boji,že!Jediný rozdíl tedy logicky mezi ČSSD a ODS může být v tom, jak se tyto strany s takovými lidmi vypořádávají.A tady tedy ODS na můj vkus silně zaostává!Z ČSSD už mnoho lidí vyletělo kvůli nějakému skandálu,kterému se asi neubrání žádná strana,ale vedení ODS své "šibaly" bezostyšně tolerovala a toleruje i nyní.Proto pro mně tato strana zatím neexistuje!

Odpověď autora stránek:
Můžete mi prosím napsat, které konkrétní tvrzení na stránkách považujete za nedůvěryhodné, že k němu potřebujete další důkaz? Nevěříte snad dluhu, který nám zůstal po 8 letech vlády ČSSD? Nevěříte snad Krausově kakau nebo Grossově bytu? Já jsem také nemohl uvěřit pastelkovným, mobilovným, fotbalovému stadionu a dalšímu mrhání peněz, ale všechny tyto skutečnosti si lze snadno ověřit. Dluh 5 000 Kč na obyvatele je jistě nepříjemný. Co je to ale ve srovnání s dluhem 112 000 Kč na obyvatele, který nám tu zůstal po ČSSD? Co se týče vypořádání se s "šibaly" - kdo z pánů Mach, Čermák, Dyba, Macek, má dnes nějakou funkci v ODS? Copak si nevzpománíte, jak Paroubek hájil Krause a zlehčoval jeho kauzu tak dlouho,jak to jen šlo? Myslíte si, že nevěděl o Doleželově aktivitách? S Doleželem vesele spolupracoval i po kauze 5 v českých na stole. Gross má dodnes v ČSSD vysokou funkci. Tomu říkáte vypořádání se s šibaly?

23.10. 14:40

všem,kterým jsem odkaz na tyto stránky přeposlala se udělalo špatně.Divím se,že Vás nikdo ještě nezažaloval.Zřejmě bude všechno pravda.

23.10. 21:42
Pavel

Beru, že tyto stránky jsou zaměřeny proti ČSSD. Ale jestli někdo volil ODS pro to že je to strana bez kauz a kde není korupce, pak je mi ho upřímně líto. Stačí se jen trochu rozpomenout na polistopadová léta. A na téma hospodaření ODS v veřejnými financemi v duchu "dobrého hospodáře, který nezadluží naše děti" se dá s úspěchem také polemizovat. Vím o čem mluvím, jsem z HK a každý zde ví o tom jak ODS zadlužila kraj na 20let výstavbou nepotřebného dalšího krajského sídla (přitom jedno zrekonstruované už zde je) a můžu pokračovat... V ODS jsou kariéristi a prospěcháři jako v jiných stranách i ČSSD, bohužel... Tady už nejde o lidi a jejich charaktery, ale o koncepci levice x pravice. Buď odvedeme státu více z daní a on se o nás v těžkých situacích alespoň trochu postará a zajistí nám zdarma některé veřejné služby (zdravotnictví, školy), nebo nám stát "sebere" z daní méně, ale nepostará se o nás téměř vůbec, navíc budou všechny služby privatizované a tak bude mít nově třeba z vašeho důchodového spoření profit banka a zdraví se stane obchodním artiklem soukromých nemocnic, ke kterým nebude varianta. Kdo má plat více jak 20-25tis. ten zřejmě na rovné dani a tomto systému vydělá (nejlépe bohatý a zdravý :-). Kdo má menší plat, ten to co ušetří na dani, zaplatí mnohonásobně jinde... Jde také o to, koho bude stát víc chránit zaměstnavatele, nebo zaměstnance - najít tu spravedlivou hranici není lehké a je to snad nemožné - vždy to bude někdo na úkor někoho. Ale uznávám že v poslední době ODS přesvědčila většinu lidí, že její cesta je správná a má dobrou šanci převzít stát v době ekonomického růstu - v daleko lepším stavu, než ho přebíral Zeman před 8 lety.

Odpověď autora stránek:
Rozdíl je v tom, že z jedné vybrané koruny na daních si úředníci mezi sebou přerozdělí 50 haléřů a 50 haléřů vrátí občanovi. Tím pádem demotivují občana a ten pak zneužívá štědré sociální dávky. Ano, máme solidní ekonomický růst, ale je vykoupen dluhem, který budou muset další vlády zastavit a začít splácet. Doba socialistického plýtvání za populistické dávky jako je mobilovné tak musí skončit.

23.10. 22:09
Michal Šmilauer

Jsem velmi rád, že někdo brojí proti Paroubkovi. Myslím, že představuje hrozbu pro demokracii v této zemi. Forma těchto stránek se mi velmi líbí, např. proto, že zde nejsou žádné lži.
Jen tak dál, přeji velkou návštěvnost!

Odpověď autora stránek:
Děkuji.

23.10. 23:05
ugo

kdyz vy pisete o svobodovi tak co vam vadi zminovani ruznych macku a jinych dybu, a to modrych sibalu mame vic, jako dolezal, volf ci zabavny sileny max

24.10. 11:37
TripledoubleX

Tak jsem si přečetl spis, který si vedla komunistická Státní bezpečnost a musím konstatovat: Ze spisu vyplývá, že Jiří Paroubek byl inteligentní, skromný muž, který chtěl na dovolenou do Jugoslavie se svou vážnou známostí a přestože měl obavy o sebe a svoje blízké nic konkrétního na nikoho neřekl, jen to co už bylo možno zjistit jinde. Měl by si to přečíst každý a celé a nezaujatě.

Odpověď autora stránek:
A četl jste i http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2005091401?

26.10. 10:58
Lukáš

Když už volit, tak alespoň to nejmenší zlo. Pokud se vám nelíbí ČSSD ani ODS, jsou tu přece ještě jiné strany. Proč jim nedat šanci?

27.10. 07:45
Petr1

Vážení je to dobré, podle neověřených informací tajných služb pod vedením ODS je Paroubek agent ODS s jediným úkolem. totálně rozložit ČSSD.

27.10. 07:54
Jiří Sedlák

Polopravdy když se šikovně spojí vypadají důvěryhodné.To co jsem si přečetl je slátanina které normální člověk nevěří.

27.10. 12:13
(anti)politik

Jediny co by me zajmalo kdo to pise ze to vi...To je tak chytrej nebo to politikum vycet z mozku??A nebo je to zboureny politik kterej se na ČSSD naštval???

27.10. 22:32
Voborník Miloš

Nejsem ovliněn těmito zvěstvi o p. Paroubkovi, je to špatné. Ale nic, méně můj názor na pana Paroubka je ten, že když prohrála jeho strana volby, měl by umožnit hladký chod fungování všeho, co nyní náš stát potřebuje a je nutné. Jinak si myslím (a to není jen můj názor), že jsme všem v Evropě (i ve světě) za šašky, a to díky panu Paroubkovi - je to magor (nebo buldozer ?).

28.10. 04:50
plik

Kavana do vysokych pozic v KSC muze zaradit jen clovek, ktery za komunismu bud tahal kacera nebo byl obycejnou sedou mysi, na ktere cely system stal.

Odpověď autora stránek:
A nebo někdo, kdo četl:
http://www.cibulka.com/nnoviny/nn1996/nn0496/obsah/8.htm
http://www.cibulka.com/nnoviny/nn2000/nn1600/obsah/01.htm
http://www.svedomi.cz/aktuality/a2003/npol_bej_0305_kato.htm
http://www.blisty.cz/files/isarc/9808/19980814d.html
http://zpravy.idnes.cz/misto-na-pracak-sel-kavan-zase-do-snemovny-fif-/domaci.asp?c=A060802_074026_domaci_skr
http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A020730_192351_domaci_che
http://cz.altermedia.info/z-domova/kato-drahy-i-zadarmo_2240.html
http://usenet.jyxo.cz/cz.talk.politika/0305/jan-kato-kavan.html

28.10. 15:52
s

ste trapní

28.10. 15:58
cykan

tož čssd su dobra, dyk more ja je volim kvůly dětem, mam jich plnej barak, moc dyk plno, tak potrebujam soc. dafky, aby bylo na cygára a chlast.a nemusely bichom pracovat.

28.10. 17:14
magistr

autor tohoto webu je zřejmě zamindrákovaný idiot.Kdybych mohl,tak ti nakopu prdel, debílku

Odpověď autora stránek:
A nebylo by lepší spíše nakopnout ty, kteří si myslí, že jim všechny jejich zde popisované kauzy projdou, než ty, kteří o těchto lidech informují?

28.10. 23:18
x

do prdele s levicí !!

29.10. 07:18
já2

levice je přímo založená na korupci

29.10. 07:39
Albert.PROGNOSTIK

Paroubek a jeho banda gangsterů z ČSSD je to nejhorší , co nás v dějinách potkalo. Dokud se tohoto bolševického odkazu nezbavíme , nehnem se z místa !!!!!!!!

31.10. 08:51
Dr.Gonzo

No, možná by Vaší partičce soudců z lidu (pěkně se to na vás hodí - myslím tím autory)neuškodil i jeden zcela nestranný názor. Tak za prvé, pokud bych udělal seznam afér ODS v tomto stylu, což znamená, že bych tam zahrnul i věci, které skončily u podezření, či kde byly dokonce zainteresované osoby nakonec zproštěny obžaloby, tak jak jste to udělali vy (a na to bych si dal pozor, poněvadž tady už může jít o pomluvu), byl by zcela určitě přinejmenším jednou tak delší a přitom by nebyl z třetiny vymyšlený. Ale kdo chce psa bít...Štěstí, že tady nemáme třeba vážné rasové problémy, protože demokraté Vašeho typu většinou začnou lidi věšet na lampy - Vy totiž přece víte nejlíp, jak to je, no ne?

Odpověď autora stránek:
Pokud víte o nějakých kauzách ODS nebo jiné strany, tak bych je na Vašem místě také zveřejnil. Rovněž stojí za povšimnutí, jak se v ČSSD zachází s lidmi, kteří prokázali svou neschopnost (např. Tvrdík) či zkorumpovanost (např. Gross).

31.10. 09:00
Dr.Gonzo

To mi jako chcete říct, že ještě cenzurujete příspěvky...Máte stránky jako je tahle a dovolujete si selektovat, co z reakcí zveřejníte a co ne a schovávat se za to, že to bylo sprostý, nebo nebylo věcný...No, tak to je výsměch. Cenzoři nás varují před ohrožením demokratických principů. Chlapci, když nemáte koule, abyste se postavili jiným názorům, tak takový stránky prostě nedělejte. I když tohle zveřejníte, abyste vypadali jako křivě nařčení, už mě nepřesvědčíte, že cenzoři nejste. AŤ žijí STBácké praktiky novodobých českých bojovníků za svobodu...

Odpověď autora stránek:
Jak sám vidíte, tak jsem zveřejnil oba dva Vaše příspěvky. Po vložení příspěvku se můžete dočíst, že bude zobrazen do 24 hodin. Proto nerozumím, proč si stěžujete, že nebyl zobrazen do 10 minut. Za poslední měsíc jsem zcenzuroval pouze z jednoho příspěvku odkaz na jeden web podporující potlačování lidských práv a svobod. Nic jiného.

31.10. 14:24
fuj

je mi z vašich stránek a ohlasů na zvracení, tolik tuposti, primitivismu a demagogie je opravdu nesnadné najít kdekoliv jinde (snad mf dnes nebo neviditelný pes?), copak nechápete, že to, co vyčítáte kádrovákům reálného socialismu teď sami předvádíte? většina tehdy postižených to cítí okamžitě. a nic na tom nemění ani to, že spousta té špíny má reálný základ.

1.11. 12:51
Luksa

Jen by mě zajímalo,kolik MB by měl soubor o "tichých" kauzách v ODS???Nemyslím si,že zrovna ČSSD nás dostala tam,kde přímo teď jsme.( V řiti).Nebýt politiků z řad ODS,kteří tak rádi podkopávají nohy ostatním stranám v dobré myšlence,tak jsme na tom už dávno lépe.Prostě by se měla konečně už celá ODS slušně řečeno rozpustit.Popřípadě jít zkusit vládnout Slovincům nebo Bulharům.Tady jí dávají hlasy pouze podnikatelé,kterých je už víc než dost díky jednoduchosti v korupci v řadách ODS,zastávajících ty nejvyšší funkce.A že jich je víc než dost.

Odpověď autora stránek:
Pokud víte o nějaké "tiché" kauze v ODS, tak bych na vašem místě podal trestní oznámení nebo bych alespoň tuto kauzu zveřejnil. Kolik let by ještě musela vládnout ČSSD, aby její voliči přestali vše házet na ODS? Dokud by nedošlo kvůli enormnímu zadlužení k ekonomické recesi? A co myslíte tou dobrou myšlenkou, které ODS podkopává nohy? Zrušení lustračního zákona? Nebo zvyšování daní a sociálních dávek? Je to právě ČSSD, která se brání všem nepopulárním reformám a svůj odpor upřímně zdůvodňujě tím, že by kvůli nepopulárním (ale nutným) reformám přišla o voliče. Je pochopitelné, že levicový volič touží po vládě jedné strany (totalitě) a touží proto po rozpuštění ostatních stran. Voliči ODS (a obecně pravice) nejsou zdaleka jen podnikatelé. Podle průzkumů jsou to lidé vzdělaní, soběstační, kteří touží po co největší svobodě a co nejmenším vlivu státu. Na druhé straně voliči ČSSD jsou (spolu s voličmi KSČM) lidé s nejnižším vzděláním a obecně lidé, kteří jsou raději na podpoře než aby šli pracovat.

1.11. 13:17
 

Je mi z toho chlapa špatně a nachápu, jak mu tohle může procházet bez trestu. Asi jsem hodně naivní.

3.11. 18:53
veritas

proc jste na zkorumpovanost grosse nepodal zalobu ? a v jinych kauzach o kterych vse vite jiste jste take podal spousty zalob. kdyz tak navadite jine at jdou na policii s kauzami ods, tak vy urcite svitite prikladem a vse co jste tu popsal je ted predmetem trestnich rizeni nebo jsou vinici uz davno odsouzeni. prece byste nepublikoval bolsevickou propagandu zalozenou na polopravdach a nebo cistych lzich, ze cenzore ?

Odpověď autora stránek:
Na zkorumpovanost Grosse jsem nepodal žalobu z toho důvodu, že Gross je na podezření z korupce již vyšetřován policií. To samé platí i u ostatních kauz. Jejich činitelé z řad ČSSD jsou již vyšetřováni nebo přímo odsouzeni (Svoboda). Žádné polopravdy ani propagandy tak na této stránce nenajdete. Kromě podávání trestních oznámení jsem ale také apeloval na sepsání a zveřejnění kauz ostatních stran od lidí, kteří mají víc informací než jsou ty veřejně známé. Šibalové, kteří jsou propíráni v médiích, jsou totiž jen špičkou ledovce.

3.11. 19:11
Neználek

Je to opravdu vsechno pravda?To se mi nechce verit!!!!

Odpověď autora stránek:
Je mi to líto, ale pravda je ještě horší. Zveřejněné kauzy jsou jen zlomkem toho, co se v naší zemi děje. Jen velmi těžko byste u nás hledal politika, který nemá v minulosti nějaký ten škraloup.

4.11. 22:33
bodlák

Ať jde to bradavičné prase od válu.ODS vyhrála volby a žádný Paroubek si tu nebude vyskakovat. Je to zakuklený komunista a prasečí kůži.

5.11. 19:58
Waldemara

Prosba pro Dr.Gonzo-napište o ODS. Ráda bych si něco pravdivého přečetla o kauze Kořistka, atd............ Pokud někdo má takové informace tak ať je napíše. O čtenáře určitě nouze nebude.

6.11. 10:54
Benes Frant.

Dobry den Prostrednictvim teto stranky jsem se odkazem dostal na http://www.virtually.cz/?art=10614 Pri cteni clanku "Sproste slovo ? Socialismus !" os pana Krize jsem se velice bavil. Pan se zde snazi porovnat dve pojeti. Na obhajobu toho sveho je treba zvucnych jmen p. Smith, Augusta a von Hayek a hned v uvodu prispechala na pomoc ucebnice od Paula Samuelsona. Samozrejme trochu omacky typu neviditelna ruka trhu a "postarej se sam o sebe" ..no a proti tomu "vedecky" popis slova socialismus "to neni snih to je fata morgana", "on videl padat snih nahoru" potoky a reky tecou nahoru" .......no hezky nam to pan Kriz "odborne uchopil" ne ? Ha ha ha ha !!!!!!!........

Odpověď autora stránek:
Pokud Vás knihy pánů Smithe a Samuelsona neoslovily, tak bych Vám doporučil k četbě knihu Bohatý táta, chudý táta, kterou napsal Robert T. Kiyosaki. Velmi hezky zde popisuje vztah dvou otců k penězům a vůbec vliv finanční politiky společnosti na jednotlivce.

6.11. 15:34
Paroubek

jekej debi dělal tyto stránky.

6.11. 17:42
pepa

Je to opravdu nehorazne.Ale ja tomu verim

6.11. 21:01
Jirka

Teda. Tady jde vydět. Jak tu někteří uvažují. Pán autor je přízněnec ODS atd. Přitom je tu milionkrat napsáno že tu žádná spolupráce s ODS není. též autor neřiká že ODS je čistá jako křištál(gros). Nevim. Zatim volit nemůžu. Volební právo mám za měsic. Můžu poprosit vás dospěli. Ač máte být moudřejší než něco plácnete tak si to tu přečtěte. A podle mě je tohle jen špička ledovce.

6.11. 19:11
bodlák

Vyjádřil jsem podporu,napsal jsem o Paroubkovi co si myslám,ale text zde není.Jak jsem četl trvá to 24 hod.,ale to už je 3 dny.Budu psát raději po zdech že P. je vůl a všichni co ho chtějí jsou kokoti!!

Odpověď autora stránek:
Po zdech raději nepiště. Tím nikoho nepřesvědčíte. Omlouvám se za to zpoždění, Váš příspěvek je již zveřejněn.

8.11. 06:46
Rici

Tak lidi, novodobej komunismus se na nás řítí... co s tím dělt, každá rada krátká, revoluci na Paroubka! Paroubek je svinstvo a svinstvo patří pod stůl !!!

9.11. 22:01
Bývalý člen KSČ

Pryč se šovinysty Paroubkem a Škromachem - už nadělali dost škod a za obyčejným člověkem nebudou nikdy stát, jejich cíl je oblbovat lidi a mamon a hrabivost, které schovávají za lidumilství.

11.11. 20:11
Pitt

Tak jenom čtu s otevřenou pusou.. Do vrcholové politiky sem nikdy moc nechtěl vidět, ale tohle je "hustý".. Pořád nechápu, proč měly ČSSD nějaké hlasy teď ve volbách??? Sakra lidičkové, myslete...........! (a to sem to ještě nečet všechno).

Pozn. autorovi: Bylo by možné zařadit adresu http://www.wallpapers4you.cz na vaše stránky (omne.html)? Předem děkuji.. Pitt

Odpověď autora stránek: Již se tak stalo.

12.11. 17:57
*i*i*i*i*

sice ČSSD není nijak dobra ale ODS taky neni svataa.......

Odpověď autora stránek:
To je jistě pravda. Také o které straně lze říct, že je svatá?

13.11. 11:23
 

za posledni mnesic jsem zaplatil 5000 na pokutach a ztratil jsem 8 bodu a nakonec budu mit ztrach ze prijdu o ridicak jsem invalida a auto potrebuji spatne chodim a za tohle vas mam volit tak to urcite a od ted ma cela nase rodina zakaz jit k volbam !!!

Odpověď autora stránek:
Nejít k volbám je nejlepší způsob jak říct politikům, že jste s nimi spokojený a přenechat váš hlas ostatním lidem, kteří k volbám příjdou.

13.11. 11:58
Tomas

Dobra stranka, preju hodne sil na aktualizace.
Tomas, http://politika-volby.blog.cz/

Odpověď autora stránek:
Děkuji, na aktualizace bohužel není moc času. Pokud by se někdo našel, rád uvítám jakoukoliv pomoc.

13.11. 18:26
Valdemara

Vzkaz pro invalidu : Čekáte že Vás někdo za to polituje ? Bodový systém měl být právě proti ,,prasatům,, za volantem. Jezdím také a hodně ale ještě jsem nezaplatila jedinou pokutu. A věřte mi že i sebemenší pokuta mi dost naruší rozpočet. Váš styl jízdy musí být hodně zajímavý když stál 8 bodů a 5 tisíc. Za nevychovanost řidičů nemůže žádná politická strana. Nebylo by lepší pro Vás a bezpečnější pro ostatní se nechat raději vozit ?

14.11. 20:41
Jenda

Koukám a přečetl jsem si tuto stránku, ale nechávám se ptát autora :
Proč když zmapoval stranu ČSSD a hl pana Paroubka proč nezmapoval i další strany?
To si myslíte že další strany jsou bez škrábance ?
Nechci na nikoho ukazovat ale doufám že všichni víte skutečnost : To co unikne do tisku je jen kapka v moři toho co si naši pohlavárové za naše peníze dělají za našimi zády ...
Poslední otázka - Proč si myslíte že si odsouhlasili imunitu? Protože kdyby odešli z vlády tak je okamžitě zatkna protikurupční jednotka ! PŘEMÝŠLEJTE A NEHLEĎTE JEN NA JEDNO !!!

Odpověď autora stránek:
Autor stránek "nemapoval" ČSSD. Pouze se dostal k materiálům, které si ověřil a sepsal je do jedné stránky. Další strany samozřejmě také nejsou bez škrábance. Pokud bych se dostal k materiálům odhalující korupci v jiných straných, tak bych je zveřejnil také.

18.11. 08:23
Dežo Horváth

Hej more! To naš tata. Nechte ho byt nebo zvolam kamarády!

19.11. 12:56
Topolánek

tohle musel psat nejakej zakomplexovanej modrej ptak, kterej ma v hlavě lečo.tady lidi vůbec neví. Teď zase budou volit ODS za 4leta jsou zpátky u ČSSD,protože uvidí další zprosťárny co se tady budou dít.takže už nějak to přetrpíme ty 4leta a pak zase všichni budou prosit ať se vrátí ČSSD.Já se nemam špatně a nebudu riskovat Topolámkovi experimenty.

Odpověď autora stránek:
Možná by bylo dobré si uvědomit, že na naší politické scéně nepůsobí jen dvě strany. Pokud vám ale imponuje Paroubkův styl, zástupy jeho šibalů a jeho přítulnost ke komunistům, pak je jen na vás, koho si zvolíte.

19.11. 20:43
antiods

ODSaci jsou zm*di. howgh :-)!

20.11. 19:49
Vasil Ceral Hradec Králové

Děkuji autorovi těchto stránek za širší pohled na naší politickou sféru.Je škoda že voliči ČSSD a KSČM nemají přístup k internetu,je možné že by se probudili.Komu není jedno jak náš stát dopadne tak volí pravicový strany,ne extrémní.Jen tak se dá zachránit v Čechách lidskost.Vraždění nevinných obyvatel bylo už dost.Vasil z Nedělišť.

22.11. 14:18
Ondra Semela z Luhačovic Stráň 923

Paroubek si nevidí do huby a pan Topolánek už vůbec! Oba dva jsou strašně pravdomluvní, to myslím ironicky, a proto nevolte tu stranu, která slibuje lepší žvanec a levnější pivo!

22.11. 23:02
Don Číčo-Paroubek

Co by jste chtěli bando?Už v RaJ Praha 1 jsem byl řízen a hamtal!Odkud?Z ruska přeci,tam to mají komedianti pod palcem!A že jsem dostal byt ve Stodůlkách gratis?Aspoň jsem se nemusel zpovídat kde jsem na něj vzal!Snad si bando nemyslíte že přestanu hrabat všema deseti a ještě mám přestat mlaskat?To je drzost!

23.11. 14:45
SKiller

ste ůplný pí*e!!
ČSSD je nejlepší strana!!
ne jako náci trapní ODSáci kteří mají heslo->korupce,korupce a zas jenom korupce a podvody!!
proto volte ČSSD!!

23.11. 16:21
soukrz

Rudoši,pliváte tady na ODS,nadáváte jí do komunistické.Fakta:Ani jeden člen ODS nebyl pozitivně lustrován,ČSSD 27 pozitivních lustrací.Kató a Roko nejvyšší posty.Volitelná místa,bývalí komunisté:ODS 3,ČSSD 63% v posledních parlamentních volbách.ČSSD 56 kriminálních kauz,korupce atd.

24.11. 23:37
stenlioto

ve článku Svornost autor píše, žě KSČ v r. 1948 převzala moc násilně, není to pravda, dál sem ten pamflet raději nečetl...

26.11. 16:03
Pan Pepéro

Toto jsou opravdu odporné stránky a lituji člověka, který je vytvářel. Nechápu, proč si někdo dá tolik práce s tím, aby očerňoval jednoho z našich nejschopnějších polistopadových politiků. Jiří Paroubek je ochránce a služebník prostého lidu. Styďte se!

Odpověď autora stránek:
Pane Paroubku, děkuji, že jste zavítal na mé stránky, ale také jste se mohl podepsat svým pravým jménem.

26.11. 18:39
 

držim ti Paroubku

30.11. 15:56
Ladislav Polák

Přeji dobrý den, jsem rád, že něco takového vzniklo, dennodenně se přesvědčuji o tom, že autor těchto stránek měl a má pravdu. Přál bych si jen, aby v této zemi žilo více podobných lidí, kteří se nebojí říkat pravdu a hlásají myšlenky, u kterých lituji, že nenesou můj podpis, máte moji důvěru a přeji vám mnoho úspěchů v životě.

Odpověď autora stránek:
Dobrý den, děkuji za podporu. Komentáře, jako je ten váš, dokáží opravdu potěšit.

30.11. 22:36
Kunc

Větší ostuda než je Paroubek naší zemi potkat nemůže!!!!!!Je to magor!

Odpověď autora stránek:
Máme to, co jsme si zvolili. A co jsme si zvolili, to nám patří.

2.12. 00:56
monsterinfo

je pravdou,že v poslední době se z Paroubka vyklubal opravdu komunistickej dobytek s kterým není možná domluva.Myslím,že jak rychle nastartoval tak rychle odejde.Přesněji řečeno vlůastní lidi z ČSSD ho vyženou.Kdyby i v jeho případě byla facka za 2000 jako u Ratha,tak si opravdu rád několikrát praštím.

Odpověď autora stránek:
Je to tak. Jestli v nejbližší době nedostane Paroubek své kumpány do vlády a na důležité pozice, tak bude obětován.

6.12. 17:58
mirďa

Pro Paroubka mám jen jednu přezdívku-politické hovado.A přeju ho všem,kteří ho volili.Mirďa

7.12. 00:35
topolanek

jasne a pokud ti dalik neposle dalsi davku penez tak umres hladz autore webu. to je asi tak pravdive jako tvy tvrzeni vyse

7.12. 15:37
Hrozek

Genialni stranky.

8.12. 11:33
bertas

Copak to nevidíte,že vás ods chce rozeštvat,na každou blbost jim skočíte,všechny kauzy jsou součástí plánu ods jak vás před voliči strapnit a jak je vidět daří se jim to skvěle pro vaši naivitu.Už se konečně probuďte,odejděte zatím do opozice a šlapte jim na paty jak to dělali oni,ale vám jde o koryta,ne o program.

Odpověď autora stránek:
Již tomu rozumím. Za vším stojí ODS. Za Krausovým kakaem, za Grossovým bytem, za panem Rathem, který nešetří miliony ze státního rozpočtu na odměny pro své kamarády, i za panem Paroubkem. To všechno jsou jen nastrčení agenti ODS, kteří mají za cíl znemožnit ČSSD.

8.12. 19:19
valdemara

Pane rádoby topolánku držíte se ČSSD ho*no košile. Vaše příspěvky přesně reprezentují stranu za kterou se bijete. Stejně tak arogantní a primitivní. A než mít v hlavě to co Vy tak raději to lečo. A to nepatřím k zakomplexovaným modroptákům. Jestli někdo víte o stránkách kde se popisujou podrázácké kauzy ODS tak prosím napište odkaz.

9.12. 22:39
taxikář

Nesahejte mi na Jíru. Můj táta a on byli nejúspějšnější veksláci v Praze. A potom, kdo nemá páteř, tomu ji nemůžete přerazit že ano prosím... Je to bohužel smutné, ale je to pravda.

10.12. 14:29
pradedaq

Je to snůška lží a polopravd po heslem: Účel světí prostředky. Přečetl jsem si článek o autorovi a teprve pak jsem pochopil o co jde. Seznam podautorů mluví za vše, Vystupování jako čled ČSSD je podlost. Jsem zhnusen morálkou-nemorálkou pisatele

Odpověď autora stránek:
A dokázal byste jmenovat alespoň jednu konkrétní věc uvedenou na stránkách, která je podle vás lží nebo polopravdou?

10.12. 19:16
x

Lidi se zbláznili zapomněli na komunistickej režim a volí KSČSSD. Vždyť je to největší hrozba pro demokracii!

Odpověď autora stránek:
S tím nelze než souhlasit. Lidé již zapomněli, kolik lidí padlo za oběť komunismu jen v naší zemi. Zapomněli na morální, kulturní, ekonomickou a ekologickou devastaci naší země komunistickým režimem. A v dnešní době není toto riziko o nic menší než před listopadem 1989.

10.12. 17:49
volovy

Psal jsem tady v sobotu. Dnes nic. na monitoru. Chápu že byl víkend. Počkám do uterního večera a pak si udělám úsudek o autorovy této slátaniny.

Odpověď autora stránek:
Omlouvám se, ale momentálně mám dovolenou, která způsobila opožděné zveřejňování příspěvků.

10.12. 22:33
Pan Pepéro

Když si pročítám tyto stránky, tak jsem velice znechucen. Chápu, že za peníze udělají lidé cokoliv, ale toto je opravdu prvotřídní hnus. Celá tato ohavná kampaň, založená na nenávisti k sociální demokracii, je řízená finančními kruhy ODS. Autor se chlubí tím, že sem denně přijde až 14 000 návštěvníků. Bohužel většina z těchto lidí se zde ocitne náhodou, po kliknutí na masově šířený odkaz poukazující na tuto stránku. Zkrátka podle všeho je to hnůj a autor by se měl za sebe stydět.

Odpověď autora stránek:
Pane Pepéro, je podle vás hnus to, co nám tu za 8 let předvedla sociální demokracie, nebo je hnus to, když na jejich praktiky někdo upozorňuje? Pokud víte o někom, kdo bude ochoten tyto stránky financovat, tak mi prosím na něj nechte kontakt. Děkuji.

12.12. 10:04
člověk

Voliči ODS se nedokáží chovat, nejsou schopni komunikace, jejich heslo je urážet a nediskutovat. Rekrutují se převážně z lichvářů ( čti podnikatelů ) a hloupé mládeže, která jak tupé stádo jde za svým vůdcem Topolánkem, kteréž on slíbil, hodně peněz a žádnou práci. Doteďka nikdo z voličů ODS, vyjma lichvářů, příživnostníků a podvopodnikatelů, nepochopil, že když se nebudou vybírat daně, stát pujde do řiti. Nakonec, víme všichni, jak dopadla vláda ODS na začátku devadesátých let. Občan bude platit do soukromého fondu, jednou tolik, co platí teď na daních. Důchodový fond Tlustého Vlasty, povinně nepovině, minimálně 3000 Kč. Dále budete platit zdravotní pojištovnu + do soukromého fondu Tlustého Vlasty. Tvrdím, že ODS je zločinecká organizace, která jde ve šlépějích Adolfa Hitlera, tedy vykořistit a potom vyhubit český národ. Například voliči ODS sedící v managmentech podniků, vytvořili nepsaný zákon, psaný by jim neprošel v Evropě, že stáří je zločin, a člověk nad padesát let, si zaslouží jen smrt, tak tedy žádnou práci, a důchod, to aby mohla lemplácká vysokoškolská mládež chlastat a žrát. Proto se ODS tak bojí Evropské Unie a pod vedením Velkého Klause, zbrojí proti ní.

Odpověď autora stránek:
Je dobře, že jste nám nyní ukázal, jak se má správně volič chovat a jak má komunikovat bez urážek. Mohl byste prosím uvést kdy slíbil kdo z ODS hodně peněz a žádnou práci? Nebo alespoň kdo naznačil, že by se neměly vybírat daně? Co se týče vykořisťování, tak právě ODS usiluje o co nejnižší daňovou zátěž, která povede k co největší svobodě občanů. Naproti tomu sociální demokracie touží po co největších daních, aby byly z čeho zaplatit Rathovi kamarádi či desátky pro voliče ČSSD v podobě pastelkovného či mobilovného.

Dále si vám dovolím doporučit článek jednoho z našich předních ekonomů, Karla Kříže:
Sprosté slovo? Socialismus!

13.12. 18:26
JenTak

To co si tady čtu je nejspíš pravda. Volím ODS, ale taky vím, že tato strana není úplně čistá od korupce. Je mi 23, studuju, tak si přeně nepamatuju, co se tady dělo v 90. letech. Tak mi to prosím někdo napište, nebo odkazy, ať si můžu udělat v tom názor. Dík. Forever ODS

Pro člověka: pořád lepší podporovat chlastající studenty, kteří mají pro stát perspektivu, než nepracující cikány atd.

13.12. 22:52
modroun nejapny

chces lez modrej ubozaku ?
"Naposledy ukázal Paroubek, že mu nejsou cizí ani takové praktiky jako sepsání anonymního dopisu a následné poukazování na něj jako na neomylný důkaz proti Petru Gandalovičovi z ODS (Novinky.cz). Kdo z vás si ještě vzpomene na dobu anonymních dopisů?"
podej jediny dukaz, ze ten dopis napsal paroubek

Odpověď autora stránek:
Věřte mi, že urážkami ještě nikdy nikdo ničeho nedosáhl. Pokud budete na této úrovni pokračovat, nečekejte, že se s vámi bude někdo bavit. Anonymní dopisy Paroubek nepíše. Má na to své lidi. Viděl jste včera pořad Na vlastí oči? Vy si snad myslíte, že ten dopis psal někdo jiný? Nebo snad schvalujete obžalování člověka jen na základě anonymního dopisu, jak předvedl pan Paroubek či dokonce zcela bez důkazů, jak dnes předvádí pan Rath?

15.12. 20:10
Waldemara

Tak nevím, ale co si tady přečtu příspěvek nějakého paroubkovce tak jsou to samé urážky,jakýsi ,,člověk,, dokonce přirovnal praktiky ODS jako zločineckou organizaci jdoucí ve šlépějích Hitlera. Tak to je opravdu síla. Je chyba že jako první v tomto státě po revoluci zvítězila ODS. Zajímalo by mě jak by si s tou 40 let komunisty pleněnou a rozkrádanou republikou poradily jiné strany. A to se ódesce nemůže odpustit.Asi hodně lidí četlo pohádky a myslelo si že jako bájný ptak Fénix vstaneme z popela všichni bohatí. A co se týká EU, rušení cukrovarů se Vám Člověče líbí ? A co spousta dalších omezení a nesmyslných EU norem kterým se musíme podřizovat. Hitler chtěl ovládnout silou, EU to dělá nenásilnou cestou ale konečný cíl je stejný.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za velmi pěkný názor.

16.12. 13:29
http://3web.dkm.cz/modrak/rath_1.avi

http://3web.dkm.cz/modrak/rath_1.avi

16.12. 13:29
magelan

ČSSD jsou nepochybně pacholci, to máte pravdu, ale to jsou v ODS také. Ovšem s prominutím, milý pane, nazvat p. Macka "gentlemanem ze staré školy" to je tedy hodně, řekněme zdvořile odvážné. (Původně jsem chtěl napsat něco velmi urážlivého o Vašem IQ, ale jsou Vánoce a tak si je nekažme) Ono, IMHO i gangster ze staré školy by bylo ještě příliš slušné.
Neříkám ovšem, že je Rath nějak výrazně lepší, to asi ne :-). Hezké prožití Vánočních svátků u dalších pokusů sestavit vládu. :-D

Odpověď autora stránek:
Jistě, najít stranu, která nemá ve svých řadách žádné ty pacholky, je snad opravdu nemožné. Co se týče pana Macka, doporučuji k přečtení jeho deníček:
http://www.viditelnymacek.cz/

27.12. 11:14
macik

a co je na viditelnym mackovi ? vzdyt tam pravidelne urazi jine lidi a pak je velmi prekvapen kdyz nekdo urazi jeho, to je asi to gentlemanstvi

Odpověď autora stránek:
Pan Macek je vzdělaný a moudrý člověk. Urážek jsem si na jeho stránkách nevšiml. Zkuste si přečíst pár dnů z jeho deníčku nazpět a číst jeho komentáře pravidelně a dozvíte se i pár zajímavých informací ze zákulicí české politiky.

16.12. 13:29
Radek P.

Tomuto článku dávám s plnýn vědomým a svědomým zelenou. Děkuji za odvahu autorovi, a věřím, že nečtu jeho články naposledy.

Odpověď autora stránek:
Opravdu děkuji.

29.12. 21:22
 

Dobrý večer. Asi tenhle příspěvek sem moc nezapadne. Nemám rád dogmata. Nemám rád, když je někdo zaslepený. Mluví se tady o socanech, ale je tzv. pravice lepší? Není to sebranka, která má možnost se dostat zase ke korytům? A co vlastně v naší politice jde? A o co jde našim politikům zleva či zprava? Vaše průpovídky mi připadají stejně hodnotné a duchaplné jako komentáře p. Macka - uspěšného lékaře či ještě úspěšnějšího tuneláře. Děkuji však za jedno. A no, Vám autorům. Vím, kde nehledat komentáře.

29.12. 23:06
tencotě márád

tak těch nepřemýšlejích blbců se moc nenašlo, ale ty jsi svoje, zaplacený autore, dostal

29.12. 23:07
antimacik

tak jo hajzlíku, spratku a puchejři, slovník Macka je slušný, takže toto jistě tě neuráží

29.12. 23:09
uoip

pozdravuj Langra, charaktere

30.12. 21:29
Kůča

www.nahovno.cz sem se taky mrkněte

6.1. 20:18
Tomáš

Co čekáte od českého člověka je jedno jestli to bude ODS , ČSSD , KSČ , nebo Zelení. Němci si o nás myslí že jsme prasečí psi a jestli tím myslí politiky tak mají pravdu.

7.1. 23:14
J.K. Slaby

Autor toho clanku neni ani politolog ani clovek s vysokym vzdelanim. (maximalne tak z lepsi stredni skoly s nazvem "Vysoka skola" ekonomicka) Tedy relevantnost je pochybna. Pravdivost nemuze byt docilena nikdy, tedy hodnotit nebudu. I ten nejlepsi vedecky clanek jen uvazuje nad tim co by mohlo byt pravdou. Zde jsou texty podavany jako absolutni pravda, bohuzel to naznacuje cosi o autorovi. Ubohy udel internetu a lacinych medii, kazdy si muze psat co chce. Pokud Vam to otisknou v nejakem renomovanem solidnim politologickem nebo vedeckem svetovem casopise. Ocekaval jsem pri popularite tohoto clanku bohatsi obsah na podstatne vyssi urovni nez by odpovidala vecernim zpravam TV NOVA. Argumenty a clanky "slepych prisluhovacu" velkych stran tak dale v mem nazoru setrvavaji jako ubohe a dokonavaji dojem o techto stranach jako o stranach lidovych, tedy takovych, ktere rady lahodi lidskemu uchu, ale progresivni vnimani jim chybi. Bohuzel, to je to jedinne minus demokracie, ze voli i ti, kteri sedi vecer co vecer po sichte nad pivem a porad kritizuji a remcaji, jak za komouse bylo dobre a ze faktickou vladnouci rukou je financni trh.

8.1. 14:19
Ondřej Pech

Jiří Paroubek je idiot

8.1. 15:28
Názor

Chtěl sem tu napsat hodně nepříznivé hodnocení stránek tohoto autora, ale když sem si přečetl stránku O autorovi, kde mě o to žádal, než sem napíšu další blbost, tak sem opravdu změnil názor na to co tu chci napsat.
Totiž v 3. bodu věnované kritikům nazvaném "Všechno jsou to nesmysly", říká, že vše je vlastně nepodloženo reálnými důkazy a přitom v tom první bodu píše o tom jak se bojí nájemných vrahů ze strany ČSSD, což je samozřejmě ÚPLNÁ blbost, nikdy si ČSSD nenajímala vrahy aby odklidila nepohodlné lidi a přitom to autor používá jako by to byla naprostá pravda. Tím pádem tahle stránka nemá u mě ani špetku pravdivostní hodnoty. Auto bohuýel dokázal jak je VELMI zaujatý a sám to i píše, já bych opravdu ocenil kdyby někdo sezbíral PRAVDIVÉ informace a né tyhle spekulace.

Odpověď autora stránek:
Z mé věty, že nejsem neomylný a že rád uvedu zveřejněné skutečnosti na pravou míru, pokud mě někdo o mém omylu přesvědčí, nelze vyvozovat váš závěr, že vše je nepodloženo reálnými důkazy. Co se týče najímání nájemných vrahů, tak Karel Srba již byl odsouzen na 8 let za přípravu vraždy novinářky Sabiny Slonkové, která vyšetřovala pro špičky ČSSD velmi nepříjmené kauzy. Také plán na vraždu plukovníka Kubiceho byl již přetřásán médii. Skutečnost, že jsem zaujatý, ještě neznamená, že informace na této stránce nejsou nepravdivé nebo neobjektivní.

9.1. 15:21
modroun nejapny

modrej agente zjisti si co znamena objektivita, to je uvadeni zdroju z vice uhlu a ne jen zdroje potvrzujici to co pises
navic kde jsou akteri "vrazdy" kubiceho ? jeden na svobode a jeden v base, spis bych se bal vrahu z ods jako treba kutal co si z ministrem vnitra jezdil na vejlet

Odpověď autora stránek:
Objektivita má více významů. Já jsem měl na mysli ten filozofický. Svou zaujatost jsem předem deklaroval.

10.1. 08:08
Pro autora

Ten kdo tohle psal musí být člověk z ods.
Všechny fráze jsou upraveny ve prospěch ods.
Nevím jak můžete vůbec mluvit do politiky,když se zastáváte násilí mezi politiky.
Nejsem zastánce čssd ani ods,špína je na obou stranách a ne jen v čssd.Vy tu děláte z ods nejčistější a nejlepší stranu v ČR.Jestli tomu opravdu věříte,tak jste fanatik a nula.

Odpověď autora stránek:
Ten, kdo tohle psal, není členem žádné politické strany.
Nevím, jestli jste si nespletl tyto stránky s jinými, protože o ODS se na těchto stránkách mluví většinou právě v souvislosti s jejich kauzami.
Pokud již chcete mluvit o výchovném pohlavku v důsledku nemístných urážek jako o "násilí mezi politiky", tak si prosím znovu přečtěte odstevec věnovaný tomuto tématu. Zjistíte, že se nikoho nezastávám. Pouze jsem konstatoval, že gentlemani urážky na adresu svých žen netolerují.

10.1. 08:22
Pro autora

Jak si pan autor hezky protiřečí.
Fráze 1:"Škoda každé facky, která padne vedle.Miroslav Macek je gentleman ze staré školy. Tito lidé neodpouští, když se jim někdo v médiích otře o ženu. Pohlavek je pak adekvátní reakcí na Rathovy pomluvy."
Fráze 2:"Co se týče Paroubka, ano, je to rváč. Ale rváči do politiky nepatří. Do politiky patří slušnost a hlavně diplomacie. Proč nemůže mít Česká republika ve svém čele slušného politika formátu Angely Merkelové nebo Tarji Halonenové?"

Vážený pane autore.Obě tyto fráze jsou vaše.Vysvětlete mi,co tedy zastáváte.Politiku s násilím nebo bez násilí?Vždyť si protiřečíte!Vždy uvádíte články jen tak,jak se Vám to hodí!

Odpověď autora stránek:
Opakuji, že se nikoho nezastávám. Pouze jsem konstatoval, že pohlavek je adekvátní reakcí gentlemana na urážky na adresu jeho ženy. Co se týče Parobuka, jsou jeho doménou, na rozdíl od Macka, neslušnost, obhroublost, nabubřelost, ješitnost a egoismus. Takové vlastnosti jsou v civilizovaných státech u politiků nevídané. Nakonec obrázek vydá za tisíc slov:

10.1. 21:27
macik

rath neurazil mackovu zenu ale macka samotneho, kdyz o nekom rikam ze si vzal nekoho pro penize, tak mluvim o charakteru toho kdo si nekoho vzal a ne o charakteru jeho partnera - navic macek v televizi tesne po facce rekl ze rath urazil jeho

11.1. 07:24
Pro autora

Já se pana Paroubka nezastávám.Jistě,svými gesty se zařazuje někam do diktátorského režimu.
Ale o to nejde.Neměl by jste brát vše s čím příjde čssd jako špatné a to s čím příjde ods,jako dobré a směrodatné.Nelíbili se mi Vaše přirovnání k západním zemím,proč tam tedy nenapíšete,že rovnou daň,placené zdravotnictví a další zmiňované plánované reformy ods,nemají jen na bájném západě,ale i v docela ekonomicky zničených státech,jako Ukrajina a pod.
Nebo o tom snad nevíte?
Odpovězte mi prosím,zda si opravdu myslíte,že po zamýšlených reformách by se chod ČR obrátil o 180 stupňů a země by začala teprve vzkvétat.Jestli ano,tak jste trochu naivní.
Ještě jsem chtěl připomenout Vámi zmiňovaný státní dluh čssd,který podle Vás vznikl za vlávy čssd.Vy snad nevíte jak rostl státní dluh za vlád ods?
Proč kritizujete jen jednoho ,a nevymlouvejte se prosím na zmiňované kauzi ods,Vy jste jich na tyto stránky moc nedal, proč se zde nezmíňíte,že za vlády čssd poprvé po x letech byl větší export než import,že ekonomika o něco posílila,platy se zvýšily atd.
Vy určitě odpovíte,že za ods by se toho bývalo udělalo daleko více.
Nerozumím Vaší zaujatosti.
S pozdravem obyčejný člověk

Odpověď autora stránek:
K ODS se nevyjadřuji a neberu vše z dílny ČSSD za špatné. Například vstup Ratha do ČSSD byl pro českou pravici velkým přínosem.
Po zamýšlených reformách ČR nezačne vzkvétat, ale vyhneme se dluhové pasti, do které se "díky" ČSSD neomylně řítíme. Růst státního dluhu hezky charakterizuje tento graf:

Kritizuji jen jednoho proto, že je moje přesvědčení, že to, co dělá, dělá většinou špatně a také proto, že jsem se dostal k poměrně závažným infromacím, které jsem uznal za vhodné zveřejnit. Pokud bych něco podobného našel na ODS nebo jinou stranu, tak bych to zveřejnil také. Ekonomika ČR rostla ne zásluhou ČSSD, ale zásluhou tak často kritizované privatizace. Problém je, že tento růst nebyl vyvážen odpovídajícím růstem mezd a byl tažen zadlužováním země, kdy se deficit státního rozpočtu projedl místo toho, aby byl investován do reforem.

11.1. 16:45
irlin

Pane poslanče Melčáku, berte to, vždyť už nikdy v životě víc nedostanete. Sup. Máme Vás rádi.Papapappapa.

13.1. 18:36
Something

Zajímalo by mě PROČ pod desetiletích fungující systém 8mi letých gymnázií najednou někdo chce pozměnit na naprostou blbost.

13.1. 23:02
volte ODSS

VOLIČI ODS, VZPOMÍNÁTE? : Telecom - Dyba, Komerční banka - Salzman, Česká pojišťovna - Kočárník, Škoda Plzeň - Soudek, Knižní velkoobchod - Macek, Česká lotynka - Bartoška,Smetka - H-System,Tercier - sponzoring odSS, Poldi Kladno - Stehlík, banka Bohemia - bývalý Klausův poradce Kotas, Viktor Kožený a společná dovolená s ministrem vnitra Čermákem, kauzy Lízner a spol.,Kupónová deratizace a 900 miliard v řiti?

Odpověď autora stránek:
Co se týče H-systému, nebyl to náhodou soudruh Šlouf, který jej tak vehementně podporoval? A co se týče ostatních kauz - kdo z jejich aktérů je v dnešní ODS? A srovnejte to s šibaly typu Krause, Grosse, Zgarby, Kavana, Tvrdíka, Ratha..., kteří dodnes zastávají v ČSSD klíčové role.

15.1. 00:15
Jeři

no pěkný slátaniny zde autor napsal, jestli si myslí, že mu někdo uvěří.... léčit svoje komplexi by si měl někde jinde a ne při pomlouvání nějaké strany... jsi ubožák!

Odpověď autora stránek:
Myslíte, že je lepší nadávat na ty, kteří o kauzách našich politiků informují, než na politiky samotné?

15.1. 13:15
spike

konečně to někdo pěkně popsal jaké jsou to svině ti socani ,jsou stejní jak ti komunsti .

15.1. 17:59
 

Je vidět že váš článek čte hodně lidí . Děkuji je mi s vás zle.

Odpověď autora stránek:
A není vám spíše zle z informací, které jsem zde zveřenil?

15.1. 20:31
žovka

http://live.1web.cz/paroubek-video-montaz-play-199.html :D

16.1. 08:42
Ondra

Celkem dobrý stránky. Pravdivý!!!

16.1. 20:15
Valdemara

Dotaz pro nepodepsaného: Jestliže je Vám zle z několika napsaných vět, politické diskutování a zprávy sledujete s kýblem mezi nohama abyste mohl plynule zvracet ? Přitom se vsadím že kdyby Vám někdo nabídl možnost vstoupit do vysoké politiky tak v tom jedete s nima. A vybral si tu stranu ze které by nejvíc ,,sypalo,,.Já nevím jak vám všem, ale mi je zle právě z bezmocnosti cokoli změnit. Už mě k volbám nikdo nedostane. A autorovi přeju opravdu pevné nervy a trpělivost.

Odpověď autora stránek:
Děkuji.

16.1. 21:07
SOCKA

jste všichni mimo :-) at žije Paroubek a ČSSD

16.1. 22:50
 

ach jo to zas psala naka modra vylizana palice ktera pise o dobach kdy byl jeste v uhlaku hm, staci se nad tim clankem zamyslet a zjistite ze pulka je hooodne zkreslena. Nazdar

16.1. 21:07
Medik

Je to takový souhrn, kterému člověk může a nemusí věřit. Nedělám si iluze o žádném papaláši. Vím, že lidovci, byť strana na úbytě, mají tak obšancované úřady a ministerrstva, že tu budou vládnout ještě 10 let po své politické smrti.No a na cestu vzhůru vás tlačí mnoho lidí, kterým nemůžete zůstat dlužen. Každou změnou vlády je prováděno přerozdělení (čistky) trafik a korýtek. jestli by nakonec nebyl lepší osvícený monarcha. když bude nejhůř, stačí zastřelit jen jednoho člověka a né několik set :-)
Přeji hezký a co nejméně bolševický den.

17.1. 13:43
Michal

Co takle popsat všechny lumpárny ODS,takle ňák jako autor tohoto blogu se v padesátých letech projevovali blševičtí zaslepenci,ti ale měli tu výhodu že své nenáviděné odpůrce mohli pověsit!

18.1. 11:22
E.G.

Očividně je autor zažraný ODeSák... Protože neuvadí vše pravdivě a rozšiřuje zde spekulace, které jako předvolební boj vynesla ODS aniž by to mohla nějak podložit důkazy. Pana Topolánka znám osobně, protože jsem chodil s jeho dcerou do třídy a proto ho volit nemohu. A je mi velmi líto, že takovýto člověk se může dostat do celostátní politiky. A co se týká pana Paroubka, tak toho v jeho krocích budu vždy podporovat. Konečně se totiž v naší zemi stalo něco jiného než tunelig... Poukázalo se na nedostatky...

19.1. 08:20
Standa

Náhodně jsem se dostal k těmto stránkám a teprve, když jsem si přečetl jména "přispívatelů", je mi obsah stránek jasnější. Mnozí z nich jsou totiž neschopni pořádné práce a tak hledají alepoň špínu jinde.Navíc se snaží mnoho poctivých lidí urážet (např. důchodce - že je rovnou nepozabijíte !?). Nebýt těchto lidí, tak byste ani nemohli tyto "bláboliny" psát, neměli byste na to. Zkuste také dělat nějakou rozumnou a prospěšnou práci. (Mimochodem: Myslím si, že jen velmi málo důchodců chodí k lékaři
z dlouhé chvíle nebo proto, aby "ožebračovali" naši pokladnu. Příživníky jsou mnohdy právě ti "mladí", kterým se nechce pracovat. A pochybují také, že se vám podaří dosáhnout, aby u lékaře platili rómové. Stávající binec ve zdravotnictví je jenom ku prospěchu neschopným - nebo "všeho schopným" lékařům, kteří by jinde již dávno museli skončit. Ale to by bylo na další dlouhou debatu.)
A ještě k p. Mackovi: Kdyby byl takový inteligent, jak o něm píšete, tak by p. Ratha vyzval k "souboji" a nesnížil by se k tak podlé zákeřné činnosti (byť by někde avizované). I takové jednání svědčí o jeho "úrovni".

19.1. 18:06
Valdemara

Opět mi to nedá.Pane E.G. opravdu si myslíte že slušný politik by se dostal do celostátní politiky ? Když se ovce dostane mezi vlky tak má dvě možnosti, buď se stane vlkem nebo se nechá sežrat. A vy se divíte že je Topolánek kde je ? Když si mám vybavit nějakého slušného politika, napadá mě snad jedině Parkanová. V dnešní době člověk nemůžu mít ani vlastní názor. Kdykoli měm zatáhnou do nějaké politické diskuse a dovolím si oponovat tak jsem okamžitě odeesák. Nejsem ! A podívejte se na ty dva chudáky z ČSSD co toho handrkování mají plné zuby a chtějí podpořit vládu odchodem před hlasováním. Okamžitě jsou podplacení ODSkou. Je toto normální ? Za to že mají jiný názor než nejich pán a vládce ? A třeba ODS může za Třicetiletou válku a Bílou horu. Probůh ale jakou stranu si mám vybrat ? Co je spojeno s komunismem je pro mne nepřijatelné. A co zbývá ? Už nesleduju zprávy, diskusní pořady, když se začne o politice tak raději odcházím. Když si začnu uvědomovat bezmocnost cokoli změnit dostávám deprese. Nedivím se Palachovi že se zapálil. Někdy to mám taky sto chutí udělat.

A ještě pro Standu- vryl se mi do paměti záběr z demonstrace lékařů v Praze, kdy stál kočárek s asi 4 letým dítětem a na něm transparent jako kráva s nápisem : JSEM DÍTĚ LÉKAŘE - UMŘU HLADY. :o) Tak to jsem se posmála.

A budu se opakovat - napište někdo o kauzách ODS. Schutí do toho. Žeby nic neprovedli ,,poctivci,,? Ne jenom velkohubě vyřvávat že je autor zažraný odeesák. Rozhodl se psát to co píše tak to respektujte. Určitě by jste chtěli v příručce pro automechanika číst recepty na zemlbábu ?

Odpověď autora stránek:
Děkuji. Opravdu děkuji. Já bych to lépe nenapsal.

20.1. 08:19
Lukáš H.

Paroubku!!! Ty odporná politická kreatůro, nic jiného jsem od Tebe ani nečekal, napodat někomu ruku, udělá jen politické prase které si hlídá své koryto, ale to je taky jediné co mu zůstalo. A politická korupce? Zamysli se nad sebou než něco takového proženeš přes média.

Odpověď autora stránek:
Nebyl to právě Paroubek, který tolikrát vyčítal Topolánkovi, že mu nepodal ruku, když se díval jiným směrem a jeho ruky si ani nevšiml?

20.1. 15:30
pepazdepa

Neuvěřitelně blbá, žlučovitě nenávistná snůška lží, blábolů a pomluv. Nepochybně v režii ODS.

20.1. 15:48
pozorovatel

Pro autora: Máte jednostranný pohled. Velmi dobře to dokládá vaše fotomontáž: http://cssd.unas.cz/paroubek2.jpg
Vystihl jste dobré okamžiky, které dobře dokreslují vaše slova o p. Paroubkovi. Netvrdím, že p. paroubek není neslušný, obhroublý, nabubřelý, ješitný, egoistický atd. Jen si myslím, že je hloupé takto očerňovat jednu osobu a nelíbí se mi to. jen můj názor.

Odpověď autora stránek:
Ta "fotomontáž" (všechny fotky jsou autentické, bez retuše) je spíš pro pobavení, možná pro odstrašení. Podle mě nikoho neočerňuje. Pouze ukazuje jeho skutečnou povahu.

21.1. 14:08
KIKI

Ja jsem ta zmena. (J.Paroubek)
Ja jsem stat, panove. (Ludvik XIV. - Kral Slunce)
Z prispevku nadsenych volicu CSSD je videt, ze jim nefunguje ani pud sebezachovy, kdyz selsky rozum selhal.

21.1. 14:39
-256VojtasT

Všechno je to pravda. Bohudík už jsou v prácdelním koši. I když by si zasloužili něco horšího. Třeba Paroubek doživotní běh.

22.1. 08:17
Radek.P

To je až nechutné.To co se tu člověk dozvídá.

22.1. 11:03
pozorovatel

Vážený, patřilo by Vám více slušněji odpovídat a ne jen kritizovat ČSSD, hlavně J.Paroubka, který není ve straně sám. Vyslechněte si lidi na Ostravsku, kteří byli spolupracovníky p.Ing.Topolánka a budete mít jiný názor.Házet špínu je lehčí než naslouchat hlasu lidu z Moravy.

Odpověď autora stránek:
Pokud Vám příjde, že jsem neslušný, tak se omlouvám. Nicméně nechápu, jak by můj názor na Paroubka či ČSSD mohly změnit názory Topolánkových spolupracovníků. Mně stačí, když pan Paroubek řekne svým kolegům, že se musí dostat do vlády, protože jinak je všechny začne policie zavírat.

23.1. 23:33
Lada B.

Ano, je to hnus. To o čem je psáno. A v polovině roku 2006 máme téměř polovinu voličů, kterým to nevadí. Přímo se s tím ztotožňují.

26.1. 09:30
Maro Skřipský

Skvělá analýza, díky za ni

26.1. 12:24
Prezident Václav Klaus

To je opravdu ale opravdu stupidní stránka budu přemíšlet o rezignaci ČSSD

26.1. 12:35
AA

Ať žijeeeee Paroubééééééééééééééék !!!!!!!

28.1. 14:46
Marco Merlo

A co takhle zločin jako privatizace?(800 miliard korun je proti těm socanskejm drobkům docela obrovská částka) - je mi skutečně líto, že dnešní mladí mají mozek vymytý propagandou ods..ale ono jim jednou dojde, až si sáhnou do kapsy, aby si koupili rohlík za 25 korun a budou tam mít jenom dvacku, že pravicová politika, jakou praktikuje ods, je k ničemu!

Odpověď autora stránek:
Dobrá, tak tedy znovu k privatizaci:
1. Co vyjadřuje vámi zmiňovaná částka 800 miliard korun?
2. Znáte jinou zemi, která privatizovala státní majetek a kde nedocházelo k tunelování státního majetku?
3. Jaký jiný způsob privatizace byste navrhoval?
4. Kdo z lidí odpovědných za privatizační tunely je v dnešní ODS?
5. Až si lidé sáhnou do kapsy, aby si koupili rohlík za 25 korun, tak zjistí, že "díky" vládě ČSSD dluží každý z nich 78 000 korun.

29.1. 21:49
Achiles

Sociální demokraté,buďte rozumní a zbavte se Paroubka.Ten jediný Vám brzdí a ještě bude brzdit Vaše úsilí pro levicovou politiku Evropského stylu.Jeho chtivost po moci je průhledná! Moraváci

29.1. 23:55
ficak

tlusty je v dnesni ods, stejne jako langrove, necasove apod. v ods byli uz za tunelovani

Odpověď autora stránek:
Nepřestanu se divit, jak rychle někteří lidé odpustili všem komunistům (ať již jsou v kterékoliv z našich levicových stran), ale ODS její hříchy nezapomenou do smrti.

2.2. 12:46
 

Marek Dalík-není to tvé jméno?
Evidentně nemáš sociologické nadání ,jinak by jsi nemohl psát tak extremisticky.Tvá snaha,udělat z celého národa pravičáky je stejně hloupá,jako snaha komoušů o komunismus.
Měl by jsi,autore ,pochopit,že lumpi a grázlíci jsou v každé společnosti,nezáleží na stranické knížce.
Ke všem kauzám a jistě nevíš o všech,tak tady bych rád polemizoval ,zda se týká jen jedné strany .Mne třeba vždy dojímá,jak funguje -nulová tolerance, jití po krku-a podobné expresivní výroky našich politiků,když se jedná o- odstanění imunity,zmrazení platů,zrušení cestovních náhrad a podobě.V tu chvíli,a je pro nás škoda že jsi ten svůj web nepojal šířeji, se ukazuje,co jsou politici vůbec zač!Evidentě máš skvělé informátory,proč nám tedy nepřiblížiš celou politickou scénu? Víš ,co mne třeba zarazilo nejvíce?Když Topolánek v OVM řekl o Filipovi něco v tom smyslu ,že Vojta má dobrý názor-sice možná hloupost,ale přece i ODS tvrdí ,že s komunisty se nemluví ,natož tyká! To ti nevadí?
Celá politická scéna ,vyjma pana Scwarzenberka by měla jít do..... Školy se učřit etiketu!!!

Odpověď autora stránek:
- Marek Dalík není mé jméno.
- Sociologické nadání zřejmě nemám, protože nevím, co to je.
- Zveřejňování politických kauz nepovažuji za extremistické psaní.
- Mou snahou není udělat z celého národa pravičáky.
- Vím, že lumpi a grázlíci jsou v každé politické straně.
- Žádné informátory nemám.
- Tykání dvou politiků z různých politických stran mi nevadí.

3.2. 10:36
Míra

Tady si mnozí nevidí ani na špičku nosu. Co udělala vláda ČSSD špatného? Nebo, co špatného udělal např. Jiří Paroubek či David Rath. Nic, to je celá pravda a nikoli lži na těchto stránkách!

3.2. 11:26
Hutanec

Parouback? To je hezky
Jestli se tady mluvi jaky sou cssd debilove tak nestacim zirat

Vy si myslíte ze sou debilove?

Já s vámi souhlasim a vubec tahle vlada je na pi*u

3.2. 22:42
nevar

Po roce 89 jsem volil Obč.fórum jako většina,druhé volby už ČSSD.Proto že děda byl horník a socan.Otec o nich jenom mluvil, ale za totáče je volit nemohl.Poté co předvádí Paroubek,Rath a další je už volit nebudu.Jsou to hovada,jsem přesvědčen že jsou to bezcharakterní lumpové jako komunisti.Koho budu volit se rozhodnu až později.

9.2. 12:39
AntiODS

Naprosto jednostranný. Špína (moc, likvidování protivníků ve vlastní straně, dotace svejm známejm apod.) funguje ve všech stranách. A věř mi, seš slepej, vim co píšu, pracoval jsem pro konzervativního ODSáka a když lítaly dotace jen známejm, machinace, nebráni v potaz doporučení odborný komise a na stůl pak přišlo něco úplně jinýho (a já to musel přepisovat), tak je mi doteď k zblití. O ODS vim dost a modrej pták je u mě jak červená na bejka.

Odpověď autora stránek:
Nerozumím tomu, proč se nyní vymezujete proti machinacím, kterých jste se podle svých slov sám účastnil. Jiný by spíš místo napomáhání trestnému činu podal trestní oznámení. Aniž bych chtěl kohokoliv omlouvat, myslíte si, že v ostatních stranách se nenajde nikdo, kdo by nahrával zakázky svým známým?

9.2. 22:34
zdenda

to jsou jen hloupe pravicacke keci!

11.2. 05:46
Kefír

Duševní naháči. Co takhle kniha hříchů ODS? To by bylo moc dlouhý, což ?

Odpověď autora stránek:
Pokud víte o nějakém hříchu ODS, tak sem s ním!

11.2. 12:22
valdemara

Tak nám začal hon na čarodejnice. Možná by měl Paroubek udělat demonstrativní proces s Melčákem jako udělali komunisti s Horákovou. Ještě že je u nás zrušený trest smrti. Jeden z mála slušných, který se už na tu šaškárnu ČSSD nemohl dívat a sežerou ho vlastní. ODS si s tím složením vlády jaká je teď taky podřezala větev sama pod sebou, ,,taková garnitůra,,. Jak si představím že se na ty ksichty budu dívat už do smrti tak je mi těžko od žaludku. A jak jsem psala že jediná slušná politička se mi zdá Parkanová - beru zpět. Je to slépka. měla by si radar nechat postavit za barák když ho tak obhajuje. Ať žije Amerika a všechno co s ní souvisí.........................ale někde na Marsu. Zasviňují celou planetu.

Odpověď autora stránek:
Zkuste si na chvilku představit situaci, která neměla daleko k tomu se stát, kdyby ODS neměla žádné "konstuktivní poslance", ale přesto by dostala důvěru kvůli špatnému hlasování pana poslance Wolfa. A teď si navíc představte, že by Wolfův hlas neuznal předseda Poslanecké sněmovny, který by byl z ODS. Dokážete si představit tu nenávistnou válku, kterou by proti němu vyhlásila levice? Já ne.

12.2. 18:49
jiRka

Z těch rudých názorů je mě ouzko,ale ani ochránci ODS mě nepřesvědčili.Na obcích obvykle krade a bere úplatky každý ať je komunista,lidovec nebo demokrat.Rudé temno jsem zažil,jako syn soukromníka vím co bolševik umí.Socani a lidovci to je podobná svoloč. Ten magor co tam píše o pokutách a bodech a že nepůjde k volbám,ten je pěkne šáhlej!

13.2. 21:05
Anticenzor

Kefire, muzes narikat na hrichy ods ale tady se nezverejni ackoliv cenzor tvrdi neco jinyho. Sam jsem sem prispel uz asi deseti kauzami ODS a neobjevila se zadna. I kdyz cenzor rad zverejni kritiku cenzury, pry je to dukaz jak tu vse se muze psat.

Odpověď autora stránek:
Jak můžete napsat takovou lež? Od nového roku jsem nepustil jen dva příspěvky Ivo Bendy o vesmírných lidech. Vždyť si stačí diskuzi přečíst a každý snad pozná, že se tu zveřejňují příspěvky kritizující jakoukoliv stranu. Tak proč bych měl cenzurovat zrovna ty vaše?

14.2. 13:16
Antivolič

Tenhle článek se nápadně podobá RP před r.1989, kdo to dočetl musí mít hodně silný žaludek

14.2. 13:21
AntiODS

Tohle musel psat urcite nejakej ODSak, ze jo! :xP

14.2. 20:15
Anticenzor

Cenzor lze a klasicky to maskuje tim ze zverejnuje kritiku cenzury. Jo dokud tu bude tahle cenzura, tak to dokazuje jak ty stranky jsou na prd. Uz mam nasbirano dost odeslanych ale nikdy zde nezverejnenych prispevku a jak jich bude kolem 30 tak to opublikuju i s print screenem.

Odpověď autora stránek:
Sice mi není úplně jasné, jak sbíráte příspěvky, které podle vašich slov cenzuruji, ale jejich publikace je výborný nápad. Příspěvky, které podle vás někdo odeslal, ale na těchto stránkách se neobjevily, rád zveřejním také.

20.2. 01:53
Messy

No tak tady jde opravu vidět, že sice stránky jsou docela pěkné, ale mohl je dělat jenom slabomyslný blbeček. Co k tomu říct víc. Bohužel sem je celé nečetl stačilo mi jenom kousek a tolik času navíc nemám abych ho zahazoval takovouhle kravinou. Nejvíce mě ovšem pobavilo jak se tu zveličuje podpora komunistů, ale to že komunisti zvedli ruce i pro zákony ODS na to si ponekud zapoměl. No ale to je normální přístup omezených lidí. Nulová tolerance ODS je taky dobrý do politiky aspon že Paroubek má rozum na správném místě a tyto praktiky používat nebude. No co víc říct snad jen citát z bilboardu: "Věrný manžel, dorbý vůdce" a takový super člověk má reprezentovat naší republiku. už i pan prezident se staví proti němu...a čím to asi bude...že vedení ODS má celkovou inteligenci asi jako dva houpací koně vedle sebe.

Odpověď autora stránek:
Není ničí chybou, když pro jeho návrh zvedne ruku i komunista. Chybou je komunistům nabízet vlivné funkce ve státní správě. Nulová tolerance ODS byla popřena podporou ODS pro snížení daní. Paroubkův rozum lze nejlépe lokalizovat na příkladu, kdy nechal z liberecké kandidátky vyškrtnout člověka, ktrerý si dovolil kritizovat Krause za jeho kakaovou aféru.

24.2. 13:45
Důchodce

Chtěl jsem se poučit o ČSSD z jejich vlastních stránek. A ejhle-oni to jsou cizí záškodníci, v jejich uniformě!!!!!!!!!!! Bláhově jsem si myslel, že ODSáci už vykydali svou žumpu sprosťáren Macků, Dalíků,Topolánkových smilstev, Klausovo kroucení ústavy atd.a teď tento Web! Co by se dalo nakydat pravdivé špíny na žida Pružinského,tuneláře Toplánka/10 mil z PPB/, agenta Nomury Tlustého atd. Styďte se smradlaví hnusáci-autoři- nejvyšší to elita ODS! kopíruji jejich jména: "Walter Bartoš, Petr Bendl, Petr Gandalovič, Tomáš Julínek, Ivan Langer, Bedřich Moldan, Petr Nečas, Miroslava Němcová, Jiří Papež, Alena Páralová, Jiří Pospíšil, Martin Říman, Vlastimil Tlustý a Jan Zahradil; dále Hynek Fajmon, Oldřich Vlasák a pracovníci Politického a tiskového odboru HK ODS. Já jsem pouze dopsal kauzu o ghanském kakau, kde jsem čerpal z MF Dnes a kauzu Biolíh, která byla zveřejněna na serveru Aktualně.cz." Tito jsou největšími kazisvěty republiky. Továm dávám písemně. Jsem osmdesátiletý důchodce,s důchodem 8500Kč a mám se nejlépe v životě-zatím! tel:605513666.

24.2. 20:33
valdemara

Ale podívejme na Důchodce. Tak panuje názor, že ODS zplundrovala republiku za těch pár let po revoluci hůř než komunisti a Vám se zrovna teď daří nejlíp. Tak tady nakydejte pravdivou špínu ! Ono to bude spíše tak, že patříte k těm velkohubcům, co tady umí akorát urážet. Zajímá mě ten ,,žid Pružinský,,. Vy jste pane Důchodče zřejmě čistá ,,árijská,, rasa co ?! A v čem je Topolánek smilník ? Že má milenku ? Vy už to nestihnete že jo. A to že Rath žije s milenkou Vás nepohoršuje ?

26.2. 20:29
Petr Klein

Autor stránek je jen obyčejnej hajzl a lhář. Vysetřování Bamberské afery jasně prokázalo, že tam Zeman nejel aby vůbec něco nabízel. Jasi obyčejná neobjektívní K U R V A

26.2. 21:39
Ondřej Rybár

Jen blbeček by mohl věřit takovím výkřikům, možná by se k tomu slušný člověk aní neměl vyjadřovat. Takže se čtenářům omlovám.

27.2. 08:40
Had

Jedná se o zcela běžné propojení vlády do šedé ekonomiky zvané mafie. V zemích s rozvinutou ekonomikou také nikdo nevyčítal Allovi investice pro Kenedyho a stavební boom v L.A.

1.3. 10:44
hippo

Nejsem zastáncem žádné politické strany, ale toto je jenom obyčejné vychvalování ODS a spousta nepodložených výmyslů na ČSSD.Spočítejte si kolik vyděláte na rovné dani!!!!!Když vám vše zdraží o 10%!!!!Spousta lidí pracuje za minimální mzdu, protože zaměstnavatelé více platit nechtějí, při jejím zrušení a následném odebrání sociálních dávek, by zaměstnavatelé mzdu ještě snížili!!I nejlepší zaměstnanec je pouze otrok v rukou kapitalisty.

Odpověď autora stránek:
O ODS se na těchto stránkách mluví převážně v souvislosti s jejími kauzami. Na rovné dani vydělají všichni: Odvedou menší daně, ubude úředníků, byrokacie, daňových podvodů i korupce. O 10% rozhodně nezdraží vše. Je prokazatelné, že minimální mzda zvyšuje nezaměstnanost. Zaměstnavatel nikdy nebude chtít platit víc, než musí. Proto je nutné co nejvíce snížit daně, aby do země přišlo co nejvíce podnikatelů, aby se museli přetahovat o zaměstnance a aby tak byli nuceni nabízet sami od sebe lepší mzdové podmínky.

2.3. 14:48
Robot

Ať jde Pára do pr*ele.... měl se už dávno vypařit!!!!!

2.3. 23:43
Theodor

Kritizuješ pány politiky kterým nesaháš ani po kotníky! Strč si ty modrý řeči do...
Takovéhle modré hlupáky a omezence jako jsi ty, tu potřebujeme ze všeho nejméně.

Odpověď autora stránek:
Pokud jsou popisování kauz jedné politické strany podle tebe modré řeči, pak se musím ptát, jestli bys byl raději, kdyby se o kauzách našich politiků nepsalo vůbec.

4.3. 14:18
 

autor techto stranek je demagog

4.3. 14:18
Honza

To, jak je Paroubek vyžranej, svědčí o jeho přístupu k životu a politice.
Šikovným přerozdělením moci a peněz k trvalému blahobytu vedení ČSSD.

Odpověď autora stránek:
Velmi pěkně řečeno.

5.3. 20:49
valdemara

Theodore a jakto že Ty nejsi ve vládě ?

6.3. 13:35
Novák Ferdinand

Na každém šprochu pravdy trochu a když o vás někdo řekne, že jste debil sám to nevyvrátíte i kdybyste měl několik titulů z Oxfordu. Objektivní to není a je vidět, že jste se zhlédl v politické nekultuře tohoto světa. Doufám, že vám za to někdo platí.

9.3. 01:52
Uprchlik

Tak a ted tu mate konecne tu vasi povedenou pravici. A teprve ted se tu z toho vsichni POSE*ETE !!! (za blbost se plati, lidska blbost a vesmir jsou totiz nekonecne) a neni pochyb ze valna vetsina jsou hlupaci jinak by se nenechali krmit tema priblblima kravinama od Langra, Topolanka a dalsich padouchu. Ale budis co ste si upekli si taky vyzerte, ja se vracim spet do Irska, Cus Vy naivky

Odpověď autora stránek:
Jste si jistý, že se chcete vrátit do Irska, země, která se díky pravicové rovné dani stala ekonomickým tygrem Evropy?

9.3. 08:54
kašpárek

Pokud chce ČSSD, aby i v příštím volebním období byl prezidentem Václav Klaus, tak je dobře, že chtějí nominovat za ČSSD Špidlu nebo Buzkovou.

9.3. 10:21
klop

Děláte jako kdyby ODS byla čistá, stačí její tzv. privatizace...

Odpověď autora stránek:
Nikdy jsem nepsal, že je nějaká politická strana čistá.

9.3. 20:22
...

Zajímavé čtení... Jen bych rád podotkl, že kupříkladu rovnou daň autor vůbec nepochopil a pokud má ekonomické vzdělání, tak je to katastrofa. Jestli ne, tak na pochopení, že na rovné dani si pustíme žilou takřka my všichni, stačí selský rozum. Opravdu by mě bavilo, co by tito lidé říkali po nějaké době, kdyby opravdu na rovnou daň došlo. :) Co se týče toho ostatního, nemá smysl se k některým věcem vyjadřovat... Politika je svinstvo a dnešní představitelé jsou si ve svých průšvihách téměř rovni, ale někdo to holt umí skrýt líp a někdo ne... Navíc bych rád doplnil, že tuto zemi začala rozkrádat ODS a ČSSD ji pouze z přispěním několika dalších stran téměř dodojila... takže 50 na 50...

10.3. 01:23
trulo

snusku lzi na strance ani neni nutno komentovat, staci se podivat jen jak autor pise o rovne dani v irsku a uz vime s jakou inteligenci mame do cineni

Odpověď autora stránek:
Co se týče rovné daně, tak doporučuji přečíst:
Rovná daň: Teoretický základ pro snížení daní
Když reforma, tak "rovná"
Rovná daň - jízdenka na vlak jedoucí k prosperitě
Mirek Topolánek: Zákaz švarcsystému omezuje podnikání
Rovná daň je hit střední Evropy
Rovná daň: Slovenská praxe

10.3. 22:33
Hynek

Jiří,vraťte se do hrobu.Působíte jako tchoř,který zasmradil již tak smrdutou českou politiku.

11.3. 18:05
trulo

jasne ctu a v irsku :))))

12.3. 10:23
Jaroslav Pavlík,Ml.Bol.

Vážený pane Václave Svobodo.Kdy jste byl naposledy na Kubě,že vám ten ostrov svobody tak zalezl pod kůži?Mé zkušenosti jsou úplně opačné.Jen v Havaně se to jenom hemží žebráky a prostitutkami na každém rohu. A to jsem se pohyboval víceméně po turisticky atraktivních trasách.Stačilo ale zabočit do tzv.Havana centro a tam byl vidět komunismus dotažený "k úplné dokonalosti".Ten otřesný zápach,žebrající děti,místo dveří v bytech pouze jakési potrhané tkaniny,ale zato obrovské bilbordy s propagačními hesly jak se vypořádat s hnusnými nepřáteli revoluce jakými jsou např. Bush,Blair nebo Havel.Policie je všudypřítomná takže opravdu nehhozí,že by Vás okradl nějaký řadový kubánec/ten má právo si něco vyžebrat na přilepšenou/,ale okrade Vás přímo ten policajt,který pod záminkou jakéhokoli provinění,Vás zkasíruje tu o 5 tu o 10 dolarů a ještě nezapomene dodat,že ve vazbě by to bylo daleko horší a dražší.Pak si Vás předá vysílačkou kolegovi,zřejmě s doporučením,že jste ochoten "spolupracovat".Jinak se ale chovají Lidé apolicie na proslulém Varadéru.Zatím co v Havaně nemají lidé co do úst,v tomto proslulém letovisku se jídlem doslova mrhá.Byl jsem svědkem,kdy kuchyňské zbytky prohraboval člen místní ostrahy,a když si schovával dvě půlky pečeného kuřete do tašky, zahlédl ho další člen ostrahy a milého shánlivého kolegu zadržel a předal ho šéfovi hotelu.Cose sním dělo dále nevím,ale je pravda,že jsme ho do konce pobytu už nezahlédli.Dalším krásným příkladem jsou restaurace nebo různá bistra.Na hranici Provincie Matanzas stojí nad krásným údolím jakési bistro,kde dělají snad nejlepší piňakoládu na světě.Stojí 2 Konvert.peso. 3dcl.prvotřídní piňakolády+neomezené množství kubánského rumu/no abych nepřeháněl,rum byl omezen 1láhev na čtyřčlenný stůl/.Na můj dotaz proč tu nejsou vidět domácí hosté,bylo mi řečeno,že si nemohou dovolit 1 piňakoládu za 2 Konv. pesa,jelikož to představuje jejich týdenní mzdu.Tak to je ten váš ideál komunismu a Vám podobných.Já s tím těžko něco nadělám,ale těším se,až zemře poslední komunista a klidně doma v posteli,a mé děti a vnoučátka už nebudou muset číst takové hovadiny, jaké dokážete vypotit VY.Snad ani ma můj příspěvek nemusíte reagova, protože diskuse s Vámi by mi připadala jako ztráta času,a já si svého času vážím.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za velmi poučný příspěvek.

12.3. 11:06
ono

Paroubek je hroznej

14.3. 09:02

Zvedá se z naší politické scény žaludek, to všeobecně. Nicméně to, co předvádí pánové z ČSSD, to mě mozek nebere.Ale je to přesně tak, jak mě kdysi při návštěvě USA řekla přítelkyně. Můžete si za to sami,kecáte jenom v hospodě. A proto si s námi dělají co chtějí, proto, že tohle dobře vědí a jsou si jistí, že my proti nim nic nepodnikneme.K.M

14.3. 21:28
lupen3

Co zbylo po komunismu?
Zaostalost a komunisté.
Komunisté pořád mluví o chudých,ale málokdo si dnes uvědomuje, že do chudoby nás vlastně uvrhli oni.

Minulý rok překročila průměrná mzda v ČR 20 000 tisíc korun. Pro optimisty je to důvod k nadšení, pro pesimisty ne.
Zvláštní zájem o tuto sumu by měli projevovat komunisté.Podobně totiž vloni dopadly i ostatní členské země bývalé RVHP a tábora socialismu.Poláci 19 000 tisíc, Slováci 16, Maďaři 15 tisíc.To vše je jeden pytel.Jiný pytel tvoří země, které v RVHP a v táboře socialismu nikdy nebyly. V tom druhém pytli jsou průměrné mzdy výrazně nad šedesát tisíc.Rozdíly obou pytlů jsou velké.
Naši komunisté se mohou přidržet například Rakouska ? země nám kdysi blízké. Náš průměrný příjem činí jen 28 procent toho rakouského. Krátce po pádu komunismu u nás to bylo dokonce jen 16 procent. Tedy se přibližujeme. Ale pomalu ? výpočty a odhady mluví o roce 2037, kdy se v průměrné mzdě tomu druhému pytli včetně Rakušanů přiblížíme těsně. Snad ?!
Před druhou světovou válkou jsme se Rakušanům podobali. V průměrné mzdě, v životní úrovni. Podle některých počtářů jsme Rakušany dokonce převyšovali.
Tolik hra čísel, která nikdy není zcela přesná, ale trendy vyjadřuje jasně: byli jsme na tom dobře. Pak přišel socialismus s vládou KSČ, prudce jsme zchudli, zaostali, dříve srovnatelné země utekly vpřed. Teď se k nim zase pomalu přibližujeme. Asi za padesát let na tom budeme zase jako ony.
Po komunismu nám zbyla nejen chudoba a zaostalost, ale také komunisté. Ti v poslední době zase už mají choutky vládnout. Nabízejí ochotně své schopnosti a teorie. Rádi by zastupovali chudé a odstrčené. Mají plány jak na to. Mají spojence mezi socialisty, kteří by to rádi dělali s nimi. Ti spojenci mají plány podobné. Mají voliče, kteří jejich plánům věří a doufají, že komunisté odstraní chudobu a nastolí ráj.
Ještě než se chopí opět vlády, měli by komunisté vysvětlit, jak se stalo, že po čtyřicetileté komunistické vládě země tak zaostala ? proč je třikrát chudší než Rakousko a proč budeme své západní sousedy dohánět ještě padesát let. Čísla, životní úroveň, procenta, tabulky a jiné materialistické kejkle vždy byly pro komunisty svaté.
Uměli by dnešní komunisté vypočítat, kolik nás jejich vláda stála ? Od boku řeknu ? zhruba ty dvě třetiny měsíčního ( rakouského ) průměrného příjmu, tj. asi čtyřicet tisíc korun každého z nás každý měsíc po celá ta dlouhá léta. Tolik vláda KSČ stála všechen chudý český lid na penězích. Lid bohatý dopadl lépe ? byl vyhuben. Nepíšu dnes, co nás ta vláda stála na nepeněžních ztrátách.
Komunisté by měli vysvětlit, proč chtějí po takovém debaklu druhý pokus. A jejich spojenci a voliči by měli vysvětlit, proč by jim ten druhý pokus dali.

15.3. 17:50
trulo

porad cekam na to jak je to s tou rovnou dani v irsku

Odpověď autora stránek:
Irsko sice nemá rovnou daň jako takovou, ale daně zde byly výrazně sníženy již před několika roky. Pro právnické osoby na 12,5%, pro fyzické osoby na 17,7%. Irsko je nyní, jak se říká, tygr Evropy a výhody z toho mají v dlouhodobém kontextu všechny sociální skupiny. Zatím co se "stará Evropa" dusí pod různými daňovými zátěžemi, které vymýšlí levice, aby utáhla státní rozpočet. Ani rovná daň v Modré šanci není úplně rovná. Její částečná progrese je způsobena odpočítatelnými položkami. Rovná daň nebo snížení daní přinese z dlouhodobého hlediska zvýšení mezd všem. Bez ohledu na sociální skupinu. Ale to je na dlouhé vysvětlování. Mimochodem. Pokud jste si všiml, tak slovenská měna se výrazně zvedá oproti naší koruně, která také doposud posilovala.

- jednoduchost daňového systému
- snížení daní
- rychlý a účinný postih neplatičů daní (firem)

Pokud se toto prosadí, budou se mít v naší zemi lépe všichni.

21.3. 10:04
Mackův neobdivovatel

Autor webu povazuje Macka za gentlemana. Vůbec nedovedu pochopit, z čeho tak usuzuje. Z jeho jazykových znalostí? To je snad trochu málo. Z jeho etického přínosu k předvolební kampani? Z jeho schopnosti si čestně, jako každý jiný občan této země, vydělat? Pokud mu jdou vzorem takoví lidé, tak je to na pováženou. Pokud bude ODS bojovat pomocí podobných webů, jako je tento, tak jsem zvědavý, jak dlouho jí to tzv. vzdělanější a úspěšnější část obyvatel bude tolerovat. Zvlášť po tom, co ODS předvádí ve vládě.

Odpověď autora stránek:
Pana Macka jako gentlemana hodnotím podle jeho životních postojů a hodnot. Pro relevantní posouzení jeho osoby doporučuji k pročtení jeho stránky:
Viditelný macek

21.3. 21:13
jirka

at uz jdou socani do pi*i

22.3. 01:09
TV divák

Rytíř z dávných časů-gentleman Macek: ČT2, 27.1.07 v 22.50 jste vysílali záběry výstavy obrazů v majetku "pana" Macka. Fascinován jsem zíral ne na obrazy, ale na veřejnou prezentaci jednoho z nejzprofanovanějších lidí této republiky, "pana" Macka. Tento zkrachovalý politik, korupčník,zloděj, podvodník atd dostal prostor ve veřejnoprávní Tv, placenou občany této země, které věrolomně okrádal!, a kterým udělal ostudu po celém světě!
Člověk, který "koupil" Knižní velkoobchod v ceně 600 milionů za 60, na úvěr od kolegy Salcmana a pan Kancelsbergr mu to už zaplatil. Při tom zabavil 2 auta nejcennějších knih a obrazů. Dále klub seniorů, porodnice v Zábřehu zdravotní pojišťovna, konto ODS-170milionů ve Švýcarsku, kde rovněž participuje jeho poslední žena, Švýcarka Blochová a bůhvíkolik dalšího, když byl nedotknutelný a u vládního koryta. Který vzal úplatek 10 milionů od Erste Bank za informace k levné koupi české pojišťovny. Po této aféře musel prchnout do Švýcarska, a vida, už je tu zpátky! A jak triumfálně! Poradce prezidenta a zákeřník, exhibující fackami v přímém přenosu!
Je mi na zvracení z něj, i z pracovníka ČT2, který prosadil reportáž o nakradených uměleckých dílech! Josef Čihák, Všenory

Odpověď autora stránek:
Mackův obchod s knižním velkoobchodem kritizoval již Zeman a musel se pak veřejně omlouvat, protože u soudu nic Mackovi nedokázal. Konto ODS ve švýcarsku je také historická mediální bublina. Máte pro svá tvrzení nějaké důkazy? Nebo věříte všemu, co vidíte v TV?

22.3. 15:54
Qeestailer

jo, je to ču*ák... Tato stránka je uplně super a celé je to pravda! Paroubek neví co by udělal, je to loser když tu bylo ČSSD tak šel náš stát zase do p*dele! A to jsme si říkali, že bez komunistů jsme vyhráli! HO*NO! Ten Zmetek jen aby udělal vládu, tak se s těma Komoušama zase spojí a stejně budou ty oranžové zrůdy všeci volit... Nejvíc jsme sklamaný z MORAVY! Protože zde volí více lidí čssd než ODS! Noobeři!! Co jako chcete??? Komunisty zpátky? v čele s Paroubkem? No super...;)

25.3. 12:03
Tad25

Tady korupce, tady korupce a tady taky. Vyřešil jsem to. Nebudu volit nikoho.

Odpověď autora stránek:
Obávám se, že toto řešení ke snížení korupce nevede.

26.3. 15:30
Dalík

Autor těchto stránek házi sám obvinění bez důkazů (čerpání informací z televize či nějakých knížek není důkaz, jak sám přiznává) na ČSSD, ale u Macka se domáhá důkazů.

Odpověď autora stránek:
Co se týče viny pana Macka, tak je třeba si uvědomit, že soud jej shledal nevinným. Proto je otázka případných důkazů svědčících o opaku na místě.
A co se týče viny ČSSD, tak důkazy čeho ještě chcete, abyste uvěřil? Kauza Grosse, Krause, Svobody, Zgarby, Doležala, Mládka... copak je těch důkazů málo?

Lidem ze samotné ČSSD byste věřil?
http://youtube.com/watch?v=V3hTOJn8HhQ

26.3. 21:08
Volič

Po zavedení rovné daně zlevní drtivá většina výrobků, které člověk kupuje. Na druhou stranu ty výrobky, na které se vztahovala 5% sazba zdraží po přesunu do 15% sazby.

Tak tohle nechápu. Každý člověk si samozřejmě kupuje denně mercedesy, ale rohlíky jednou za pět let. Tak tomu rozumím já. Jako obyčejní lidé si kupují pravidelně vše v 19% dani, ale že vše základní, s čím si člověk může pohodlně vystačit, je v dani 5%. Opravdu ten, kdo tohle píše, fakt hází špínu jen na jednu stranu a vědomě (jestli nevědomě, tak je autor nevzdělanec) lže.

28.3. 08:15
Lenka

Ubohost nudného pisálka nijak jinak se tyto stránky nedají nazvat

28.3. 11:03
Roman

Děkuji autorovi, tak dobře již jsem se dlouho nezasmál. Jeho černobílé vidění světa a naprostá naivita v oblasti politiky je vidět na skoro každém článku. Jen tak dál, čím víc budete trávit času na takovýchto .... textech, tím méně lidem ublížíte než kdybyste se s Vašimi názory skutečně do politiky pustil.

29.3. 22:11
J.Dvořák

Víte mazlíci modrý ptáci co se stane,když spadne ODSák do vody:nejdříve vyplavou špinavé peníze a potom čistý komunista.

30.3. 13:52
:D

Vetši hovadiny jsem teda neviděl :D .
A k tomu školnemu platit by se nemělo ! I když tady mate ty svoje uvěry na školne studentum to jako vylezu ze školy ve 25 letech a hned budu mit na krku 300 000 dluh no tak to mě teda nepotěší . To mužeme rovnou nechat neplacene jenom zaklasni vzdělani přece i to středni už je luksus ne ?

3.4. 23:28
Dalík

běžte na policii s těmi důkazy co máte na Grosse například, zatím 90 procent co je tu napsáno jsou pomluvy a né důkazy

Odpověď autora stránek:
Děkuji za radu, nicméně policie již pana Grosse vyšetřuje a všechny potřebné důkazy již má.

3.4. 15:20
m mmm

§ůůůůůůůůůůůh kdo to napsal

3.4. 22:46
Co je ti po tom

Tenhle web je ukázkou vytrhávání z kontextů, demagogie a ztrátou času... Jen tak dál.

PS: Nejsem příznivcem této strany, jen jsem si ještě zachoval rozum.
PPS: Pokud tohle nesmažeš, tak ti gratuluju, většina lidí by to udělala.

4.4. 02:15
Socialismus

Dnes se program ODS minus vyplňuje do puntíku! Ovšem ČssD je taky pěkná svoloč a proto budu volit už jen Komunisty.

Odpověď autora stránek:
Před volbou komunistů bych si o nich nejdříve něco přečetl:
Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi dobře žilo (Jiří Vacek-Satguru)
Výpovědi svědků ze socialistických pracovních táborů (Svornost, Jáchymov, Mariánská)
Zločiny komunismu (KPV ČR, Centrum pro výzkum komunistické strany)

5.4. 21:03

Socani jsou zkorumpovaný hulváti

6.4. 21:29
Vojtěch

Velice zajímavý a poučný článek. Nad tím co se děje se mi zvedá žaludek... každá strana má své mínusy, ale co je moc, to je moc!

6.4. 22:30
historik

Už dlouho jsem nečetl větší bláboly. Chápu ,že autor se nechce podepsat aby ho nestrčili do blázince.

7.4. 10:57
 

Začni psát znovu o modrých soudruzích tvých soukmenovcích kteří rozkradli co mohli za vlády ODS a jejího šéfa co nařídil zhasnout a utéci právníkům. Já s nima mám ty ,,nejlepší" zkušenosti a zřejmě nejsem sám.

8.4. 13:02
valdemara

a k tomu školnému - plati by se mělo ! Jak já k tomu příjdu že ze svých daní sem zaplatila studium pacholkovi, který je dneska lékařem a který si klidně zavře ordinaci protože mu pojišťovna málo platí.Já mu zaplatím studium a ono mu to nestačí, ještě mu budu platit v ordinaci.

9.4. 15:01
karel

a nikdo ty socanské lupiče nepotrestá, protože se každej bojí, v americe by snima už dávno zatočili

Odpověď autora stránek:
Dokážete si představit takového Paroubka třeba v roli amerického kongresmana? ;)

10.4. 10:46
trulo

je tu fakt hezka cenzura

10.4. 20:38
trulo

dela ti to dobre cenzurovat ty zas*anej modrej bolseviku ?

Odpověď autora stránek:
Nedělá. Pokud byste se vyjadřoval k tématu, tak by cenzury nebylo třeba.

11.4. 11:13
trulo

Vyjadroval jsem se k tematu, jen jsem dokazal tvoji lez komunisto a tys to radej nepublikoval. Tohle radej taky smazni nebo konecne priznej ze si lhal.

12.4. 10:18
KB

Ja osobne verim vetsine veci na techto strankach a o mnohych jsem se dozvedel uz drive a vim, jaka je paroubek svine skorumpovana

15.4. 20:43
Dawe

Text je zajímavý, poučný a nepochybuji o jeho pravdivosti. Ale musím se vyjádřit k příspěvku pana Vaška S. , současná situace v ČR není taková, že byste musel volit jen ODS nebo ČSSD. jsou i jiné strany, které si bezesporu zasluhují pozornost ( !!!nemluvím o zelených!!! ) :-)

16.4. 15:32
trulo

jsi obycejnej bolsevickej zbabelec, ktery se nedokaze priznat ke lzi a radej vsechno cenzuruje,

Odpověď autora stránek:
To je váš názor. Z několika vašich posledních příspěvků nechť si každý udělá představu o tom, jestli vám cenzuruji vaše příspěvky. Je možné, že nějaký váš příspěvek smazal antispamový systém. V takovém případě jej pošlete znovu a já jej samozřejmě zveřejním. Vaše další nepodložené výkřiky o cenzuře ale již zveřejněny nebudou.

16.4. 19:57

fuuuuuuuuuj!!!!!!

23.4. 12:27
PLK

Konečně něco, kde se píšou fakta.....Ale bohužel pro fanatické zastánce PABLBKA, tyto stránky nejsou žádným argumentem, proč by měli "svého" Jirku zavrhnout a i nadále ho budou slepě volit a tvrdit, že nic z tohoto není pravda. Samozřejmě že argumenty to nepodloží, jelikož žádné nemají, ale to těmto lidem nevadí. Tupé bečící stádo....

Odpověď autora stránek:
V každé společnosti jsou jedinci, kteří potřebují svého dominantního vůdce. Pokud se tento vůdce profiluje jako "jeden z lidu" a pokud říká lidem to, co chtějí slyšet, pak má úspěch v politice jistý. Vždyť slováci mají svého Mečiara. Naší jedinou možností je poukazovat na zkorumpovanost a neschopnost a neochotu těchto populistů zavádět jakékoliv nepopulární reformy.

23.4. 16:34
trulo

Ocenzurujes jiz po pate ? Lzes ohledne sazby dani v irsku stejne jako si lhal ze tam maj rovnou dan.

Odpověď autora stránek:
Byl jste mnohokrát varován, že vaše příspěvky, které mě pouze napadají z cenzury, budu mazat. Vy nemáte žádný nárok na to, aby byly vaše nevěcné příspěvky kdekoliv publikovány. Přesto je zde zveřejňuji. I má trpělivost má ale své hranice.

Ano, v Irsku nemají striktně rovnou daň. Stejně tak vládní návrh nepočítá se striktně rovnou daní kvůli odečítatelným položkám. Vládní návrh ale jde ve stopách Irské daňové reformy, proto jsem Irsko jako příklad uvedl. Bližší informace o rovné dani a o daňové soustavě v Irsku jsou v odkazech, které jsem Vám již nabízel:
Rovná daň: Teoretický základ pro snížení daní
Když reforma, tak "rovná"
Rovná daň - jízdenka na vlak jedoucí k prosperitě
Mirek Topolánek: Zákaz švarcsystému omezuje podnikání
Rovná daň je hit střední Evropy
Rovná daň: Slovenská praxe

23.4. 16:34
trulo

Tohles napsal driv - Irsko sice nemá rovnou daň jako takovou, ale daně zde byly výrazně sníženy již před několika roky. Pro právnické osoby na 12,5%, pro fyzické osoby na 17,7%. - a je to LEZ a ctyrikrat jsi smazal presny sazby dane pro fyzicky osoby, ktery jsou 2, 20 procent pro prijem do 34 000 Euro a 41 procent nad 34 000 Euro, smazes upresneni tvych LZI znovu ?

Odpověď autora stránek:
Jak se můžete přesvědčit, tak vaše příspěvky publikuji. Nevím, z jakých zdrojů čerpáte informace, ale zde se můžete dočíst, že daň z příjmu fyzických osob byla v roce 2006 stanovena na 20% z částky do 29,400 EUR a 42% pro část příjmu nad tuto částku. V každém případě zůstává skutečností, že snížení daní bylo pro Irsko hnacím motorem pro raketový růst ekonomiky. Tímto považuji toto téma za uzavřené. Pokud chcete dále diskutovat, tak pouze mailem. Toto není místo pro rozebírání Irské daně z příjmu fyzických osob.

29.4. 11:23
Důchodce

Konstatuji s podivem, že teď, po třičtvrtěletním "vládnutí" ODS ještě někdo může věřit v ODS a v její schopnosti.Každodenní průšvihy, maléry švindly.Teď zrovna: Kubiceho správa se nezakládá na pravdě, nebyl zjištěn jediný případ ovlivňování vyšetřování a prorůstání zločinu do státní sféry. Před úplným fiaskem se jí snaží obhajovat organizovaná banda ÚOOZ vedená Langrem a jakousi věštkyní.

Odpověď autora stránek:
A vy jste snad čekal něco jiného? Už jste zapomněl na socialistického "protektora na ministerstvu spravedlnosti" Jiřího Vyvadila a jeho schůzku s Pitrem a pak se soudcem, který měl jeho případ na starosti? Přečtěte si zveřejněné výslechy Paroubkových šibalů z Kubiceho zprávy a pak si položte otázku - mohu těmto lidem věřit?

30.4. 09:00
Pja

Je to psaný zjednodušovaně a očividně se záští... hezká kombinace zjednodušení, polopravd a mýtů o ČSSD :-) Ať žije pseudopravda

Odpověď autora stránek:
Váš příspěvek je psán zjednodušovaně a se záští. hezká kombinace abstraktních výpadů bez jediného konkrétního obvinění natož pak důkazu. Ať žije pseudopravda. :-)

30.4. 13:26
Aleš Vébr

Ahoj, podivejte se na mé stránky s podobnou tematikou Aleš Vébr - lovec šibalů

Odpověď autora stránek:
Děkuji za odkaz, velmi zajímavé. Ať se Vám nic nestane. Však sám víte, čeho všeho jsou schopni...

1.5. 00:13
zajimave

pan ales vebr pro lidove noviny: A předseda Paroubek? Asi Vás zklamu, ale plivat po něm nehodlám - nikdo, ani ti největší komunističtí zločinci či naopak fašouni, si tu nemusel po listopadu 89 projít takovou palbou útoků, jako on. A já si nebudu hrát na "hrdinu", který si taky kopne, protože je to zrovna v módě. On má svůj život, svou politiku, své problémy - já ambice nemám v politice vůbec žádné a mým osudem se chtě nechtě staly otázky spravedlnosti. Cest la vie

jo, jo, to je neco jinyho nez fanaticky majitel techto stranek

4.5. 14:06
nemusí Vás zajímat

kazdý má svůj názor a kazdý myslí jinak nemá se cenu hádat

6.5. 15:29
Breta

Je to graficky nevhodne /slusneji receno/ udelane, je tam nastavena pevna sirka stranky, mne se to pri rozliseni 800*600 na obrazovku nevejde. Myslete /nejlepe hlavou/ i na ty, kteri zrovna nemaji ani Kc a ani potrebu si porizovat nejaky super plasmovy 19" monitor.

Odpověď autora stránek:
Pokud si zobrazíte verzi pro tisk (odkaz v horním rámečku), tak se stránka přizpůsobí oknu prohlížeče.

7.5. 12:01
Ezop

Milý autore, chceš snad svými slovy říci, že všichni členové ČSSD jsou hlupáci a darebáci a zcela vše, co jakkoliv souvisí s ČSSD je špatné??? Nebo chceš snad spíše říci opačně, že ODS je parta andělíčků a vše co dělají je v zájmu našeho státu a jeho obyvatel??? Jsi asi velice naivní! Sraré české přísloví říká "Příležitost dělá zloděje" a toto platí pro VŠECHNY naše politiky především! !!! Těžko říci, zda některý z nich je zcela neposkvrněn, pokud bys ale chtěl být ve svém článku objektívní, pak bys musel dojít k závěru, že většina těch nejhorších a nejzkorumpovanějších jsou právě členy ODS!!! Bylo by zbytečné uvádět konkretní případy, kterých je mnoho a toho nejhrubšího kalibru!!! I konto čestného předsedy ODS, pana Klause je značně pošpiněno. U lidí, kteří jsou pozorní a sami si bedlivě všímají chování naších politiků, mohou tvé zcela neobjektívní a jednostranné názory vzbudit jedině tak lítost nad tebou samým! Pro sebe i pro ty ostatní, kteří tvým slovům s důvěrou naslouchají uděláš jistě nejhlépe, pokud již budeš mlčet!!!!

Odpověď autora stránek:
Milý Ezope. Škoda, že sis také nepřečetl stránku O autorovi, kde jednoznačně deklaruji, že tato stránka není objektivním shrnutím všech kauz všech českých politiků a nikdy ani tak nebyla zamýšlena. Nadpis stránky nebo i její samotná adresa dává tušit, že stránka je věnována ČSSD a jejím kauzám. Domníváš se snad, že člověk, který nezveřejní kauzy všech politiků všech politických stran by raději měl mlčet a nezveřejnit kauzu žádnou, aby to nevypadalo, že vina je jen na jedné straně?

V žádném případě nechci říct - a nikdy jsem to neřekl, že ČSSD je jen špatná nebo že ODS je bezchybná (již v první větě se zmiňuji o kauzách ODS). Samozřejmě, že nelze vše, co souvisí s ČSSD, označit za špatné. Námluvy s komunisty, zvyšování daní, nezaměstnanosti, růst korupce, hulvátství a nenávisti, vyvlastňování pozemků, přijímání miliardových úplatků (Grippeny), rozklad politické morálky - pokud se budeme snažit, tak na tom opravdu něco dobrého spatříme. Lidé totiž konečně pochopí, že socialismus je cesta do otroctví v každé své podobě a že hulvátsví do politiky nepatří.

9.5. 20:25
valdemara

Ježíši EZOPE napiš nějakou kauzu ODS ! Nebo patříš k těm dalším velkohubcům co mluví o kauzách ODS, ale nedokáže napsat nic konkrétního. Alibisticky každý napíše že je jich tolik a tolik.................a tím to končí. Je vás tady tolik že byste mohli založit fanklub. Já už jsem tu několikrát psala že nefandím žádné straně , ale nechutné útoky ze strany demokratů musím snášet pořád. Když nemám stejný názor jako oni tak musím být ODSačka. Ať žije ČSSD která se postarala o to že je vláda poskládaná nasermater protože jim nic nebylo vhod a do toho pimprlového divadla už chybí jenom Špida jako prezident principál. Jeden politolog v televizi nedávno řekl že mu potýčky mezi ODS a ČSSD připomínají kreslený seriál Jen počkej zajíci. ČSSD jako zajíc provokatér a ODS jako vlk, který se nechá vždycky napálit prohnaným provokatérem zajícem a ten potom ze sebe ukřivděného chudáka

10.5. 19:16
ondra

čssd sou hovada!!!

11.5. 16:30
Vlasta

Autorovi stránek : Blbe, blbý nejapný

11.5. 16:31
Vlasta

Autorovi stránek : Blbe, blbý nejapný - a ještě to cenzuruješ,..

13.5. 11:45
Norg

ted po tom co předvádí vláda ODS zní tento web poněkuď ironicky.

14.5. 00:01
JV č.budějovice

opravdu mi není jasné,jak lidé mohou čssd volit...hlavně Moraváci tuto stranu velmi protěžují.Proč?Co by Vám na to asi řekl Tomáš Baťa ze Zlína?Já osobně jsem skončil i s ODS-mám k tomu své důvody.A na rozdíl od Vás všech budu volit stranu,ktrou vede Zielinec-Evropské demokraty.Že možná nezískají 5 procent?Nevolím pro předpokládaná procenta,volím ROZUM...

14.5. 05:48
antifa

tolik nenavisti kolik autor techto stranek a zvlaste v diskusi viz vyse prezentuje vuci levici nemeli ani komunisti v padesatejch letech, kdyby mohl zabijet lidi za to ze maj jinej nazor tak to urcite rad udela

Odpověď autora stránek:
Má nenávist není vůči levici, ale vůči bezpráví a násilí, kterého se denně dopouštějí komunistické režimy a proti každému, kdo tyto komunistické ideje podporuje. Vedle toho nesnáším lež, populismus, korupci, vydírání a prospěchářství, což jsou vlastnosti, které kritizují u Paroubka i členové jeho vlastní strany.

14.5. 15:16

Tak tu mame skoro rok od minulych voleb a na tomto pro ODS lobbistickem webu se nic nezmenilo. Zrejme take pomohl splnit svuj ucel - vitezstvi ODS ve volbach. Lide jsou vsak rozumni a na podobne pomluvy se vetsinou nachytat nenechaji. Pristi volby vyhraje snad nekdo rozumnejsi, kdo nebude stavet nuklearni terce a vykonove zarice v lokalitach u nove postavenych rodinnych domku nebo nekdo, kdo novym rodinam nebude zneprijemnovat zivot poplatkami u pediatru. Zmetek jako je danova reforma radeji ani zminovat nebudu.

Odpověď autora stránek:
Čím to je, že nikdo, kdo kritizuje tyto stránky, není schopen jmenovat ani jednu konkrétní věc, kterou považuje za pomluvu? Věříte snad panu Grossovi jeho půjčku na byt? Nebo panu Krausovi jeho funkci Director? Věříte, že "5 na stole v českých" mělo znamenat 5 tanečnic?
Co se týče umístění radarové základny, tak vás musím zklamat, ale umístění základny na našem území dojednala ČSSD. To teprve v poslední době otočila, když zjistila, že se jedná o nepopulární krok. Populismus jak z učebnice.
Poplatky u lékaře jsou jediná známá, ve světe zcela samozřejmá a ekonomy doporučovaná cesta jak zabránit rekordnímu plýtvání v našem zdravotnictví. Proto si troufne zavést poplatky pouze zodpovědná strana, které jde i o něco víc než jen o preference.

14.5. 17:57
Košina (ČSSD)

Vy kreténi!nic z toho neni pravda!ODS je k smíchu!já se jí osobně směji!roky kdy byla ODS u moci je tytam protože na ní byli všici lidi naštvaní, jelikož v tech letech kdy vládli MOCÍ Náš stát zadlužili až po uši a pak to ČSSD musela dohánět, a to se pěkně špatně dohání když ty dluhy od ODS byli kvantové! P A R O U B E K NA HRAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď autora stránek:
:) Hezky napsáno. Bohužel spousta lidí tak skutečně uvažuje.

17.5. 22:38
ten

jinak minimlání mzdy sou blbost když je někde třeba praxe tak jak se tam člověk dostane když jí nemůže získat protože by si na minimální mzdu nevydělal
jinak komunisti a ČSSD sou tak trochu podobný

20.5. 03:34
Libor

Socialismus a otroctvi muze spojovat jen idiot, ktery nevi co to je socialismus a uci se nekde u dnesnich antisocialistickejch hrdinu jako je Mejstrik nebo Stetina. Podle stejny zasady pravice vzdy vede ke koncentrakum. A vysvetlovani proc to druhy je kec mne nezajima od idiotu, co napsali blabol uvedenej vyse.

Odpověď autora stránek:
To jsem rád, že si konečně někdo dovolil označit neslavnější ekonomy jako byli Friedrich August von Hayek, Milton Friedman, Frédéric Bastiat a další držitelé nobelových cen, za idioty, protože srovnávali socialismus s otroctvím. Nyní již jen zbývá, abyste předložil nějakou schopnější ekonomickou teorii a nobelova cena vás nemine.

Jednoduché vysvětlení podstaty socialismu:
http://www.mises.org/TRTS.htm v angličtině
http://www.hayek.sk/content/view/168/56 ve slovenštině

26.5. 14:38
Hanele

Počtení je to štvavé a dobrodružné, hlupáky jistě přesvědčí, aby volili "svatou modrou stranu". Možná také, aby nevolili nikoho a dělali mrtvé brouky. Doporučuji voličům odejít bydlet na Mars.

26.5. 18:40
valdemara

Košina si další kvakoš.ODS od samého začátku slibovala ,,utahování opasku,,.Za komunistů jsme byli věřitelská země. Vyvezli jsme lokomotivy a měli za ně dostat trenýrky, atd.....Po revoluci se na nás každý vykašlal aby nám něco vraceli a i to málo co jsme dokázali získat spátky prošustroval Paroubek.Je to to samé jako když mi pučíš půl milionu a já ti slíbím vrátit milion.Ty začneš slavit že si milionář a ve skutečnosti budeš mít hovno protože ti nic nedám.Klidně bych vydržela 10 let po revoluci v chudobě kdych budu věděla že mi to pomůže třeba ke kvalitní lékařské péči nebo slušnému důchodu a nebudu muset uvažovat jestli si můžu vzít vnuka o víkendu na kolotoče protože na to nemám.Jakmile Zeman ucítil prachy v pokladně tak se podrazácky dostal k moci a od té doby jenom plundrujou jako komunisti.Kde jinde chceš ty chytráku vzít peníze do pokladny než u lidí z výrobní sféry? Jaké hodnoty vytváří nevýrobní sféra jako učitelé a ikousti na úřadech a berou královské platy, výrobní sféra, která viditelně vytváří hodnoty nemá ani poloviční platy ! Tam kde já pracuju je 150 lidí z toho 30 má plat dosahující celostátního průměru, kde je ten zbytek peněz ? Zřejmě u tebe a tobě podobným.

29.5. 18:29
alan

Prohlédl jsem si několik fotomontáží, přečetl jsem si několik stránek a i stránku "o autorovi". I když si nemyslím že CSSD je svatá musím, bohužel, říct,že z těch textů tady smrdí zášt a neobjektivnost. O autorovi nemohu říci nic jiného než "chudák" nebo "zaplacený chudák"

Odpověď autora stránek:
Asi máte pravdu. Lepší je o těch kauzách nevědět, dělat, jako že se nic neděje a nechat ty zloděje dál rozkrádat náš majetek.

1.6. 00:01
Nasranej občan

Tak co zoufalci, máte co jste chtěli. Ve vládě ODS-SZ-KDU je korubce ještě větší a dokonce i otevřeně (pan Čuně). K tomu to zaplatíte vy všichni, když jsi zajdete k lékaři, když bude 90 procent platit daně a dokonce když si koupíte rohlík. A to je fér, i takovéto lži pomohli bandě asociálních skrachovalejch zlatokopům dostat se k moci a oni Vám to spočítaj. Ze slibů zbylo hovno a jediné co se splnilo, je to co ČSSD řekla že bude před volbama TEDY ODS MÍNUS!!!

Odpověď autora stránek:
Jste si zcela jisý, že chcete porovnávat jeden případ člověka, který ještě ani nebyl z ničeho obviněn, s desítkami socialistických šibalů jako byli Kraus, Gross, Zgarba, Fencl apod.? Platby u lékaře jsou ve světě samozřejmostí a podle ekonomů jediná možná cesta na zastavení plýtvání ve zdravotnictví, ve kterém jsme světoví rekordmani. Pouze státotvorné strany si dovolí přijmou nepopulární, ale nutná opatření. Naopak populistické strany dokáží pouze zemi zadlužovat na úkor dalších generací.

1.6. 10:55
SOCAN

Jen závist a hnus. Autor těchto stránek připomíná praktiky z dob fašismu v Německu. Demokracie je jistě různorodější než totalita, ale pro mne znamená svobodu.
A věřím, že se autor omluví všem, které zde sprostě urazil. Zavádí totiž předpoklad viny.

A Čunek mu nevadí! Divný postoj!

Odpověď autora stránek:
Pro vás znamená demokracie svobodu? Asi pouze svobodu pro vás, když chcete omezit svobodu mou.

1.6. 10:56
SOCAN

Jo a ještě zde máte cenzuru!!! To je vrchol totalitního jednání! Zveřejním jen to, co se mi hodí! FUJ!

1.6. 11:54
František Poláček

Mášo, na to s tou výstavou jsi přišla kde? ČSSD bude nejspíše tvá noční můra, jinak bys nepsala nesmysly typu: Těch peněz co se tam proinvestovalo (kolik to tedy je, ty chytrá?)....celé vedení (kdo konkrétně?)...atd. Pokud já vím, tak většinu staveb si zaplatili a dokonce i realizovali vystavovatelé sami. Jsi jenom další tupá a lehce paranoidní ovce, která hledá problém tam, kde zcela jistě není. Ale to je asi úděl všech lidí, kteří se doposud nevyrovnali s tím, že demokracie není komunizmus a že není třeba hledat nové třídní nepřátele, jako to děláš ty.Dovedu si představit, že jsi právě ten typ nenávistného člověka, který zrovna teď pátrá v těch nesmyslných (15 let po Sametové revoluci) archivech Stb a hledá tam něco na svého známého nebo známého rodičů...Říká se tomu komplex méněcennosti, což ostatně potvrzuje i tvůj příspěvek ve kterém přičítáš úspěch někoho jiného tomu, že ostatní označuješ za "bandu tupých, nepřemýšlejících blbců". Blbec jsi ty, nebo čeho si dosáhla ty?

PS:to jsou zase kecy...

4.6. 16:56
Nespokojený

Po tom, co zde vidím, je potřeba již provést zásadní zvrat, třeba i defenestraci, která se v minulosti již v Praze osvědčila. Cokoliv je ve státě dobrého, to celá zkur.... vláda změní, zakáže, zruší. Už je to fakt hnus.

5.6. 23:24
Vašek , již. Čechy

To, že jste se rozhodl napsat o podezřelých kauzách spjatých s ČSSD mi nevadí, byť bylo lepší v rámci objektivity se zaměřit i na jiné strany. Vadí mi však, že určitá ideologie je tu prezentována jako čistá pravda. Například Vaše názory na zdravotnictví či školství jsou samozřejmě subjektivní, nikoliv objektivní pravdou. Já například jsem proto, aby se zdravotnictví i školství platilo z daní, aby k tomu měl přístup každý bez ohledu na svůj příjem a majetkové poměry. Vtip je v tom, že na daních, obzvláště když jsou progresivní, nikoli rovná sazba, platí bohatší podstatně více než ti chudší, a tak to má podle mého názoru být. Mimochodem progresivní zdanění je běžnou součástí daňových systémů většiny vyspělých zemí světa. Například americký prezident F. D. Roosvelt zavedl mezní sazbu daně z příjmů pro nejbohatší Američany (s příjmem nad 100000 USD) 90%. Původně navrhoval 99,5%, ale to mu kongres neschválil. A i slavný J. F. Kennedy dělal politiku, že i někteří politikové z jeho Demokratické strany považovali jeho politiku za plíživý socialismus. Ono taky to s tím kapitalismem není tak horké, ten existoval někdy do 30. let 20. století. Dnešní realitou je smíšená ekonomika se silným veřejným sektorem a se státními regulacemi. Někdy si přečtěte kromě Vašich pravicových ekonomů, jako jsou třeba Kříž či Ševčík (bývalý kovaný komunista), také třeba Ekomomii od Samuelsona (držitel Nobelovy ceny a šéf ekonomických poradců J.F. Kennedyho) nebo třeba Stiglitze, který je levicovým ekonomem. Já si samozřejmě vážím i lidí s jiným názorem, třeba jako jsou Milton Friedman či Václav Klaus - tyto názory budou asi Vašemu srdci bližší. Na závěr Vám dám radu, nevěřte moc všemu co se dočtete v médiích a hlavně se nedívejte na svět černobíle. To je pak nuda.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za reakci a chtěl bych velmi ocenit, že je vedena ve faktické rovině. Je to velmi příjemná změna. I návrh rovné daně v podání ODS byl progresivní díky odečítatelným položkám. Je otázkou, jestli se vyšší progrese úspěšnějších a pracovitějších neodrazí v demotivování k vyšším výkonům a vyšším ziskům a jestli kvůli snížení počtu pracovních míst na to nakonec nedoplatí právě ti nejchudší.

6.6. 14:50
Dr.Flash

Proč tu stranu nezakázat???Stejně je úplně na nic, jenom kazí pověst celé České republiky. Těch hovadin, co už navymýšleli....

7.6. 23:03
Libor

Skupinka ekonomu reprezentujicich jen jeden naozorovy smer nejsou nejvyznamnejsi ekonomove, zvlast kdyz jejich nazory v Cesku prosazuji byvali komuniste Sevcik a Schwarz, kteri vyhazovali za bolsevika studenty protoze spatne pochopili dobrodini komunistickych ekonomickych teorii.

11.6. 22:35
 

Noo tak ten Paroubkuv chorobopis u STB stoji za to si precist.

12.6. 16:07
Jan Otroubek

Který kreténi dělaj tyhle tránky ?? asi náký bohatý prasata, který dávaj na daních 20 000 Kč, a těžko lidi, kteří mají výplatu 10 000 kč čistýho. Tahle stránka není nic jinýho, než zas*aná pomlouvačská a trapná kravina. Proč tu není o tom, jak Topolánek a jiní prožerou týdně 5 000 Kč ?? jste ubohý

13.6. 20:16
Pavel Dvořák,Brno

Vzkaz pro autora,netvrdím že informace zde otisklé nejsou z části pravdivé,nevím zda z 30 nebo 50 %,ale v každém případě spoustu podvodů a podrazů udělali po roce 1989 i představitelé dalších stran jako ODS,KDU-ČSL,ODA,US a KSČM / o předlistopadové době se nebudu raději vyjadřovat /! Vadí mě ale,že je zde prezentován názor,že všichni zlý komunisté nalezli do sociální demokracie,jakoby v ostatních stranách včetně ODS byli jen samí slušní,tolerantní a demokraticky naladění bývalí členové KSČ. A k těm podvodům po roce 1989 můžu říct jenom to,že se na nich podíleli politici ze všech stran,je jedno zda z levice nebo pravice! A i když uznávám,že v roce 1992 u nás byla složitá ekonomická situace a tržní hospodářství se nějak muselo nastartovat,ale jakým způsobem to udělal pan Klaus o tom mám silné pochybnosti! Takže slušný člověk si v této zemi nemá pomalu vybrat,jakou stranu má volit! S pozdravem Pavel Dvořák.

14.6. 20:00
Karri

Věřím, že i na ODS by se našla spousta věcí, ale arogance čišící z ČSSD, mě přivedla na stranu právě ODS

17.6. 14:04
Lukas

Pozlatit ruce tomu kdo tyhle stranky dal dohromady. Mnohokrat mi mluvi primo z duse. Boze dej at se tihle ruzovi komunisti opet nedostanou k moci! Netvrdim, ze ODS jsou buhvico, ale kdyz uz nic, alespon nezivi v lidech nazor, ze se o ne stat formou davek a socialnich jistot postara, kdyz se jim nebude chtit pracovat. A tak by se dalo pokracovat donekonecna.

Odpověď autora stránek:
Děkuji :-)

20.6. 11:53
Véčko

Dodnes jsem nepochopil lidi, kteří mohli věřit bratru Paroubovi. Až nedávno jsem pochopil, když jsem dočetl knihu o Stalinovi. Lidi za jeho vlády umírali hlady, ale svého vůdce milovali ! Ano, ano, plebs potřebuje silného vůdce, a Jiří byl a ještě bude silný vůdce. Má na to jako Josif Visarionovič svoje lidi. A národ, přátelé, národ miluje silné vůdce. Bohužel mu Mirek T. nesahá ani po kotníky. Kdyby byl premiérem Venca Klausů to by bylo jiný kafe !

20.6. 12:05
anjeliqe

Nevím,ale tento web mi přijde docela trapný.A to nejsem voličkou ČSSD.

20.6. 22:50
Topolánek

Něco ti řeknu anonymní autore. Je sice hezké, že tady píšeš o tom jak Paroubek rozhodoval na magistrátu hl. m. Prahy jako ekonomický specialista, ale myslíš, že tam o tom rozhodoval sám, doufám, že ne, jelikož již několik let má na mag. jasnou většinu ODS, která o tom všm co tady píšeš určitě věděla, tak prosím neházej špínu jen na Paroubka, to jen tak okrajově. A další věc řešíš tedy průšvihy ČSSD, ale zkus se taky zamyslet kolik miliard prošustrovala ODS a její tehdejší ředseda a nynější president Václav Klaus, asi by si se taky podivil že??? A nemluvě o současné vládě pana Topolánka, myslím že arogantnějšího premiéra jsme dosud neměli!!! Dovolim si říct, že to je namyšlený spratek, kterého vůbec nezajímá jak se má většina lidí, hlavně že on se dostal k moci

Odpověď autora stránek:
Samozřejmě, že Paroubek nerozhodoval na magistrátu sám. Také bylo pod auditem zjištěno, že "jenom" 133 ze 140 zakázek bylo v rozporu se zákonem :). Samozřejmě, že v každé straně se najdou prospěcháři. I v ODS jich bylo požehnaně. Naštěstí se jich ODS již většinou zbavila. Ale kdo z šibalů opustil ČSSD? Zatím ČSSD opustil jenom Zeman, protože se na to, co vyvádí Paroubek, už nemohl dívat. Přestože to byl právě on, kdo postavil ČSSD na nohy a dostal ji do vlády. Pokud nazýváte Topolánka arogantním spratkem, tak snad raději ani nechci slyšet, jak nazýváte Paroubka. Anebo vy si snad myslíte, že jeho zajímá, jak se má většina lidí? Pak nevím, proč poslanci za ČSSD tvrdí, že Paroubkovi jde jen o koryto.

23.6. 15:58
Ivan Dorica

Sdělte mi prosím k jakému zločinu můžeme přiřadit když právník v České postkomunistické republice je za slušné peníze,anebo sympatii,či přízeň schopen "vyrobit pravdu na zakázku !" Ono tito znalci lidských příběhů v tom nevidí problém.Když jsem byl u soudu právník do některé oblasti čekal až dospěju sám a do té podstatnější mne nepustil.A vše vysvětlil ,ve prospěch soudruha předsedu mysliveckého svazu ,který byl vinen za zločin z období minulého režimu!Mělo to souvislost s tím ,kdy komunisté zosnovali na moji osobu atentát mágií, ovšem tento případ jsem ještě neotevřel!Děkuji za odpověď ! S pozdravem Ivan Dorica

Odpověď autora stránek:
Je mi líto, ale Váš příspěvěk jsem vůbec nepochopil.

25.6. 02:42
Dawo

=-O já jsem v šoku

25.6. 19:19
Siko

Podle kontrol po vysledcich auditu vyslo kdo byl plne zodpovedny, mezi jmeny prevladaji politici ODS a kupodivu chybi tam jmeno Paroubek, ale to asi Bem nekde zatajil. Autor techto stranek vi lip. Podobne je to i u jinych kauz. Ale temto strankam nejde o pravdu, tyto stranky maji jediny cil, pomoci polopravd a falesnych kauz vytvaret negativni obraz CSSD.

29.6. 22:23
 

Smutne...

29.6. 23:03
Iveta

Dost toho, co o tom vím, je pravda pravdoucí. Paroubek na Magistrátu atd.... Jak to, že Paroubek není ve svazcích STB veden jako spolupracovník. V minulosti jem ho tam četla a náhle tam není. Proč asi? Je to charakterová zrůda. On se nestydí ani sám před sebou. Je to dikrátor. Ten obrázek : Stalin, Gottwald, Paroubek - to sedí. Dělá nám všem jen ostudu. A co jeho věrnost Zuzance? Cha, cha, cha. Proč ale Paroubek donutí členy ČSSD k "poslušnosti" při hlasování. Co jejich osobnosti?

Odpověď autora stránek:
Nejhorší je, že to někteří lidé vůbec nevidí. Vždy se ve společnosti nejde nemalý počet jedinců, kteří rádi parazitují na ostatních a místo toho, aby pracovali sami na sobě, tak si volí diktátory, kteří jim naslibují hory doly... A jakmile si dovolí jeden poslanec upozornit na korupci ve vlastních řadách (např. Oldřich Němec, který se vymezil proti kakaové misi kolegy Krause), tak je pronásledován a vyloučen ze strany.

3.7. 22:13
J. Vlk

Koukám že se sešla "inteligentní" ODS-ácká skvadra. Jen jste trochu opoměli několik detajlů, ale to Vám nebude. Vypisovat je nebudu, každý s IQ vyším než má 90 průměrných voličů ODS (tedy IQ 90)je snad natolik inteligentní, že si zjistí i druhou stránku věci a nepracuje s jednostraně zaměřenejma informacema, jestli ještě teď navštěvuje alespoň nějaký ucházející počet návštěvníků tyhle stránky tak se tu moc neohřeju. Ahoj (PS: když máš strach tak máš zůstat doma pod peřinou, a když už něco dělám tak se podepiši)

Odpověď autora stránek:
Je zajímavé, jak je každý kritik ČSSD hned považován za voliče ODS. A je typické, že se místo faktických argumentů napadá jejich autor...

5.7. 17:39
paťas

paroubku ty ste jen banda nenažranců Komunisti na hrad s touhle pakáží jsme se propadli i pod slovensko!!

5.7. 21:00
nasranej

prestan spamovat celej ceskej internet se svym lhanim zas*anej cenzore

6.7. 14:45
Clovek co nema rad tuhle stranku

takova debilni stranka uplna dmnce nechapu jak se muze nakej buzerant bavit o paroubkovi je to debilta

6.7. 14:46
clovek

tak sem napsal neco trochu neslusnyho schvalne jestli to schvalej ty z cssd ty tlusty prasata no snad jo . ale dodavam ze je to dementni web.

9.7. 08:49
chlap s gulema

Trapný anonyme

11.7. 08:19
Možný

Výborná práce z pera StB, velmi kvalitně zpracovaná dezinformace na velmi vysoké úrovni! Musím smeknout!

12.7. 13:32
Ing. Petr Adamovič

...tato stránka je psaná stranickým onanistou, který si asi moc rád po sobě čte blábolky typu: "jáá, jáá to vidím takto, táta s mámou to říkají také a proto to musí být pravda..." Pokud člověk nemá v hlavě nakakáno - umí se na celou věc podívat objektivně - a tuto stránku považovat za směšnou... ...autor článku mi připadá jako pacient psychiatrické léčebny, který na celé kolo huláká: "..všichni jste tu blázni!!! Jedinej jáá jsem letadlo!!!.." :-)))

Odpověď autora stránek:
Autor stránky je možná blázen, když si myslel, že zveřejnění principů, které fungují uvnitř ČSSD, někoho odradí od volení této strany. Nikdy by se ale nesnížil k osobním útokům.

14.7. 15:21
babacek

Kam se hrabe Krejčíř,Kožený a všichni ti medializovaní.Tohle je proti nim zanedbatelné.

16.7. 21:23
totedyne

To je zajímavé, že teď co máme odesáckou vládu policie nic nevyšetřila, naopak šetření "případů korupce" zastavuje.

Odpověď autora stránek:
A vy skutečně máte dojem, že se za ČSSD nějaké případy korupce vyšetřily?

21.7. 21:44
valdemara

Pane Adamoviči objektivně jsem se podívala na Váš příspěvek a přišlo mi že jste právě utekl z nějaké léčebny. A je úplně jedno jestli pro sexuální devianty, alkoholiky nebo psychycky narušené. S Váma bych nechtěla mit společnou ani anténu !

Odpověď autora stránek:
:-)

30.7. 06:21
LW 46

Všechno jsou to spíš polopravdy, někdy i lží, některé kauzy byly vykonstruovány v "dílnách" ODS (nejznámější je kauza Kubice), za účelem maximálně poškodit ČSSD!

Odpověď autora stránek:
Nepřestanu se podivovat nad tím, proč nikdo z těch, kdo jsou přesvědčeni, že jsou na stránkách uvedeny nějaké vykonstruované polopravdy, není schopen jmenovat konkrétně jednu uměle vykonstruovanou kauzu. Ne že bych chtěl nějaká fakta - to už bych chtěl zřejmě mnoho. Zprvu by mi úplně stačilo, kdyby mi někdo řekl, co konkrétně je vykonstruované. Třeba bude mít pravdu a já pak informace na stránkách rád opravím.

7.8. 02:30
sranda

Hele objektivni blboune, pokud jako vzdy nebudes chtit cenzurovat, jak se ti libi cisty gross nebo cisty kraus ? Pokud ti vadaj, proc tak chvalis kriminalnika Macka a tisice jinejch pripadu pravne cistejch ale eticky hnusnejch lidi od ODS ?

Odpověď autora stránek:
Jednak si neuvědomuji, že bych na stránkách někoho chválil a jednak nevím, proč by i kriminálníci nemohli být za nějaké své nekriminální jednání chváleni.

7.8. 02:35
sranda

Ulhanej ubozacku, dneska s tvym vyberovym systemem, kazdej vidi, ze ODS muze delat cokoliv, vzdy jsou to nepdolozene a soudne neoverene veci. Ale jestli totez dela CSSD, tak je to kriminalita na urovni mafie. A nebo mas jiny vysvetleni pro tvuj obdiv k gentlemanovi Mackovi a k zlocincum z CSSD ? Obe strany byly ocisteny ac muzes dstit nenavisti od rana do vecera. A pokud si myslis, ze mohou se objevit nova obvineni, tak idiote ovsem, ale nejen vuci CSSD, ale i vuci tvym idolum.

7.8. 02:37
sranda

a posledni dovetek, muzes to nezverejnit jako my jiny predchozi prispevky, ale bohuzel mas prisernou smulu, ze internet nejsou jen tvy stranky a vse co jsem napsal uz je online jinde

Odpověď autora stránek:
To je dobře, že dáváte své příspěvky i jinam. Alespoň se každý může přesvědčit, že jsem žádný váš příspěvek nezcenzuroval.

9.8. 07:47
včelař

Velmi užitečná stránka. Pokud nechceme být úplní ignoranti, kterým je jedno, kdo nám vládne, měli bychom co nejvíce o politickýh "celebritách" vědět.

Odpověď autora stránek:
Děkuji :-)

11.8. 10:49
socan

Tak se Vám splnil sen máte vladu ODS a co Vám to po roce přineslo? Lidi už se nad sebou zamyslete tady jsou napsaný jen lži a pořád jen lží, jen aby se teď napakovala ODS.

12.8. 12:54
Vágnerová MB

Chci napsat vzkaz Bohumilu Sobotkovi. Pane Sobotko, to křeslo Vám vlezlo do hlavy. Já o Vás nestojím, přeju si, aby byla přijata reforma financí dle ODS a o Vás si
myslím, že byste měl opustit své křeslo a neblokovat práci slušným lidem. Prosím Vás o to z celého srdce.

12.8. 12:56
Vágnerová

Nechápu, proč se můj příspěvek hned neodjeví na displeji, zřejmě to tam někdo lustruje, že? Vagnerová

Odpověď autora stránek:
Je mi líto, ale jako autor stránek jsem trestně odpovědný za jejich obsah a nemohu si dovolit nemoderovanou diskuzi. Nicméně příspěvky necenzuruji. Je to jen jakási pojistka.

13.8. 22:27
antisocan

smekám před autorem. taky mě napadlo udělat ucelený přehled socanských průserů, ale nemám na to čas ani žaludek. odkaz pošlu všem známým

Odpověď autora stránek:
Děkuji.

13.8. 22:33
selský rozum

otázka je kam kdo směřuje. Myslím že ODS dala jasně najevo, že jejím cílem je uzurpovat moc za každou cenu a pak nás blbečky podojit že z nás bude stříkat krev, kdo nevěří, ten se brzy přesvědčí. Za vlád ČSSD se tato republika zvedla z absolutního klausovského propadu, na špičku střední evropy. Kdo mášpetku soudnosti, nemůže to popřít. Zbytek jsou nesmslné plky.

Odpověď autora stránek:
Každý ekonom vám jistě rád vysvětlí, že růst za poslední roky je díky úspěšné a tolik kritizované privatizaci za vlád ODS. Stejně tak dnešní Slovensko zažívá rekordní růst jen díky nepopulárním reformám. Socialisté dokázali, že umí jen dovést naši zemi do dluhové pasti, neboť jejich jedinou politikou je populismus. Kam dovede zemi socialistická vláda je možno pozorovat v Maďarsku. Někdy selský rozum nestačí...

18.8. 17:19
Michael P.

"To není možný, to přece nemůže být všechno pravda!!!!!!" Zvláštní jak mohou být někteří lidé neinformovaní. Píše se o tom v novinách, na internetu, skoro každý den v televizi ale někteří jedinci zjevně neprojevují dostatečný zájem o toto téma. A že je to hnus? Ano, je to hnus ale ne ze strany autora ale ze strany ČSSD. Autor tohoto "článku" pouze odhaluje pravdu těm kteří ji dosud přehlíželi. Pan Paroubek zjevně necítí žádný stud při prezentování svých myšlenek a výroků mezi něž patří ten výše zmíněný krátce po zveřejnění výsledků loňských voleb. Ale budiž , ať svůj názor řekne, nikomu to přeci neublíží, ale ať to hlásá odněkud z perníkové chaloupky na Vysočině jako soused pana Zemana a ne z křesla premiéra České republiky. (Míněno primárně pro voliče ČSSD kteří by pana Paroubka rádi viděli v křesle premiéra)

Odpověď autora stránek:
Děkuji za velmi hezký příspěvek.

20.8. 18:16
antikom

ano a zřejmě je toho mnohem víc. Under cover rudý sajrajt. Jedině savo ve velkém množství.

21.8. 18:02
Hana

skončili jste???

28.8. 14:42
člen čssd

sJá jsem v čssd členem tak neserte vy teroristi nevím co vám čssd udělala jeno čssd tu udělala pořádek

29.8. 15:50
valdemara

No já si nemůžu pomoct, nevím jestli jste si všimli, ale většina ,,paroubkovců,,, kteří tady napíší příspěvek používají zvláštní slovník. A že mě to nepřekvapuje :o).

Odpověď autora stránek:
Ano, také jsem si toho všiml. Zřejmě svůj k svému.

10.9. 0:03
Rosťa, člověk s ideály.

Popravdě řečeno stránka ukazující oranžovou špínu. Jak nečekané že od modrých. Pravda že na PROsocialistických webech by tomu bylo přesně naopak. Pane autore najděte si někdy na nějaký web s podobnou tématikou ale s pohledem z druhé strany. Ani jedna strana není bez poskvrn a jestli si myslíte, že vláda ČSSD zapříčinila vysoký státní dluh podívejte se na http://www.mpo.cz/dokument5705.html zjistíte, že objem privatizace činil 705 miliard (nehledě na to, že skutečná hodnota podniků byla necelé tři biliardy, podivné že?) tedy každý snadno pochopí proč léta privatizace byla provázena nižším schodkem :-) Doufám že všichni co tyto stránky čtou procitnou z jejich stranického omámení a podívají se, že obě strany kradou. Ten kdo tvrdí opak je slepý. A slepý je i ten kdo nevidí změny v policii, propouštění policejních důstojníků. Důsledkem je oslabení policie a ještě snažší kradení. Svatý václave nedej zahynout nám i budoucím... kdybys radši ruce těm co kradou sekal.... a naposled : ohledně slovníku: myslím že ústa by si měli vyplachovat voliči obou stran.

Odpověď autora stránek:
Nerozumím tomu, proč by někdo, kdo upozorňuje na kauzy ČSSD, musel být jakkoliv "modrý". Cožpak se lidé dělí na oranžové a modré? A cožpak oranžoví lidé nechtějí slyšet pravdu o "své" straně a raději se snaží veškeré kauzy "své" strany zamést pod koberec? Tuhle logiku jsem nikdy nechápal.

Pravdou zůstává, že příjmy z privatizace byly většinou investovány do jednorázových projektů a nebyly proto započítány do příjmů státního rozpočtu. Dále zůstává pravdou, že privatizace největších podniků připadla až na období vlád ČSSD. A nikdo již nemůže ČSSD odpárat její nereálné sliby a populistické zákony, neochotu jakýchkoli reforem a výroky typu, že státní dluh se platit nemusí.

Jistě, v každé straně se najdou nepoctiví jedinci. Položme si proto otázku - budeme raději volit strany, které jdou dokonce tak daleko, že své šibaly (např. Gross, Kraus...) ze svých řad halasně vyženou a pak v tichosti přijmou zpět a nebo raději budeme volit strany, které se nebojí i nepopulárních ale nutných opatření, jako jsou úspory ve zdravotnictví, zvýšení věku odchodu do důchodu, reforma věřejných rozpočtů, reforma zdravotnictví, školství apod? Vždyť cílem chystaných reforem je snížit daňovou žátěž a zjednodušit daňovou soustavu, což jsou nezbytné kroky pro minimalizaci korupce ve státní správě.

Co se týče policie mohu posloužit jedním neuvěřitelým citátem:
"Takže, iluze stranou. My jsme potřebovali být ve vládě, abychom znormálnili tu činnost policie. Je to smutné to říct po osmi letech našich vlád. Ale ta policie se nám vymkla zcela kontrole. Některé policejní složky si dělají co chtějí."
- Jiří Paroubek, ÚVV ČSSD, 16. 12. 2006

11.9. 16:42
Kaktus

Modří bratři říkají - a byl někdo odsouzen?
Ctíme PRESUMPCI NEVINY.
:-))))))))))))))))))))))

20.9. 02:40
antiblb

Vidim, ze autor techto stranek nelze jen na strankach ale i v diskusi. Viz jeho predminula odpoved, kde tvrdi jak CSSD nedelala reformy nebo ze CSSD tvrdi, jak se statni dluh nemusi platit. V prvnim pripade staci jen pripomenout reformu armady, reformu statni spravy ci reformu verejnych financi (o zemanove naprave celeho hospodareni po katastrofickem dopadu klausovych vlad, jaky nemel obdoby v jedine postkomunisticke zemi - takovou krizi jako u nas zazili jen v asii) a v druhem pripade by si autor techto stranek mel najit cely citat z disuse a neopakovat jiz po tisici lez, kterou mimo jine vypustil z usta pan Doktor z ODS prekroucenim puvodniho citatu.

Odpověď autora stránek:
K tomu mohu dodat pouze:
Balada o spálené zemi
Jak je to s dluhy - fakta
Ekonomický význam nacistické "křišťálové noci"

24.9. 19:40
 

Ať hodí kamenem,kdo je bez viny.Nejlepší byl Zeman,byla s ním sranda.Teď mame po hehe.Topolánek je debilní přiblblo,který myslí možná přirozením,ale spíš nemyslí vůbec.Vždycky platilo,kdo je u moci ten si nahrabe.Udělal by to každý.Jsou to všichni komunisti,protože tady nikdo jiný není.

26.9. 08:22
Milan

Současná politická situace příliš nedává naději tomuto národu, že se bude mít lépe a morálně poroste. Vládnoucí koalice je zabetonovaná ve svém postavení za pomoci arogance, úplatkářství, klientelismu a pohrdání demokraticií. Nešťítí se ani praktik, které historie zná z období fašismu. Kdyby toto předváděla před časem ČSSD, tak by byly všechny sdělovací prostředky plné zášti a výzev ke svržení vlády. Do všeho toho marasmu přichází diskuse o vhodném kandidátu na prezidenta. Nechápu jak ČSSD může uvažovat, že vymění podporu Václava Klause za svolení, že na místo předsedy sněmovny nastoupí Jiří Paroubek. Proč se ČSSD snižuje k takovému kupčení, místo aby se snažila vyjednat podporu např. Jiřího Dientsbiera mezi komunisty a jinými stranami. Klaus byl také zvolen hlasy komunistů.

Odpověď autora stránek:
Jako první sliboval vládu postavenou na přeběhlících Paroubek. Dnes na tuto vládu nadává. A všichni jeho voliči povinně s ním.
Václav Klaus nemůže za to, že ho komunisté volili. A na vyjednání podpory u komunistů nevidím nic špatného. I Švejnar to dobrovolně podstoupil.

4.10. 22:44
Vladimír Šalanský

Pane soudruhu Paroubku znám Vás ještě z doby totality,kdy jste zastával vedoucí funkci v Raji Praha VI. Jste-li ochoten se na toto tema veřejně utkat jsem Vám k dispozici. Šalanský Vladimír.

5.10. 11:09
Roman

Skvělej web a všechno co se tu píše. Akorát, že jsou to názory někoho, kdo asi nebude úplně objektivní. Ono by se dalo spousta věcí v tomto stylu napsat samozřejmě i na ODS. Naším společným problémem bude asi to, že věříme skoro všemu, co nám novináři, resp. ostatní pisálci napíší a už méně používáme svoji hlavu a svůj selský rozum. Takže milí příznivci ODS, pište si co chcete, já osobně si to přeberu podle svého názoru a budu opět volit ČSSD.

Odpověď autora stránek:
Osobně si myslím, že by ČSSD měla dostat ve volbách 100% všech hlasů, aby se už nemohla na nikoho vymlouvat a aby její voliči konečně pochopili, koho že si to zvolili...

13.10. 21:54
Rozmarín

Asi jste si popletl význam toho citátu...

,,Takže, iluze stranou. My jsme potřebovali být ve vládě, abychom znormálnili tu činnost policie."

V téhle části nejspíše mluví o tom, že chcou za vlády nastolit pořádek v policii, nadělán ODS.

,, Je to smutné to říct po osmi letech našich vlád. Ale ta policie se nám vymkla zcela kontrole. Některé policejní složky si dělají co chtějí."

A v této části zase, že ani za osm let jejich vlády se to nepodařilo dát do normálu. A nejen s policií, ODS v čele s taťkou Klausů nadělali v tomhle státě takovej bordel, že bue trvat hodně dlouho než se to vrátí dopůvodních kolejí... Heslem ,,Zatočíme s lůzou" a ,,dělejme co se nám zlíbí" se přibližují k absolutismu před stovkami let.

A vůbec, doprdele s demokratickou vládou, akorát to dělá na škodách, zpátky s komunismem, nebo ještě lépe, jednoho silného diktátora na tenhle stát. Když už bič, tak pořádný...

14.10. 15:52
CLEN CSSD

JA VAM POVIM PANE AUTORE KDO JSTE VY JSTE PREDEVSIM ASI TAK PLACENY OD ODS.JINAK BY JSTE SI NEDAVAL TAK ZALEZET S KAZDOU ODPOVEDI.A VSE SVADITE NA TO KDYZ VAM NEKDO ZAOPONUJE JAKO SLOVY "VY SI AS MYSLITE ZE EKONOMIKA FUNGUJE SAMA" A PODOBNE BLABOLY.TAK ONA PODLE VAS FUNGUJE JEN ZA ODS ZE BRAVO PANE ZE VASE PLKY.ALE LIDI A TUDIZ I VOLICI VAM PODOBNE JEDNOSTRANE NESMYSLY PLACENYCH KONFIDENTU KUBICEHO,KOMARKA,STEINGERVALDA A BLBU TIPU PODOBNYCH JAKO OTEC A SYN BENDOVI ATD.MLADA FRONTA A LIDOVE NOVINY PRACUJOU JEN PRO MODROU TOTALITNI ODSS.A CO JSOU KABATKARI TIPU VLASTIKA TLUSTEHO BYVALEHO KOMUNISTY PANA PETR NECASE VYSTUDOVANE ZKOUSKY MARXISMUS LENINYSMUS PAN KLAUS VS ZA KOMUNISTU A PAN TOPOLANEK ROVNEZ JESTE NEJAKA LAMPASACKA ANO TAM MUSELI BYT VELICE UVEDOMELY VZDYT TAKY JEHO MAMA DELALA U OBAVANEHO EXTREMNIHO KOMOUSE TIPU BILAKA VASILA SEKRETARKU ZE .A CO KAMARDCOVSKE ROZKRADENI REPUBLIKY PRES TATICKA KLAUSE :KOZENY,KOCARNIK ,SREJBR,MACH,MACEK,CHVALOVSKY,A SYMPATIZANT KTERY HNED PO VOLBACH VOLAL PAROUBKOVI A VYMIVAL SE MU ZE ODS MA 38 A ON 30.JAK SE AS TVAREIL PAK VECER PO UPRESNENI VYSLEDKU.SCHVALNE MATETE VEREJNOST A VYMYSLITE PODOBNE BLUDY JAKO ZE PAROUBEK JE PEDOFIL APOD.ASI PATRITE K SORTE MILIONARU KTERI SE PO SKRTREFORME MAJI LEPE ALE 90 % NARODA BOHUZEL HURE DIKY ZDRAZOVANI,PLACENI A SNIZENI DANI BOHATYM,ZMRAZENI MINIMALKY TAM KDE SE MA ZMRAZIT NAHORE TAM VIDTE.JAK REKL PAROUBEK REFORMA KAVIRU,SAMPANA,ROIS ROISU.BOHATYM DAVAT CHUDYM BRAT.ODS VSE ROZKRADLA UZ OD ROKU 90 DO ROKU 96 KAMARADSKYMI TUNELY.A TED VSE LIDI PO 10 LETECH ZAPOMELI ZE A 2 ZRADCIMELCAK A POHANKA ROZHODNOU NA CO TEDY POTOM JSOU VOLBY.NEJVETSI POVL KAM VITR TAM PLAST KARIERISTI NALEZLI DO ODS.NEJVETSI SPODINA A HNUJ.TO JE MI MILEJSI VZDELANY RANSDORF KTERY NEPREVLIKA DRES NEBO KOVACIK KTEREMU IMBECILOVE TIPU BENDY NESAHAJ ANI PO KOTNIKY.KAPITALISMU A ROZEVIRANI NUZEK MEZI 2% MILIONARU A OSTATNICH ZOUFALCU ZDAR A KDYZ JIZ LIDE BUDOU PROKOUKAVAT TAK ONA ZAS MF NA GROSSE NAJDE NECO

Odpověď autora stránek:
Úplně stačilo napsat: ODS je zlo a ČSSD dobro. A ušetřil byste si tím 20 minut života. Stejně hned všichni poznají, že tomu, co jste napsal, nemůžete věřit ani vy sám, takže ta snaha vyjde naprázdno. A nebo jste již opradu tak zblblý Haló novinami a PR agenturami placenými z Lidového domu?

15.10. 21:32
nick

to jsou ale bachorky. Skoda, ze se zde autor nezameril i na druhou stranu (ptacci z ODS) a neukazal nam zde jak se za komunisticke vlady ankazoval soudruh Topolanek se svym tvrde totalitnim vzdelanim zeleneho vojcla. Nebo jak p. Tlusty za penize danovych poplatniku propagoval "rovnou dan" ci jak p.Parkanova pevecky bojovala za postaveni us radaru. A co takove malinke kauzicky Kozeny, Dlouhy a dalsi nebo podvod stoleti Kuponova privatizace a za ni kdo jiny nez Klaus, ktery nam to ted bohuzel dela kasparka na hrade a dalsi a dalsi zlodejny a podvody strany ods. Mohl bych pokracovat, ze by mi nestacilo ani deset takovych stranek co taty napsal ten punta nahore. On si to kazdy sam prebere az uvidi vyplatni pasku po slavne reforme financi. A upozornuji , ze pan autor tady nechutne lze o tom, ze vetsina vysokoskolskych profesoru voli ods, je mi lito, ale je to jinak.

Odpověď autora stránek:
Jistě, každá strana má své kauzy, ale s tím, co má na triku ČSSD, se jí nemůže žádná rovnat. A nebo vy snad věříte na báchorku o strýci Vikovi a bohatém podnikateli Rodovi?

17.10. 17:26
Vas nepritel

hlavne, ze autor stranek se neboji toho, ze v starosti bude prispivat na leky a dovolim si tvrdit, ze radove vic, nez je tomu ted, to ze odejde do duchodu jako vymackly citron a duchodovy vek bude travit behanim po nemocnicich se vsemi nemocemi ktere behem zamestnani dostal, vubec mu nevadi stejna dan kvuli ktere prijde o tisice korun rocne a to ze jeho deti budou muset platit za vzdelani..rekl bych toho vic, ale z tohodle vseho vyplyva, ze jste ... sobec a srab, kdyz se bojite toho co rikate..mel byste se nad sebou zamyslet..

Odpověď autora stránek:
Můj drahý nepříteli,
na své léky si přispívám i dnes a již se těším dne, kdy si budu moci přispívat více. Pokud si totiž budou lidé sami platit Paraleny, Acylpyriny apod., tak budou ve zdravotnictví peníze na výzkum a léčbu mnohem závažnějších a na rozdíl od rýmy smrtelných chorob. Nemluvě o tom, jak radikálně takové narovnání cen omezí dnešní plýtvání léky a lékařskou péčí.
Již se nemohu dočkat, až se podnikatelům sníží daně, protože vznikne mnoho nových pracovních míst a poroste tlak na růst mezd.
Vzdělání si dnes platíme všichni ze svých daní. Nevidím jediný důvod, proč by měl člověk s maturitou platit ze svých daní školu vysokoškolákovi, když vysokoškolák bude mít nejspíš vyšší plat než on. Proto považuji návrh ODS, aby si vysokoškoláci platili vzdělání až zpětně ze své mzdy, jako nejlepší možný.

17.10. 20:36
KUK

Zase jeden "autor", který zřejmě profituje z toho, že ODS (tehdy OF) umožnila rozkrást republiku. Ale je to taky jen názor, i když je mi z něj na zvracení.

22.10. 12:20
valach

pozorně jsem si přečetl co jste vymyslel.neříkám, že je to lež,ale ani pravda. Proč také nepíšete o ODS,vždyť ti kradou ještě víc a to veřejně.Jak může Nečas tvrdit, že přídavek důchodcům pokryje veškeré náklady co očekávame.Vždyť jen nájemné se rovná přídavku, ale to vy nevidíte a nechcete vidět . Tak buďte spravedlivý a ke Všem.

22.10. 20:36
Borec

volte mě a slibuji že:
vyštípu komunisty a jejich všemožné odnože
zavřu flákače(nebo jim při nejmenším zrušim nemakančevskou dávku)
přijmu druhý úřední jazyk
udělám z ČR "západní zem" bez toho abych se vtíral k USA

28.10. 19:25
L****

hele a jako ja mam čssd jako referat na občanku a koho to ma bavit a stejne tu nic neni

30.10. 12:26
Jana

Po přečtení téměř všeho mě to nijak nezarazilo. Ať nám tento autor sepíše něco podobného o hajzlech, kteří jsou u moci dnes. Po nich už nebude nic. Prostě Titanic, konec. A bude to tak lepší.

Odpověď autora stránek:
Sebevražedná fiskální politika je doménou levicových vlád. Jak u nás, tak i všude ve světě. Dnešní vláda se snaží zachránit, co se dá a levice jí podle očekávání ještě hází klacky pod nohy...

3.11. 22:42
shortak

vsude to funguje stejne at je to ODS,CSSD,nebo KDU-CSL

11.11. 21:14
Alfons

Ani tímto hnusem nejsem nijak moc překvapený.Byl jsem voličem ČSSD a žádal jsem úředníky i Paroubka o jisté pochopení a spravedlivé posouzení jisté věci.Dostalo se mi opaku,tedy opovržení.Proto jsem se začal více zajímat o dění se v okruhu ČSSD i KDU.Jejich aktivity mi dokonale otevřely oči a nestačil jsem se divit, jak si všichni bez rozdílu stran vzájemně rozumí, když se jedná o malou domů.A to přehlížím ty špičky, které zde uvádíte. ANO tyto informace by bylo potřeba deně zveřejňovat v tisku a jako reklamu v televizi, aby lidi začali myslet hlavou před tím než někoho budou volit.

Odpověď autora stránek:
Otázka je, co všechno si ještě tento národ nechá líbit...

22.11. 20:50

paroprase :D

24.11. 14:50
bývalá volička ods

Doufám, že všichni, co sem píší a dnes čtou tyto stránky už konečně vědí , kdo jsou to občanští demokraté a už je nikdy!!!!! volit nebudou. jejich plány se bohužel naplňují a lidé se na to dívají s otevřenými ústy.....je to horší, než očekávali ( bohužel i se mnou, též jsem je do této doby volila ). Strašit Paroubkem, to je jako strašit děti, že si je odnese čert...lež jako věž ve všech případech....jenže děti dospívají a začnou myslet, že........

Odpověď autora stránek:
Co je horší? Jaké plány se nenaplňují? Konečně máme vládu, které není jedno, co se stane po čtyřech letech její vlády a snaží se omezit plýtvání, kterým si ČSSD jen kupovala svoje voliče. Chápu, že omezení přívodu státních peněz je pro mnohé bolestivé, ale uvědomte si prosím, že všechny dluhy se musí platit. Když je nezplatíte vy, budou je platit Vaše děti...

24.11. 23:37
Spravedlnost

Jsem natolik zklamaný naší národní beránčí povahou a tím, že si snad necháme líbit úplně všechno, že vážně zvažuji založení nějaké ..... strany, která bude působit podobně jako ... ve Španělsku. To je asi jediná možnost, jak těm gaunerům ve vládě nedovolit, aby s touto zemí zacházeli tak, jak doposud. Musejí mít z něčeho strach a musejí si být vědomi toho, že podvod udělají pro doby příští pouze jednou.... Jdu do toho !

27.11. 05:21
antiblb

Tak Kohouta za argument muze dat jen nekdo, kdo o ekonomice slysel tak leda od Klause v novorocnim projevu. Vzdyt ten hlupak pred par lety jeste tvrdil, ze Cine neroste HDP, protoze ma malou burzu, ktera taky neroste :-)))))) Ale je to jeden z modrejch mozku co ma rad Klause a liberalismus, proto ho jini hlupaci citujou. Svetovi ekonomove vedi do jake krize, ktera nemela obdoby v cele Stredni Evrope nas Klaus dostal. A take vedi, ze socialni demokrate nastartovali ekonomiku. Jediny kdo s tim nesouhlasi je kupodivu sam Klaus (ktery je obecne bran za podprumerneho ekonoma, kteremu nikdy nic neotiskli ve skutecnem vedeckem casopise) a par jim vychovanych stekalu z ruznych think tanku ODS. A jen takovi blbeckove Klausuv raj prosazuji. A ti co nerozumi ekonomice tomu veri a jejich kohoutove zvasty opakuji :)

Odpověď autora stránek:
Bylo by mnohem důstojnější místo osobního útoku rozporovat argumenty pana Kohouta. Pokud myslíte, že za ekonomickou recesi Evropy zavinil Klaus, pak si zřejmě budete i myslet, že za oteplování na ostatních planetách sluneční soustavy může lidská činnost. Jediné, co sociální demokracie nastartovala, byla korupce (Doležel, Kavan, Kraus, Zgarba...) a rekordní zadlužování státu. A všichni ti vaši ekonomové vědí, že zadlužit stát v období ekonomického růstu je to nejhorší, co mohou politici udělat. Proč myslíte, že úředníci ministerstva fiancí tak nadávali na rozpočty ČSSD? Proč myslíte, že ČSSD neměla ve vládě nikoho s ekonomickým vzděláním? Proč myslíte, že právě Slovensko, kde se politici nebáli potřebných reforem, nyní zažívá rekordní ekonomický růst v celém regionu?

28.11. 00:31
antiblb

Jezisikriste, pohadky o ekonomicke recesi prisly. Jen je divny, ze ta ekonomicka recese nepostihla jiny transformujici se ekonomiky, devadesat procent Evropy a jen tu nasi smutnou vytecne privatizovanou Ceskou Republiku spolu s Vychodni Asii (tady je videt jak majitel stranek prd rozumi ekonomice, protoze realnou krizi v Asii zamenil za neexistujici recesi v Evrope). Pokud vsude vedle nas v zemich vychazejicich z komunismu ekonomika rostla a u nas klesala, tak na vine je samozrejme Evropa a socani :)))) A ke Kohoutovi, takova poznamka. Ten genius pravicove ekonomiky porovnaval Finsky propad s Ceskym propadem. Pritom Finsko v roce 89 melo trzni ekonomiku a my statem rizenou. Jenze, takovej drobnej rozdil klausofilum a jinejm uchylum asi nic nerekne :)))

Odpověď autora stránek:
Pokud byste rozumněl psanému textu, na který jsem zde odkazoval, tak byste nikdy nemohl napsat, že všude ekonomika rostla a u nás klesala. Pohádkám o spálené zemi už dnes nevěří ani děti.

29.11. 07:36
minz.k

zdravím tady minz.k

30.11. 15:04
Radek

Jsem přesvědčen, že na uvedeném článku nenacházím nic vymyšleného. Pouze nechápu, proč se s tím povinně neseznámí celá veřejnost.

3.12. 16:13
Kebuorap

Chce se mi zvracet.

6.12. 13:09
antiblb

Opakuji, jestli nekdo dava jako argument Kohoutuv zvast, kde porovnava centralne planovane Cechy s trznim Finskem, tak je ekonomicky analfabet. Kazdy kdo se podiva na rust HDP v roce 97 v Cechach, Slovensku, Polsku a Madarsku tak vidi, ze jedina zeme kde doslo k poklesu HDP byla Ceska Republika, vsude jinde ekonomika rostla. To jsou fakta se kterejma ani tri Kohoutove, ani ctyri Klausove ani petset majitelu takovychto priblblych stranek nic neudela.

Odpověď autora stránek:
Také Klaus svůj díl viny za rozpočet pro rok '97 přiznal. Otázka je, jestli recesi, která přišla, mohl očekávat. Jak jistě víte, ekonomika se pohybuje v cyklech. Na ekonomické cykly mají politici jen pramalý vliv. A i ten malý vliv, který mají, je obvykle střednědobého až dlouhodobého charakteru. Tedy vyčítat Klausovi, že vládl v období recese je stejně naivní jako chválit Paroubka za to, že vládl v období růstu.

7.12. 10:30
vaan

ten plakát pro a proti jak jsou pod ním paroubek a topolánek, byl dost výstižný a trefný vzhledem k tomu co se teď zrovna děje, bohužel i socani mají někdy pravdu

Odpověď autora stránek:
Jednou se ta sekera, která nám tu zůstala po socialistech, splatit musí. Čím dříve, tím lépe. Bohužel někdy i ekonomové mají pravdu.

7.12. 11:19
radka

Dobrý den

7.12. 16:11
antiblb

Jezisikriste, ted prisla pohadka o cyklu. Tak to je legracni. Na ceskou republiku zautocil zlomyslny cyklus, ktery nezautocil na ekonomiky na nas napojene. Svetova rarita :-)))) Tak to jo, to pak Kohout je skvely ekonom a Klaus genius :)

Odpověď autora stránek:
Neznalost není legrační:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hospodářský_cyklus
http://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Alois_Schumpeter

7.12. 16:11
antiblb

Jo tvoje neznalost neni legracni. Protoze jsi uveril zvastum Kohouta porovnavajiciho trzni Finsko s centralne planovanymi Cechy a ted blabolis o cyklech, ktere ale musi mit odraz v okolnich zemich, ktere jsou hlavnimi hospodarskymi partnery dane zeme. NEMELY, CELA EVROPA NAS NEJDULEZITEJSI PARTNER O ZADNEM CYKLU TEHDY NESLYSELA. Je to jen dalsi slaboducha vymluva branici "genialniho" Klause a jeho otresnou privatizaci.

Odpověď autora stránek:
"Díky Klausovi jsme nemuseli zažít nákladné fiasko jako Rumuni, jejichž první posttotalitní prezident Ion Iliescu se marně pokoušel zkřížit socialismus s trhem. Díky Klausovi jsme zaznamenali nejnižší inflaci ze všech reformních ekonomik s výjimkou východního Německa. Díky Klausovi jsme se vyhnuli rozpočtové krizi, kterou si „vychutnaly“ některé jiné země. A na rozdíl od východního Německa, nedošlo u nás k tolik prudkému propadu průmyslové výroby a ke dvojcifernému nárůstu nezaměstnanosti.
Propad ekonomiky po roce 1989 byl nicméně nutný. Nepřirozeně fungující zdeformovaná socialistická ekonomika musela projít šokem po zavedení normálních podmínek. I kapitalistické Finsko prožilo těžký šok po rozpadu sovětského trhu, natožpak československá ekonomika, která byla řízena nejdogmatičtějšími komunisty na světě s výjimkou Kuby a Severní Koreje.
Podle všech číselných měřítek byla raná etapa transformace české ekonomiky (do roku 1993) provedena nejlépe v celém postkomunistickém světě, včetně Finska".
- Pavel Kohout

Každý ekonom vám řekne, že zpomalení ekonomického růstu bylo zapřičiněno skokovým zvýšením úrokových sazeb centrální bankou přes odpor Klause. Vzhledem k tomu, že odmítáte přijmout fakta a úroveň vašich příspěvků již není dále akceptovatelná, považujte tuto otázku za uzavřenou.

9.12. 18:32
vhj

Určitě lepší Čssd než nějaká ods.A tyhle pomluvi to jsou jenom lži odéésáka!

11.12. 20:42
svoboda, práce, mír a láska

Ať žije Socialismus!!!! SMRT IMPERIALISMU!!!!STOP ROZPÍNAVOSTI USA S IZRAELÍ!!!! AŤ ŽIJE SVOBODNÁ PALESTINA!!!!

12.12. 22:35
Ashline

Hele to je mazec,tohle by si meli precist opravdu vsichni a zamyslet se. Priznam se ze o spouste veci jsem nevedel.Dik za informace. Poklonu tobe

Odpověď autora stránek:
Děkuji ;-)

12.12. 22:45
Ashline

Trochu me desi volebni preference ODS,uprimne receno nejsem nadsen ze klesaji. Hold lidem se neliby zdrazovani.Jelikoz ziji v Irsku tak vim jen to co si prectu na internetu a s tim jsem opravdu nespokojeny, protoze mi ty informace prijdou neuplne. Nejsem priznivec zadne strany, ale myslim ze o vetsinu veci o ktere se ODS snazi se opravdu podobaji politice ve vyse zminene zemi kde ziju. Platim tu 7.50 Euro za cigarety a 4 eura za maslo.Dost lidi ze kteryma jsem v kontaktu me myslenku ODS vyvraci, ale ja si myslim ze pokud se mame rovnat zapadnim zemim jsou tyto reformy dost podstatne. Zajimalo by me jestli bude a pokud ano tak jak velky vliv to bude mit na platy v nasi zemi. Muj nazor je ze to mit vliv bude, us jenom kvuli nedostatku pracovnich sil se kterymi se firmy potykaji.Mozna se pletu,jsem jen clovek ktery si pouze na poledni prestavce u jidla precte Idnes na internetu takze ekonomice opravdu nerozumim.Kazdopadne muj nazor na tyto reformy je pozitivni. Dost me zajima tvuj nazor na soucasnou situaci.

Odpověď autora stránek:
Na současnou situaci existují dva pohledy. Můžeme se na ni dívat zleva a tvrdit, že všechno, co dělá vláda, dělá špatně, že za zdražování může vláda a nejlépe ODS a Topolánek. A dojdeme k závěru, že pokud si zvolíme Paroubka, budou nás čekat jen světlé zítřky, kde díky socialistické vládě létají všem pečení holubi do úst.
A nebo se můžeme na věc podívat racionálně. V takovém případě uvidíme postkomunistickou zemi s ekonomikou, která díky úspěšné privatizaci roste. Na druhé straně tu je po populistických vládách ohromný dluh, který nebezpečně narůstá. A protože je tento dluh zejména v mandatorních výdajích, jsou nepopulární reformy (stejně jako ve většině postkomunistických zemí) nezbytné. Populisté reformy slibovali, ale k žádné se neodhodlali. Současná vláda dělá, zdá se, maximum, které je z politického hlediska možné, byť tím přijde o méně informované voliče. Například zavedení poplatků ve zdravotnictví, které jsou mimochodem na západ od nás samozřejmostí, je jedinou možností, jak se vypořádat s "nejnemocnějším" národem v Evropě. Nic není zadarmo, ani zdravotnictví, ani školství. A čím více se lidé budou spolupodílet přímo na službách, které dostávají, tím méně budou tyto služby zneužívat a navíc tím méně peněz zbyde pro machinace státních přerozdělovačů.

15.12. 03:42
yabasta

Tady je ale cenzura a naprosto jednostranné exhibování nevzdělaného majitele stránek. Fuj.

18.12. 23:38
antiblb

Yabasta ma pravdu a ty komunistickej cenzurku to vis velmi dobre. Prosral jsi argumentacne diskusi tak jsi radeji uz nic nezverejnil. Pche, nulo bolsevicka.

Odpověď autora stránek:
Krásné a klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku Vám přeje Jiří Soukup.

23.12. 21:58
nezle

Nechápu jak se ten debil mohl dostat k moci, ikdyž pravda v tomhle státu platí že čím větší debil tím vyšší post.

25.12. 20:50
Pavel.Pstros

Prasecina, Prasecina, Prasecina - je evidentni, ze toto svinstvo pochazi z dilny p. Dalika a jeho kumpanu, kteri si kupuji vliv u prasat jez sajou z nami nedobrovolne dotovaneho koryta. Je jasne, ze zijeme v policejnim state s vysokou mirou korupce. Dukaz napriklad zruseni konkurencniho weby modretykve.cz (pred volbami 2006), pozdeji modretykve.unas.cz Znovu opakuji hnus ktery se tady deje manipulaci kumpanu z ODS (prevleceni kabati z KSC pred r. 89) je nevidany.

Odpověď autora stránek:
Ta úměra je celkem zřejmá. Čím více levice, tím větší daně a tím větší prostor pro korupci. Je jen na Vás, co si zvolíte.

27.12. 10:25
Radek

Paroubek je ... nepište nic o něm

2.1. 13:04
Judr.Milan Menšík

Kdy výjdou temné stránky ODS?Od malé až po velkou privatizaci?

Odpověď autora stránek:
Zřejmě takový úkol čeká na Vás. :-)

5.1. 09:27
petra

Vážený pane Paroubku, je to otřesné, co ODS udělala, prosím zachraňte aspoň Vy náš Stát

Odpověď autora stránek:
Skutečně by mě zajímalo, komu se může stýskat po populistickém zadlužování, po rozdávání lukrativních pozemků kamarádům politiků, po zkorumpovaných výběrových řízení (Grippeny, Kapsch...), po 5 v českých na stole, po vládě s komunisty, po odpouštění milionových daní pro kamarády z StB, po lidech typu pana Grosse, Krause, Šloufa, Ratha, Jandáka, Zgarby, Fencla a dalších.

5.1. 16:30
Slávek

Na těchto stránkách jsem nenalezl nic jiného, než důkladně rozpracované a velice precizně provedené myšlenky nacistického ministra propagandy Dr. Goebelse. S takovou vysokou kvalifikací netřeba býti členem jakékoli strany. ta strana, které je vlastní takový způsob projevu, si dotyčného rychle najde a bude mu dávat podporu i když si o ni výslovně neřekne.Pro člověka, který umí přemýšlet a je schopen si brát poučení z historie ,jsou vývody autora těchto stránek , byť se tváří jako nestranný hlasatel jedině té správné pravdy,stejně nepřijatelné jako marx-leninské učení . Všechny se tváří jako Bohem pomazané a přitom jsou jen od čehosi umazané.Stránka O autorovi mi opravdu hodně řekla!I diskuzní příspěvky zas o jiných autorech! Škoda dalších slov.

9.1. 23:19
Ashline

Zdravim. Musim konstatovat ze nektere reakce lidi v teto diskuzi jsou opravdu hnus, ale alespon je se cemu zasmat. Tipuji ze nekteri po napsani sveho clanku museli druhy den kupovat novou klavesnici heh. S vladou jsem spokojen, je aktivni a reformy jsou logicke. Preji uspesny cas.

11.1. 12:25
Cizinec

Nabádáte lidi, aby volili ODS. ODS - stranu tunelářů, která ještě z dob Občanského fora měla velmi úzké vazby na nejšpinavější podnikatelské polomafiánské skupiny (viz Kmotr Mrázek), a u které prácovní morálka nepolevila ani do teď (viz nespočetné kauzy na nejrůznějších městských zastupiteltvích).
Dobře, pro Vás je to prostě sranda, nebo byznys, nebo politika, nevíme. Ano, máte svobodu slova, můžete vylejvat špinu na někoho bez uvedení jakýchkoli důkazů, není to protiprávní, je to nemorální, ale to poslední přece není pro Vás důležité.
Tímto materiálem ale zaseváte do společnosti hovna. Ano, pěkně to prosroste, lidi to s chutí sežerou (přece je to sranda na někoho nadávat, cítíme při tom sílu a důležitost), půjdou a zvolí Vás nebo Vašeho zaměstnavatele z ODS do nějakého zastupitelského sboru, klídně si pak veřejné rozpočty vytunelujte a na lidi se prostě vykašlejte - media také mají rady debilní senzace o Paroubkovi podobné tomuto materiálu, a proto Vás nechají být.
Uvědomte si však, že v těch hovnech budou žit i Vaše děti, ano, budete mít o par milionů více, ale Vaši potomci budou vyrůstat v té samé posrané společnosti..

Odpověď autora stránek:
Vzhledem k počtu politických stran nemůže být zveřejnění kauz ČSSD chápáno jako nabádání k volbě ODS. Osobně neznám žádného tuneláře v ODS. Zato ČSSD se během svého vládnutí pěkně vybarvila. Mrázek měl nadstandardní vztahy se všemi vládními stranami. A právě proto, aby politikům podobné kauzy neprošly jen tak hladce, je nezbytné o nich neustále informovat. Pokud bychom před nimi zavírali oči, tak se z tohoto stavu nikdy nevyhrabeme.

14.1. 22:26
Pavel.Pstros

Vyborne, dekuji autorovi, ze jsem se mohl poucit o spatne, ale opravu spatne CSSD. Nyni jsem osvicen a budu nadale volit KSCM.

18.1. 12:42
valdemara

CIZINČE a myslíš že komunistické hovna byly voňavější ? Je mi 50 a můžu zodpovědně říct, že pro mně žádná vláda nikdy nic neudělala a neudělá. Patřím do kaslíku ,,chudý,, a je mi na prd že se může cestovat po světě a je svoboda projevu. Na cestování nemám, můj zaměstnavatel se chová jako dobytek, kdybych se ozvala tak mám padáka, o diskriminaci ani nemluvě. Člověk potkává tolik nespokojených lidí co žvaní akorát v hospodě nebo v práci o tom co by se mělo udělat, ale to je tak asi všechno. Tak co navrhujete ?

19.1. 19:03
Ashline

Dobry den
Pane Soukup, mohu mit na Vas dve otazky? Chtel bych se dozvedet vice kvalitnich informaci o dotacnich penezich z EU na podporu podnikani, respektive kam se podeli a kdo za tim stal. Mam v tomto ohledu dost nejasnosti. V te druhe otazce pripadne Vas nazor na tuto vec. Dekuji a zdravim. Martin Zeman

Odpověď autora stránek:
Dobrý den pane Zemane, je mi líto, že Vám nemohu dát konkrétní odpověď, ale s Vaší otázkou bych se obrátil na příslušné úřady a následně třeba na novináře, kterým důvěřujete.

25.1. 22:19
Michal

u soudu 5 na stole se choval asi podvědomě jako obviněný, jinak totiž svědek nemůže a nesmí nikdy komentovat věrohodnost jiných svědků...POKUD TAKJ ČINÍ, DÁVÁ TÍM NAJEVO, ŽE JEHO MÍSTO JE NA LAVICI OBŽALOVANÝCH, TI MOHOU VŠECHNO, HÁJIT SE ZUBY NEHTY

ZAŠLAPAL SOUDCE POD STŮL, TEN ANI NEHLESL NA ZMÍNĚNOU NEHORÁZNOST, ASI SE I ON BOJÍ TÉ PARTY, CO MÁ NEJEN STARÉ ESTÉBÁCKÉ DOKUMENTY NA KAŽDÉHO NĚKDE PO RUCE, ALE CO DRŽÍ SPOLU NEJEN NA SVADBÁCH, TŘEBA I NA KOLOTOČÍCH....

SOCIALISTI NACIONÁLNÍ, ZKRÁCENĚ NACISTI, BYLI HORŠÍ, snad jde svět ku předu

30.1. 19:32
JARDA ŠEVČÍK

NEJSEM VOLIČ ANI ČSSD-KSČM,A ANI ODS,ALE JAKO OBČAN SE FAKT MUSÍM ZAMYSLET A DÁT SI ODVAHU TAKY ŘÍCT SVŮJ NÁZOR,TO CO KRITIZUJETE JSTE MNĚLI UDĚLAT VY,JENŽE PENÍZE A MOC JE LEPŠÍ JAK NĚCO PRO LIDI UDĚLAT,TET TO VŠE JDE I S NÁSLEDKY,VY JSTE UŽ MĚLI PROSAZOVAT REFORMU-BYL NA TO MANDÁT A I OPOZICE BY VÁS PODPOŘILA,ALE VY JEN JSTE SI DRŽELI KORYTA A PŘEŽÍVALI,JSEM OBYČEJNÝ ZAMJSEM OCHOTEN PLATIT DOKTORAĚSTNANEC S PLATEM 17000-NO JÁ VÍM NÉ JAKO VY UPLAKÁNCI,PŘESTO SOUHLASÍM Z REFORMOU A TÍM CO NÁS ČEKÁ,-VY JSTE JI DĚLALY OBRÁCENĚ-ROZDALI JTE,CO JSTE MOHLI,NEVĚŘÍM V BOHA,ALE BŮH NÁS CHRAN PŘED VÁMI A PODOBNÝMI,-JSEM OCHOTEN PLATIT LÉKAŘE,A VŠE CO JSTE VY ZA 8 LET PRACHSPROSTĚ UKRADLI A ZPRONEVĚŘILI,JEN NA ZÁVĚR DEJ BŮCH SÍLU KLAUSOVI A PAK I CELÉ ODS,KDYSI VÁŠ VOLIČ

9.2. 18:46
*

Moc pěkně sepsáno, jenže socky to stejně nechápou a nikdy nepochopí. Proto opět ČSSD stoupají preference.

11.2. 13:23
občan

Teda, tolik hnusu a pravdy najednou.Se člověku zvedá kufr.A jakto, že jim to všechno pořád prochází??? Zastavit a změnit !!!Buldozer se protlačuje na post prezidenta a půjde přes všechno i mrtvoly.

14.2. 14:50
Karel Hájek

Nevíte prosím o kontakt na p.Sládka? Chtěl bych se mu omluvit za to že jsem ho považoval za největšího blbce naší politiky, ale po objevení p.Ratha se mu potřebuji hluboce omluvit.

Odpověď autora stránek:
:-) Hezky napásno. Zřejmě český národ potřebuje své Sládky, Rathy...

15.2. 20:59
politikaje předevšímsvinstvo.

Za pár let vlády ODS nepochybně také někdo vysmolí přehled úletů této strany a asi jen totální magor pochybuje o tom,že nebude o čem číst.K čemu má vlastně sloužit tato sbírka?Soudný člověk asi dospěje k názoru že k ničemu.

17.2. 12:52
Václav

Velmi rád jsem se začetl do těchto stránek, poučné čtení. Je možná správné si uvědomit, že spravedlivá společnost je nedosažitelná. Jde pouze o to, aby občané měli snahu této skutečnosti nezneužívat. Dík autorům!

Odpověď autora stránek:
Děkuji za chválu!

20.2. 15:18
David Giňa

Jéje to sem v šoku já myslel že ty csd nebojak jsou hodný. U nas ve fabrice ho fšici volíme.aLE CO GYŽ JE TO FŠECKO VYMIŠLENÝ. Tak já budu rači volit komunysty ale o tech taky rikaj že sou špatný dyt sem od nich dostal bit.Ale v tydle dobje gdo má vědět co je tak nebo tak v každy televizi řikaj neco jinyho.

21.2. 21:55
Nádražák

Když si pročítám vaše příspěvky v diskuzi tak nevim, jestli mam brečet nebo se smát. Copak jsou lidi opravdu tak slepí a hluchý, že tomu co se tady píše nevěří? Snad každej normálně myslící člověk co je schopnej si dát dvě a dvě dohromady a aspoň jednim okem sleduje politickou a ekonomickou situaci v zemi musí uznat, že velká část toho co se v článku píše je pravda. Pokaždý když ČSSD vyhrála volby jsem se utěšoval že třeba nebudou tak hrozný, ale snad každej zákon co prosadily stál s prominutim za hovno a o jejich kauzách vůbec nemluvim. To už ste zapoměli jak socani po volbách v r.2002 zvedli daně za služby o 14% jako obětní beránek byl tehdy pan Špidla, kterej za to dostal pěkný křesílko jako eurokomisař či co za cca. 0,5M měsíčně. Geniální předem promyšlenej tah jak získat ztracený hlasy zpět bylo dosadit do premiérskýho křesla tehdy "všemi" milovaného a oblíbeného pana Grosse, ale ejhle někde se stala chybička. Ještě si pamatuju jak se Standa držel zuby nehty dokud se nedokončí privatizace telecomu (neříkam že to byl nevýhodnej obchod), ale je to přinejmenšim trochu podezřelý. Teď všichni nadáváte jak nám ODS zvedla daně na základní potraviny a byty o celý 4% což dělá na rohlíku za 2Kč neuvěřitelných 8haléřů. Copak nechápete, že když se sníží daňová zátěž firmám, budou si moct dovolit nám vyplatit vyšší mzdy? Závidíte lidem co mají vysoký přijmy, že budou platit nižší daně jenom proto, že na vašem (i mym) platu to nebude skoro znát? Stejně se ty peníze někde otočí a zaplatěj nejvíc to je základ každý ekonomiky a kdo tomu nevěří ať si zopakuje procenta. O demokracii si myslim svý, jde jen o to kdo udělá masivnější reklamní kampaň a vytáhne víc špíny na soupeře (a to nejenom u nás), ale zatim je to asi jediná dobrá volba. ČSSD za celou dobu vládnutí neudělala zhola nic a už vidim její kampaň v příštích volbách, jak zase bude rozdávat a rušit a prakticky si kupovat naivní voliče z peněz nás všech co chodíme jak blbci do práce a platíme daně.

Odpověď autora stránek:
Hezky napsáno.

26.2. 00:09
 

Pane vy máte hodně velkej mindrák. Možná si toho nejste vědom, ale když tak čtu vaše názory .... Nicméně - každý má právo na názor , neberu vám ho. Jen bych rád věděl co dělali vaši rodiče, co jste dělal za socialismu vy. To jen proto, abych si dokreslil, kde ten mindráček vznikl.

29.2. 14:02
Jiří Ševčík

Nikdy bych nevěřil, že tento pamflet může stvořit inteligentní člověk.SDtalo se.Jsem stár 62 let a dovedu snad posoudit dříve a nyní.Díky ODS dovedu již posoudit co je chudoba a starost o rodinu.Poplatky - že je to blbost ,to říkají již i vaši stoupenci ODS.

7.3. 11:27
Arnošt Nasáklo

Autor těchto stránek musí být placeným agentem ODS. Nebo tupcem. Zcela jistě není ČSSD o moc lepší než ODS. Jedni i druzí jsou kapitalisti, jejichž cílem je mít zisk na úkor druhých. Nechme stranou hloupé řeči o třídní nenávisti, nechme stranou komunisty, protože v současnosti nemají na nic vliv. Podívejme se na věci z pohledu prostého občana. Když je u vesla ODS, tak jde všechno k čertu. Přesvědčili jsme se o tom v 90tých letech. Potom jsme se za vlády ČSSD měli lépe, alespoň nějak se dalo žít. Teď jde opět vše k čertu. Podnikatelé, politici, právníci, lékaři, lékárníci - ti všichni jsou na tom lépe. A zbytek národa žere chleba se sádlem. Vše je dražší a dražší, inflace vyšší a vyšší, buržujové bohatší a bohatší. Takže pane autore těchto stránek - jseš negramotný nebo jenom modrý darebák?

Odpověď autora stránek:
Mít "zisk na úkor druhých" je protimluv. Zisk můžete mít pouze tehdy, pokud jste nějakým způsobem uspokojil něčí potřeby. Čím více a čím lépe jste svou práci odvedl, tím větší máte zisk. Komunisté mají dnes mnohem větší vliv, než byste si dokázal představit. A pokud nedej bože ještě někdy ČSSD vyhraje volby, tak vliv komunistů ještě posílí. Dnes zažívá ekononika ČR jeden z největších ekonomických růstů v historii. Za ČSSD se měli lépe všichni povaleči, simulanti a vůbec všichni, kdo parazitují na těch, kdo si na svůj chléb poctivě vydělávají. A u nás se stejně jako ve světe mění u moci vlády populistické, které si kupují méně vzdělané voliče, a pak vlády, které se snaží toto plýtvání omezit. Však ještě vaši vnuci budou splácet to období socialistických vlád, za to, že vy jste se měl tak dobře...

8.3. 16:34
Václav P.

V roce 1949 mi můj děda-sedlák z jihočeských blat říkal větu, které jsem téměř celý svůj život nechápal. Nyní jí už rozumím. Říkal mi: " Vašku, socanům nikdy nevěř, to je dobytek".

15.3. 10:09
Justin

kdyby Paroubek dostal sanci tak by strcil do kapsy Stalina s Hitlerem... je strasne hloupej a jenom umi hrozne kricet a vyhrozovat

16.3. 15:08
občan Pilný

Tak zase z jiného soudku:
Pravda o koalici:
KDU-ČSL - byli po revoluci v každé vládě v koalici = nesou odpovědnost za vše, co se tu stalo

SZ - pátá kolona ODS - všude ve světě jsou Zelení levicoví, ti naši se ani nesnaží tak tvářit

p. Topolánek - likviduje tu čestnou část naší pravice, celá reforma je s cílem "si nahrabat"
a krýt zločince z minulosti (kdo by šel asi"bručet"?, jak prohlásil p.Langer ve sněmovně? P. Topolánek vědomě připravuje cestu komunistům k moci. Drží se Marxe: "tam, kde se nejvíce roztáhnou sociální nůžky, jsou nejlepší podmínky pro "rudou" revoluci".
Pro pamětníky: Kdo za minulého režimu pobýval na studiích v západních zemích, byl vždy pověřen zpravodajským úkolem - např sledovat emigranty, turisty apod.
Vyznamenání Mašínům má jediný cíl: legalizovat sponzorské dary pro ODS, aby se v budoucnu opět nemusel exhumovat nějaký maďarský Bács. (Básc = česky "strejda")

A ještě dotaz: Ví někdo, co, koho a jak soudil p. Salichov za minulého režimu? Má máslo na hlavě, stejně jako p.Snítilý.
Jak dopadlo vyšetřování: p.Bohma - kauza využití fin prostředků DROP-IN
p.Kalouska - kauza polské vrtulníky a naše stíhačky
p.Nečase - dtto (za jejich společného působení na Min. obrany?)
Dotaz pro ekonomy: Tato vláda neudělala pro rozvoj ekonomiky zhola nic. Jak to, že HDP tak roste? To opravdu vlády ČSSD vládly tak špatně, když nastartovaly takový růst?
Proč má většině národa klesnout životní úroveň, když ekonomika roste?
Proč musí stoupnout inflace..........................................
Lze vůbec dopustit, aby z veřejného a povinného zdravotního pojištění byly vytvořeny soukromé akciovky?

Odpověď autora stránek:

  1. Naši Zelení jsou stejně levicoví jako všude jinde. To jenom ČSSD je tak ultra-levicová, že ani Zelení s ní zatím nechějí mít nic společného.
  2. A že Topolánek mučí zvířátka ještě nevíte?
  3. Vyznamenání Mašínům je jednoznačný signál, že Topolánek vědomě připravuje cestu komunistům k moci :).
  4. Současný ekonomický růst je jen výsledkem zvládnuté privatizace - navzdory všem snahám socialistů dostat náš stát do dluhové pasti.
  5. Životní úroveň bude muset zákonitě klesnout, až budou ještě naši vnuci splácet dluhy za dvě socialistické vlády.

18.3. 02:11
volyc

Souhlasim se vsim co je tu napsane. Rikali to take na Nove a to musy byt pak pravda. Navyc ma Paroubek bradavici a to je uplne nejhorsi. Fuj. At zyje autor.

25.3. 23:47
Wtf

Lepši ež blbí ODSaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28.3. 16:01
Speedy

Stranky jsou to vynikajici, treba nejakym lidem pomuzou otevrit oci. Verit strane jako CSSD muze jen clovek, ktery z jejich vlady profituje vic nez je zdravo nebo ten, kdo zije stale jednou nohou v komunistickem rezimu. Proto sem ale nepisu - vidim, ze je tu docela rozsahla diskuze a je to vcelku neprehledne. Proc nevyuzit sluzeb napriklad nejakeho phpBB fora? Urcite by to obema zucastnenym stranam (autorovi stranek i prispevatelum do diskuze) pomohlo. Popremyslejte nad tim.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za chválu. Ale myslím, že těch diskuzních fór o politice je tolik, že nějaké další už nebude ku prospěchu věci. Navíc sám vidíte, že někteří lidé se neorientují podle faktů, ale podle toho, kdo víc křičí a kdo víc slibuje. Pro takové je diskuze škoda.

28.3. 23:41
Maturant

To jzou dobri stranki. Cet jsem neco podobniho v Aha a to mam i maturytu.

4.4. 09:36
Ondrej

Dobry den.Chci stoupit do strany.Jak to mam udelat.
diky za odpoved.

Odpověď autora stránek:
Záleží na tom, do jaké starny chcete vstoupit. Na webových stránkách dané strany určitě najdete podrobné instrukce.

4.4. 18:54
Decypter

Jsi normální fašistickej čurák

Odpověď autora stránek:
Ještě štěstí, že někteří lidé nic nepředstírají, takže každý hned ví, co jsou tito lidé zač.

5.4. 01:48
Standa

Všichni co volíte ODS a jste z nižší-střední vrstvy jste slušně řečeno jednoduchý.A tenhle autor co splodil tyhle hrozný stránky je obyčejný hlupák.

Odpověď autora stránek:
Raději budu hlupákem, než abych parazitoval na úspěchu druhých. Ony také ty jednoduché řešení (všem jejich jistoty, nebudeme platit dluhy...) mívají rychlý konec.

8.4. 14:35

Nechte Paroubka na pokoji. Na ty hrůzy co ČSSD předváděšla, je to nesrovnatelně lepší.

8.4. 16:08
podpis máš

ODS si naivně myslela ??? Hezké počtení a hádám, z velké části pravdivé. Ale zapomněli jste přimalovat ODS svatozář.

8.4. 17:51
Starosta

no jelikož znám Topolánka osobně tak si myslím, že výše uvedený text je hračka proti tomu co vyvádí ODS... KORUPCE JE NA DENNÍM POŘÁDKU V KULOÁRECH ODS...tak milí novináři měli by jste napsat pravdu o Topolovi, nebo jí zveřejním sám...a to budete teprve koukat..

Odpověď autora stránek:
Osobně vám rád se zveřejněním důkazů korupce pomohu.

9.4. 20:14
pravda

verim ze z tohoto clanku je hodne pravdy,ale s ods v čele s arogantnim topolankem,ktery mysli jenom na sve koryto a podnikatele to skonci jeste hure!!!!!!!!!!!

11.4. 21:35
Jiří Q

Na této diskuzi mi chybí přítomnost oranžové lůzy.

13.4. 20:29
CZ=země korupce

nejde si vybrat ani z jedné strany ( ODS = SS , ČSSD = bolševická dě.vka ) jedna horší jak druhá....a ty další KDU a SZ .. jak se dostanou k moci tak je to samé.. jen další kauzy bez konce.

18.4. 14:06
pamětník

Tak tolik lží pohromadě jsem ještě neviděl

21.4. 14:08
jiří Ishi Ostrava

jste jen plátek ODS - našeho novodobého Gestapa.Divím se, že tento web nezrušili.Mít tu moc- byli by jste odpojeni do 5 minut.Jsi prase , co ho ODS pase.nic víc.

Odpověď autora stránek:
Pozoruhodné, jak často je zveřejňování kauz ČSSD spojováno s ODS. Jako by voliči ostatních stran nechtěli znát pravu o politické korupci. Raději všechny, kdo kauzy našich politiků zveřejňují, umlčet. Kdo o tohe může mít zájem?

22.4. 14:25
Viťa

No... Jsem mladý, mám manželku a malé dítě ( plánujeme druhé ) Takže Levice.... A ten hnůj co kydají jeden na druhého mě nezajímá...

Odpověď autora stránek:
Máte dítě, plánujete druhé, to je hezké. Teď si můžete užívat a své děti zadlužovat. Však oni to splatí, až vyrostou a začnou pracovat. Jistě vám pak hezky poděkují.

25.4. 12:37
Mates

ČSSD je prostě strana, která nemá svůj vlastní názor a své vlastní cíle. Celou dobu co je v opozici nedělá nic jiného, než že pořád říká co by udělala jinak´. Ale jak, to ještě slovo nepadlo. Se podívejte na jejich kampaně, jen napadá ODS a že by sama řekla co by chtěla udělat, to ne. Vidím to jako totalitní stranu, i komunisté mají ve své straně víc demokracie, než socani! Prostě téhle...můj hlas nepřijde nikdy!

Odpověď autora stránek:
Sám bych to lépe neřekl. :)

27.4. 05:52
fras

To tlusty hovado touzici po moci aby ze sebe mohl udelat boha to je otres

27.4. 11:16
Porodní sestra Topolánková

Jirko,na těch fotkách vypadáš jako by si už přenášel těhotenství 4.rokem.

28.4. 11:16
jirka

Dobrý den
Musím se s Vámi podělit o krutou zkušenost .Mám přítelkyni ,která je cizinka bydlíme v Havl.Brodě . Rozbolel ji zub tak jsme se vydali k zubaři no prostě hrůza aby ji někdo zaregistroval a vůbec aby ji ošetřili v bolestech jsme oslovyli snad 30 stomatologů a všichni nám řekli,že mají plný stav lidí.A já se ptam , že lekaři mají plné stavy tak nebudou ošetřovat?Kde to jsme ?Přál bych ministrovi kdyby byl v cizině a toto prožil takovou bezohlednost§! Nakonec jsme zaplatili 90kč na pohotovosti kde ji byl dán jen cement do zubu a řečeno ,že si musíme sehnat zubaře ,který to odvrtá a zablombuje .Prosím o radu ministerstvo jak máme postupovat 21000-letí Jestli mám sehnat příště kováře který určitě taky neodmítne za 90korun za 5 min návštěvy:!
Děkuji
Jiří Vašíček

28.4. 19:51
anonym

ČSSD je fér stranou pro lidi a ne proti lidu,jak fašistická strana ODS.ČSSD Je hrdá vlastenecká svobodná strana nezávislá na jiných státech,kteří akorád rosprodávají,rostunelovávají naši zemi,ale i veškeré slovanské státy...

Odpověď autora stránek:
Velmi hezká ironie. :)

28.4. 21:08
Honza Paměť

Pane Soukupe. Čte se to zajímavě, ale pokud mluvíte o členech KSČ, tak by jste mohl zmínit i skoro soudruha Klause, který se několikrát neúspěšně za přispění soudruha Dlouhého ( toho z ODA )pokoušel stoupit do KSČ, na což po převratu upozornil americký krajanský tisk a což Klaus komentoval, že tento list zažaluje. Pokud se snažíte být nestranný, ( což si samozřejmě nemyslím a určitě nebudu sám ) zkuste se Klause zeptat u kterého soudu a s jakým výsledkem tento soud dopadl. Zkuste se ho také zeptat na to jak mohl bez známých na ÚV KSČ za socialismu studovat na zápagě a jak se dostal k práci v Prognostickém úastavu. No a pak máme v ODS další členy KSČ, ale to si vy určitě můžete zjist a napsat o nich, ale to se vám ( nejspíše placeného ODS ) nehodí, že?

Odpověď autora stránek:
Pane Honzo,
pokud bych měl nějaké důkazy k informacím, které zde prezentujete, tak bych je pochopitelně zveřejnil. Ani vy jste ale bohužel ke svým výrokům žádný důkaz nepředložil. Stále se nepřestanu podivovat nad tím, že komunistickou minulost několika členů vytíkají ODS voliči levice. Není to snad z vašeho pohledu jejich plus?

29.4. 10:31
Fantom

Paroubku strašně moc snadno se rozčílíš a měl bys zhubnout!

1.5. 17:46
anonim

ten kdoz ssodesaku zahodil cervenou knizku je nejvetsi vlastizradcem azlodejem ceskeho lidu.uz nevedi jak okradat nas lid . fuj fuj Topolovi a ostatnim ssodesmanum........

2.5. 23:00
XYX

Všichni jsou to zrádci národa a mněli by být potrestáni! Což taková malá defenestrace? HOŠI!!!

Odpověď autora stránek:
Také mě to již napadlo. Otázka je - co pak?

3.5. 23:00
Vladimír

Nevím který modrý zažranec tento útočný text psal a ani nevím a vědět ani nechci, zda je na něčem trochu pravdy, ale ujišťuju ho, že mě nikdy nepřesvědčí abych volil darebáky typu Topolána, Nečase, Béma, Langera a Julínka a další stejné lumpy z modré strany včetně všech těch na stránce o autorovi!

Odpověď autora stránek:
Mým záměrem nebylo vás o čemkoliv přesvědčovat, ale pouze vás informovat i jistých závažných skutečnostech. Cožpak máme jen dvě politické strany?

3.5. 23:01
Richard D.

Předem chci poděkovat autorovi webu za to co dělá.

Sleduji pečlivě naši politickou scénu a jen těžko snáším laciné triky a proslovy ČSSD.
Nemohu již vystát to, jak se snaží potopit stávájící vládu a také to, že nedokáží udělat pro tuto zemi nic jiného, než neustále sabotovat vše co ODS navrhne. Manipulují s lidmi stále stejnými slovy: "děti, důchodci, poplatky". Laciné publicistické výstřely o kterých všichni ví že vládou neprojdou protože to je nesmysl (tedy všichni ti, kdo o tom něco vědí). Poplatky u lékaře, zavedení školného a další dnes aktuální horká témata... Mě osobně nevadí, nedívám se totiž jen sobecky na to, kolik mě to bude stát, ale snažím se vidět i druhou stránku a to k čemu je to dobré. Moje životní úroveň se zvyšuje a to je věc kterou já vidím. Ty či ony poplatky tedy nejsou podstatné. Ano, bohužel nejsem moudrý jako pánové v hospodě, kteří od státu čekají že bude jen dávat a nic brát. Nejdůležitější jsou přece platy poslanců.. nic nedělají a platy si pořád zvyšují = nejubožejší myšlenka.
Netvrdím, že vše co dělá ODS je dle mého správné, ale budu pevně věřit našemu národu, že to jsou chytří lidé, kteří se nenechají uchlácholit nesmysly a ČSSD již volit nebudou.

S pozdravem
Richard Daněk

(Obsah webu nehraje v mém postoji žádnou roli, přišel jsem sem říct to, o čem jsem přesvědčován stále každý den znovu a znovu)

Odpověď autora stránek:
Děkuji. Škoda, že tak moudrých lidí není v našem národě víc.

5.5. 21:18
Frazerus

jestli tohle je byt jen z jedny petadvacetiny pravda..... tak to chce emigraci... hned........!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

7.5. 13:08
janeček

no přeci paroubek je světskej toje pravda.a kočka ten komedyant ten dřív žil jako sičák pochybný člověk jeho manželka ho vše naučila. ten komedyant pochází z plzně. vši špína atd.a ještě ten kočka je komunysta a má rád rusáčkove hlavně z dřívějška jak jezdil do cccp.

7.5. 13:14
zebra

nojo pan kočka dříve žil jako prostě hruza nebít jeho manželky ta ho mnohé na učila ten kočka ne umněl ani psát.

8.5. 22:32
Miloš V

Pěkně sepsané a velmi poučné. Pro některé politické slepce by to měla být povinná četba. Díky autore.

9.5. 12:11
aas

jeto frajer

18.5. 16:49
loky

nevěřte nic paroubkovi!!
Vzpomente si na czechtek 2005 čeho je schopný.

20.5. 14:33
Brouk Pytlík

Díky za smysluplný blog. Pracuji ve veřejné správě, kde, to asi není podstatné, a povahou jsem skeptik. Někdy si myslím, že to co vidím, či co se po mě žádá snad není ani možný. Ale je. Zaplať bůh jsem jen malé zrníčko, nikoli volené, a tak mohu pracovat podle svého svědomí a jakž takž v souladu s platnými zákony (mimochodem to je někdy taky dřina vzhledem k tomu, jak jsou nekvalitní). Pan Paroubek je podle mého mínění takový malý socialisticko-kapitalistický "hajzlík", který dokáže však napáchat velké škody. Je opravdu charakter, a to i v osobním životě. Řídí se heslem: Kdo křičí ouvej, toho už nepíchnou. Jenže upřímně řečeno, kdo něco umí a je zároveň čestný, tak se nikdy ale opravdu nikdy neživí politikou.
Apropó, nikdy jsem nepochopila presidentského kandidáta profesora Švejnara. Co jsme to za národ, kterému nevadí, že manželka muže, který se uchází o presidentský post se ani neobtěžuje si vzít dovolenou na volbu svého muže a stát mu po boku? A kterému nevadí, že odněkud přijede vysokoškolský učitel a uchází se o post presidenta v zemi, pro kterou jaktěživo nic neudělal, naopak z ní utekl za ekonomicky výhodnějším zaměstnáním? To je tedy situace. Naštěstí vyhrál profesor Klaus. Ale vyděsilo mě množství hlasů proti.Skoro si občas říkám, že když jsou tyto věci u nás možné, tak si jinou politickou reprezentaci nezasloužíme.

26.5. 14:58
tojar

je toho tady napsáno dost, teď už chybí jen taková maličkost, jako je dokázání viny výše jmenovaných. Ono se to píše anonymně jedna radost, papír snese ledasco. Jinak mi tzo připomíná špatný předvolební leták, jaké strany si doplňte sami.

26.5. 23:57
Luky

kdyz byl pan Paroubek jeste na inspektorate tak se mu rikalo "suplicek" nebo "kapsicka" je to vseobecne znama vec a lec kdo si muze jiz z nazvu odvodit co ty dve prezdivky asi mohli znamenat.. pro ty co stale nechapaji to samozrejme ziskal za uplatky ktere bral... nevymyslim si je to holy fakt !

28.5. 12:31
Táňa

Nikdy nikdo nebude chtít platit nic navíc.Ať je chudý nebo bohatý.Vaše kampaň staví na tom. Ale,kde chtete vzít peníze,že by zase zadlužit stát?Myslíte vůbec na naše děti,jak vaše pastelkovné budou splácet?Neslibujte! 8 let jste měli možnost jednat a nezadlužovat.

28.5. 18:06
Mirek

jděte do háje s takovými stránkami a podívejte se na ty ohavnosti ODSky, které právě u moci provádí!!!!!!!!

30.5. 00:28
 

Vážený pane autore těchto stránek.Jste opravdu veeeeeeeelký hlupák.S pozdravem Dominik Burda

30.5. 14:58
Mac

Paroubek má nového poradce, architekta Kaplického. To je konec CSSD!

31.5. 23:48
toncek trousil

v posledním týdnu na sebe opět upozornil pan Paroubek.Nejdříve přihodí pár miliard na knihovnu,a přitom stihne urazit pana Knižáka a hned v zápětí uráží pana Zemana.Kdysy sem volil čssd ale to byl umoci pan Zeman ,ale teď,když je u moci paroubek ,si do volebních lístků čssd utírám prdel.

31.5. 23:51
toncek trousil

Jinak jirko ty tvoje fotky v blesku jak si tam v plavkách dost dobrý.Zase sem se po dlouhé době pěkně zasmál

1.6. 00:09
toncek trousil

Doporučuji všem přečíst si článek pana Skály adresovaný Paroubkovi.Skvěle vystihuje současnou situaci Paroubka - buran z páté cenové skupiny.V životě dokázal hovno a teď si hraje na velkého spasitele.Nejom on je nejlepší a všeci mu ubližujou.Je to dacan hrabe jenom pro sebe a lidi jsou mu u prdele.Slibuje hory doly ale jenom ,aby získal volební preference a mohl zase hrabat.

1.6. 12:150
Paja

Proboha to je slátanina. Prosím všechny, zapněte mozek a přemýšlejte!

1.6. 13:24
JARDA ŠEVČÍK

koukám na primu na pana Haška je mi na zvracení jak hovoří o hladovkářích za radar-to je že se sněma musí jednat-nesouhlasím a souhlasím s paní Parkanovou,volil jsem sice čssd,ale asi naposledy,díky za odpověd

Odpověď autora stránek:
Spousta lidí se nechalo nachytat a volilo ČSSD. Dnes už o skutečných záměrech této strany nemůže nikdo pochybovat.

1.6. 13:53
jardasevcik

volil jsem čssd,ale po dnešním vystoupení vašeho poslance v dizkusi na primě musím přehodnotit vztah k vaší straně,pokud jste s vyděrači-a to nejsem zastánce radaru-tak potom může držet hladovku kdokoli a zacokoli a vláda bude muset s nimi jednat-to se mi zdá bláznivé až debilní,pokud nedostanu od vedení čssd uspokojivou odpověd tak mi nezbyde nic něž držet vámi prosazovanou hladovku a to za zrušení čssd,díky

1.6. 17:09
Tady je ta nej Strana! Traub

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1142743803-reporteri-ct/208452801240019-27.05.2008-23:55.html

1.6. 00:00
neutralni

Nezlobte se na me ale tohle vsechno pise,nebo respektive pisou lidi kteri sou evidentne proti kdyz neco nekdo dela jinak,lechce se ukazuje na hrichy jedne strany a na ty co zpusobila ods se jednoduse zapomina,pripomenme treba jen zvoleni Vaclava Klause do prezidentskeho kresla hlavne pomoci komunistickych hlasu,dale nejvetsi tunelovani pod hlavickou ods zktereho se Cesky stat jeste nevzpamatoval a asi nikdy nevzpamatuje a to je slavna privatizace,ale to bych tu mohl psat a psat a asi bych si upsal ruku,ale co je nejvic urazejici ze autor nazyva volice CSSD hlupaky z nizkym iq nebo chudaky,a jen ty chytri voli ODS,to je skutecne k smichu.

Odpověď autora stránek:
1. Václava Kaluse nezvolil do jeho prezidentského úřadu ani jeden komunistický hlas.
2. Nikdy jsem nenazýval voliče ČSSD hlupáky.

3.6. 19:02
Milda

CSSD jsou super,jen tak dal kluci,nandejte to tomu picusovi Topolankovi!!!

4.6. 16:06
Jiří Peřina

Je jasné,že v každé straně jsou politici dobří a politici špatní.V ODS a ČSSD,tak jako i v dalších stranách,komunisty nevyjímaje,jsou korupčníci a zloději.Člověk si ale musí uvědomit,že posledních 8 let tady vládla a koryta rozdělovala ČSSD.Proto se nedivím,že něco vyleze na světlo boží.Nejlepší by ale bylo,kdyby se pár kauz dotáhlo až do konce.

5.6. 13:46
Misha

Lidi neblbnete, co vam za Cssd chybelo?Ted vsechno je drahy za vsechno se plati s touhle vladou ODS (fuj, tady se nesmi mluvit sproste) bude nejbohatsi ten, kdo ulovi tucnejsi krysu a bude spat pod hezcim mostem!!!!!!!

5.6. 21:47
44-08

pánove a dámy podívejte se na předchozí záznamy a tohoto mafiana a to je male slovo chcete ješte v politice vidět to si tam rovnou mužeme dát Husaka a spol

5.6. 21:54
44-08

nezaměstnaný pro něho nikdo "blbečku " prace je dost jen chtít dělat ale to asi není tvuj problem vid je lepsi se válet a brat podporu a Paroubek ti ji dá protože potrebuje tvuj hlas i kdyz zni treba z kanalu jim z CSSD" to nevadí

8.6. 14:37
honza

paroubek zdechne

9.6. 11:58
saš

věřte nevěřte paroubek na hrad a bude klid. tento člověk je jediný který spasí tento prohnilí stát dívejte se okolo sebe samá verbeš rumuni poláci bulhaři a jiné smetí. toto už nejsou čechy ani náhodou.poděkujte ods.saša dimitri.

9.6. 19:08
 

nemohla by CSSD za dnes již dokázanou zlodějinu IPB těch 3,65 miliardy dát těm učitelúm i za cenu exzekuce jejich majetku ať vědí co je cena za tu jejich vládu.co na to říkáté nebo je zvolíme znovu kolik to potom bude stát

11.6. 10:17
Petr Severský

No tak jsem si přečetl O autorovi no a kdo jsi myslím že jsi pouhy IDIOT.
Jsem zvědav co budeš psat po těch sviňarnach co tu ted děla ODS ty šašku.
Doufam ze se do nich take opřes jak se tu navažiš do čssd. Potom co tu předvedl Topolanek s VRAHY ¨Mašínovími a co uznal Kosovo jako samostatny stat by mne zajimalo co nato reknes ty blbe prosim te seber se a pal do PIČE ty kokote jeden s pozdravem PETR
PS: miluju čuraky jako si ty.

12.6. 18:56
marrty

Ty že jseš nestraník?To vyprávěj někomu jinému,seš obyčejný ODSák!!A tuhle špínu jsi psát nemusel,protože příští volby stejně projedete(:

12.6. 22:570
Tom

Tyto plky jsou pouze ztráta času. Příští volby budou asi po Júlinkových reformách jednoznačné. Každý si však sám musí uvědomit kdo jeho zájmy chrání bez ohledu na to, kdo vede tu či onu "bandu"... - v tom není ani na jedné straně moc na výběr.

13.6. 10:45
bedboj@esznam.cz

Dobrý den,chtěl bych se stat vašim členem,co mohu pro to udělat,

14.6. 20:36
Kdokoliv

Jsi totální kokot a piča. Víš naprosté hovno a ještě si dovoliž si ty svoje smyšlenky prezentovat dál. No fuj!

19.6. 21:20
Ing.Jan Jakub Svánský

Srana která již 60 let devastuje a pustoší naši vlast by chtěla do vlády???
ČSSD je zlo,které si nesmíme pustit k tělu.
Neříkám že je ODS lepší.
ODS je stejná verbež. Jedni chtěji Rusi druzí Američany.
Kde je naše strana? Je zbytečné se bavit o práci vlády,když jsou všechny strany cizácké.
Musí se vytvořit kvalitní Nacionalistická strana.
Nacionalismus ve správném podání,nemá s Nacismem nic spolešného.
Proto vyhubme cizáky,kteří pustoší naše peněženky a vytvořme si konečně vlastní stranu!

20.6. 02:40
Valaška

Tento udajně velmistr v etikece řídí volební kampaň v duchu podpásovek a poslední jeho dílo je hodno opovržení, když postiženého člověka pana Cikrta používá jako pivní tácek s označením malý panák. Je to na úrovni pubertálního výrostka a ne politika naši země.

22.6. 16:13
 

Bylo jen otázkou času,kdy poslanec Petr Wolf opustí ČSSD,,neboť je to prospěchář a karierísta.Kde měl aktivity,tam došlo k vytunelování,nebo bankrotu firmy.Např.a.s.Karnola Krnov.United technology atd.byl podezřelý z podepsání nekryté směnky.Šetřila to Policie.

23.6. 11:29
Pavel

Pánové jak dlouho si ještě necháme líbit,žee se pomocí vaší strny lidé dostanou k moci ,vystoupí a pak se ještě koryt za které my lide jsme Vás volily tam ještě zůstávají?!! Pryč s takovýma Lumpama

23.6. 19:12
 

Zbavte se Paroubka a jeho noshledů Rátha,Zaorálka a Haška a můžete mít nějaké vyhlídky jinak nevím,nevím asi to bude bída ty preference nejsou vše,že v Čssd je názor předsedy VETO je úplně jasný to ví celá ČSR

23.6. 21:31
 

Myslím si že v zájmu ČSSD by měl pan Paroubek,Ráth,a i pan Zaorálek vypadnout z politického života aby už lidi neviděli tyto kreteny ve vyšší politice,potopují ČSSD oni to nechápou doufám že to chápe volič této strany

24.6. 18:16
Fililip

Vážěná, nebo spíše nevážená. Jsem výtvarník který vystavuje v zahraničí.To je jedno na tom nezáležží.Ze svého pohledu jsem nenašel kultivovaného modré smečky ODS který by byl kultyvovovaný. Mravence si vážím více než vás. Je mne vás upřímně líto.

24.6. 19:24
jarin

díki že začiname bojovat proti femily topolanek,julínek,čunek atak dále jsem pracující dolu stařič a jak říkají že učast byla malá tak dovolte abych se zasmal počítam že tak dobrych 95 procent zamestnancu stavkovalo pokud pan premier nebero toto v uvahu tak at se neodvažuje vracet do ostravy zdař buh

25.6. 06:46
spelter

,, KUDY CHODIL TUDY KRAD SOCIÁLNÍ DEMOKRAT ,,. Tohle se říkalo již za 1. republiky.

25.6. 21:21
uprimnost na de vse

Paroubku di do prdele uz si se predvedl dost v ty politice jses vyzrany prase na co si hrajes a vy lidi jestli mu fandite tak tam bezte taky je mi z vas blbe!!!!!!!!!!!!

30.6. 02:21
Josef

To jste ještě nepřišli na to, že politika je sviňstvo? A že politiku dělají sviňáci? V našem státě každý, kdo vleze do politiky, nakonec spadne do toho bahna. Neříká se asi nadarmo, že vrána k vráně sedá... Jenže se obávám, že to platí všude a že nejsme až taková výjimka.

5.7. 19:23
 

z toho čláku máte pravdu ty komunisti se nemůžou předělat to je snad jasný je jediná možnost Vyhubit

6.7. 15:35
Miky

Paroubek je nejlepší

7.7. 10:41
Vášík Klauzů

Pro autora stránek:Když budu volit,tak jisto jistě NE ODS,lupiče a lháře,vlezdoprdelky a zloděje.V tehle zemi není koho volit,ale je to odraz celé společnosti.

7.7. 21:07
Polki

pitomci sou to lži ods hrabou pro podnikatele nikdo neni dokonalej ... i já nebo my bychom to líp zvládli

8.7. 22:57
David Musil

Tak a je to tady. Proč většina lidí, kteří volili ODS jsou teď naštvaní a nadávají? Věřili jim a jsou to blbci, to bylo slibů jak budou poslouchat prosby a přání národa a teď tu budeme mít pravděpodobně radar a nikdo se nikoho na nic neptal. V nemocnicích je bordel, nic se nelepší. Vymýšlí jen to, za co dostanou hodně moc zaplaceno, např. radar. Vládne nám parta blbců, v čele Topolánek, Swarzchenberg atd. Ať si to lidi sami teď sežerou!!!

9.7. 17:14
 

Debile !!!

10.7. 14:15
hokejka

Teda lidi, já tomu snad i věřím...... fakt

10.7. 19:33
 

ja doufám že se ČSSD zbaví pana Paroubka a jeho svity (Zaorálek,Ráth a těch kteří kvákají na tiskovce co jim Boss řekne)jinak doufám že pujdou do koše dějin který už nikdo neprohledává,

10.7. 19:36
 

Na toho nezaměstnaného NIKDO koukej si najít práci je ji dost

12.7. 23:25
Kočička

Pane bože je to opravdu pravda.

14.7. 01:00
Autor dělá z lidí ovce

Dobrý den, prosím Vás, máte nějaké důkazy o tom, že pro některé osoby, jejichž jména uvádíte, není problém objednat nájemnou vraždu? Rozumím tomu dobře, píšete to tak? Jestli máte opravdu tyto informace, měl bys te je okamžitě předat orgánům činným v trestním řízení! Jestli je to jen Váš "výplod", který má za úkol Vám zajistit pocit důležitosti u méně inteligentnějších jedinců, tak je to ubohé. Jestli opravdu máte indície, na jejichž konci mohou být i nájemné vraždy, měl byste je podstoupit již zmíněným orgánům, jinak se sám dopouštíte trestného činu! Jinými slovy - takovými abstraktními bláboly jen rádoby zdůvodňujete, proč jste se pod to nepodepsal a tím jen dáváte signál, že člákem se netřeba zabývat, stojí-li na takových to tvrzení! Celá vaše snaha zdůvodnit si anonymitu článku je spíš výsledkem kritiky ze strany čtenářů, že jste nepodepsán a Vaše snaha tuto skutečnost zdůvodnit je přinejmenším směšná! Z článku je patrno, že útočíte zejména na "blbce", kteří věří laciným slibům! Ale právě jen blbci můžou věřit něčemu anonymnímu a naslédnému zdůvodnění nájemnými vraždami!! Inteligentní člověk se podepíše a dokáže svoji argumentaci ustát! Není to tak? Je to celkem paradox, že? Tak se zamyslete, než něco napíšete.

Odpověď autora stránek:
Vážený anonyme,
dovolte mi, abych Vás informoval o tom, že pod článkem podepsán jsem a že orgány činné v trestním řízení již mají všechny potřebné důkazy. Ostatní zmíněné skutečnosti jsou snadno dohledatelné pro každého, kdo před nimi nechce zavírat oči.

15.7. 18:56
haros

Mgr.Vlastimil Křesálek... Jokou funkci nyní zastává v ČSSD ?

17.7. 15:27
Jana

Kdyby se psalo o jakékoliv parlamentní straně, byly by to zrovna takové hnusy, jestli ne větší, ale jednoznačně musí Paroubek z čela strany.Nenávidí ho tak 80% lidí, je spíš směšný, odrazuje voliče.

Odpověď autora stránek:
Obávám se, že pro spoustu voličů je Paroubkův styl "čím hůř, tím líp" atraktivní. Alespoň nyní mohou díky Paroubkovi všichni voliči vidět, co je ČSSD zač, že strpí takového muže ve svém čele.

21.7. 16:50
 

Jste konfident a duševní chudák ve službách zbohatlíků.

21.7. 23:09
Jirka Marek

Tak k tomuhle se da rict jen :-D. Kdo tomu uveri tak uveri uz snad vsemu

22.7. 15:46
pavel

jen škoda, že spousta lidi ani po přečtení těchto stránek nepochopí a neuvěří.........budeme doufat, že ano........

25.7. 09:11
Katka

Osobně nemam nic proti ČSSD,meli aspon rodine citeni co je u moci ODS žijem na pokraji bidy.Ja osobne budu volit ČSSD.

25.7. 17:18
Nitram

Autor tohoto článku mě hodně zklamal, protože místo nestranných názorů nad věcí jsem v něm viděl už po pár řádcích poslance za ODS. A jestli si autor myslí že tyhle lži, které tu a tam doplní faktem někoho přesvědčí nebo konkrétně ty výmysly ODS někoho zajímají tak to je mi ho líto. Chtělo by to trochu otevřít oči. Nemyslím si že by si darebáci z ODS zasloužili něčí obdiv, snad jen za to že někteří z nich by ve správné politice něměli co dělat. Jasně ODS umí krást a podplácet tak aby to nikdo neviděl, ale když už se na to náhodou přijde tak se jim to podaří zahrát do autu poukážou na konkurenčí stranu aby odvrátlili pozornost od sebe a časem to vyšumí. Skvělá politika mafie o které jsem tu někde četl ale rozhodně ne politické strany která by si zasloužila důvěru lidí o kterou v poslední době ani pan Topolánek nestojí! Howg

Odpověď autora stránek:
Poslanec za ODS skutečně nejsem a ani nikdy nebudu. Vy si ale uvědomte, že tato stránka je o ČSSD, a že když někdo dává úplatek, tak je úspěšný pouze tehdy, pokud ho někdo jiný příjme. Položme si tedy otázku, jaký má smysl volit stranu, v níž je tolik úplatných poslanců, jako je tomu v případě ČSSD? Pokud se nechají uplatit v tak zásadních otázkách, jak jim může někdo věřit, že v méně závažných případech zůstanou neúplatní?

29.7. 11:44
o.s. Ironbikers

Česká strano sociálně pokrytecká, jako předseda o.s. Ironbikers Vám píšu ohledně toho, že jsme se rozhodli u nás ve městě pořádat veřejnou akci, s doprovodným programem pro děti z Chlumce nad Cidlinou a okolních obcí. Na tuto akci jsem oslovil o pomoc i město Chlumec n/C , které nám zdarma zapůjčilo na tuto akci prostory. Vyrobeno bylo 700ks informačních plakátů,aby se o této akci dozvědělo co nejvíce dětí a mohli se pobavit a užít si pěkného dne úplně zdarma včetně občerstvení a soutěží za které každé děcko dostane dárek v podobě cukrovinek,nebo věcí přispívající pro jejich bezpečnost například v silničním provozu.Vaše stana nám svojí prznivou předvolební kampaní proti ODS přelepila 90% informačních letáků a tím znemožnila se dozvědět děti a jejich rodiče o této akci. Proto jsem nucen Vás obeznámit s tím, že po celou dobu této akce , bude vaše jednání proti dětem každou hodinu vyhlašováno moderátorem, pro informovanost rodičů o "dobrých" úmyslech Vaší strany s občany a jejich rostoucími voliči. Když jste se rozhodli jít ve Vaší kampani přes mrtvoly, tak proboha proč proti dětem???

30.7. 18:33
BECARIO

Napiš taky něco o Topolánkovo nadaci Bekario ať víme z obou stran něco!

1.8. 14:23
jan

paroubek je rozumnej chlap tento člověk je jediným který pujde na hrad.je to král česka.

1.8. 14:29
jan

pane paroubku na hrad máme vás rádi podpoříme vás věřte.váš lid.plzen

3.8. 16:23
Lída

Neslušní lidé jsou v politice často v přesile. Tomu lze odpomoci zejména tím, že vstoupí více slušných. Jsi slušný? Tak proč už nejsi dávno v nějaké straně a jen remcáš po hospodách? Věř, že je úplně jedno, do které strany vstoupíš. Všude je slušných třeba!

19.8. 21:04
anett

je to vyborny, gratuluju...konecne nekdo rek co si myslí!

20.8. 08:10
neznámý

jednotka obezity = 1 Paroubek

21.8. 14:50
oprávněně naštvaný občan

Stačilo mi 8 měsíců praktické vlády ods a jejich deforem a zodpovědně Vám říkám, že i komunističtí demagogové by Vám měly co závidět, jak dokonale jste oblbl národ a pomohl jej ožebračovat. Zneužil jste vlastně demokratické právo na názor a především si nejste svého demagogického postoje ani vědom. Pozůstatek komunistické výchovy jste projevil více vy než Vámi nenávyděný Paroubek. Tím jej nebráním,opovrhuji,díky praktickým krokům Vámi milované strany ODS,Vaší osobou. Politik,který se veřejně chlubí tím, že ušetřil na zdravotně postižených,starých lidech a svobodných matkách za 6 měsícců 10 miliard zaslouží jen a jen v demokratickém státě PLNÉ OPOVRŽENÍ A DOŽIVOTNÍ ODSTAVENÍ Z POLITIKY. JAKO VY. Komunisté opravdu uměly oblbnout lidi ,dodnes se nestačím divit,co tito dokáží, byt tvrdí, že komunisty nemají rádi. Chovají se však přesně jak je naučily. Bude to trvat aspon 2 generace,než tito "vymřou"

25.8. 07:22
Martin

Mě pouze vadí arogance a agresivita s kterou jsou tyto stránky napsány. Hádat se o to kdo má pravdu nemá smysl. Občané si určitě udělají sami představu kdo a jak vládne. Myslím, že americký radar je nejlepším hřebíkem do rakve ODS.

27.8. 09:07
Jirka

Lidi co by jste chtěli,ja byl odsouzen za něco co jsem neudělal,což bylo svědecky dokazano,a člověk ktery ma manžela v ODS,v zastupitelstvu a ve vedeni KRNAPu byl zproštěn viny a chodí si jak mistr vesele venku.Tak to je dnešní doba

27.8. 22:21
Martin

koukám, že cenzůra ješte nezmizela. Je mi jasný, že uveřejňujete jenom příspěvky, které se vám hodí do krámu. To je ta vaše demokracie, který máte plný pusy. Kážete vodu, ale pijete víno. Uveřejňujte všechny příspěvky ať si vás můžu začít vážit.

1.9. 22:29
max

Hmmm ale autor jaksi zapomněl popsat mafiánské praktiky a stranu prolezlou bývalými komunisty ODS,ono to asi v obou stranách bude s těmi lumpárnami a podvody stejné,jediný rozdíl je v tom že ODS okrádá občany veřejně a proti vůli národu,referendum je pro ně noční můra.Mrkněte na rudé právo z r. 1985 je tam popisován Václav Klaus jako nadějný komunistický kádr,a do prdele jim lezl do 89 roku,Topolánek má také máslo na hlavě,tak o čem je prosím tato webová stránka??Asi si tu nějaký demagog vylévá svůj mozek a své mindráky.

2.9. 10:45
nedvěd

Kritika je dobrá a pro naši společnost prospěšná, pokud je objektivní - všesměrná. O prostředí podvodů, manipulací a arogance moci snad z běžných tvůrčích lidí nestojí nikdo. Polopravdy nebo pravdy o polovině jsou nástrojem bolševismu. Jaký rozdíl je mezi bolševikem rudým a modrým? Osobně nestojím vůbec ani o jednoho. Děkuji.

4.9. 00:47
HONZA

je mi z vás socani na blití

6.9. 17:07
Guevara

Poslední článek, co autor napsal, říkám...

7.9. 20:38
Jan

Vážení, chcete li udělat pořádek v ČSSD tak se staňte jejími členy. S Vaší snahou, morálními kvalitami a jistě obrovskou inteligencí jistě této zemi a potažmo soc. dem. pomůžete. Přeji mnoho úspěchů i slušné poslanecké platy.

20.9. 09:32
Josef z vysočiny

Je vidět,že prasata z ČSSD pod vedením bradavičného prasete,zůstanou dobytkem!!!!

24.9. 16:55
Rik

WEB UBOHÝHO CHUDÁKA Z ODS. I TAKOVÝ JSOU MEZI NÁMI - ODKOJENÝ A VYSTUDOVANÝ KOMUNISMEM. Nic na tom se nezmění - ODS je pakáž největší, tohle jsou jen kecy - na ODS se toho najde taky dost.

25.9. 07:50
 

Jsem zvědavý, zda vytvoříte i stránku ODS a jejich satelitů. Myslím, že by byla podstatně delší, než tato. Slušní lidé si vesměs hledí své práce a jsou rádi, že ji mají. Do politiky jdou lidé z přesvědčení (bohužel menšina) a kariéristi, nefachčenka a zlatokopové (bohužel většina).

1.10. 18:34
morvan

byl jsem hodne let nezamestnaní oca 5let,chtel jsem pracovat, ale nelibyse me ze kdyz pujdu do prace tak nemam tu jistotu ze zamestnavatel me vyhodí behem tídne ci mesíce,stratím socialki,kdy by stat umoznil nezamestnanim dát tu duveru ze kdyz stratim tu pracu a jdu spatki na urdad prace ze jsemi okamzitou splatností obnoví socialní davki,tak byse mohl udelat pruskum kolik lidí,ale pokud jsou dojízdejci tak asi maj podle me smulu,muselo byse jim udelat podminki, třeba pomoc za financovaní jídla nebo i ubytování ci cetu, a taki by mohl zakon nezamestaním poskitnout psycholokicke testi,Treba já jsem delal autoskolu a zjistili ze mam dost nízke iq, tak ze des uz nemuzu delat papíri na auto,a to mije 25let,s pozdravem ivo gorden

4.10. 11:34
Zoli

ČSSD plus KSČM = SKÁZA ČR !!!!!!

4.10. 14:58
mistrcom@centrum.cz

Běž te do hajzlu.ODS není o nic lepší.Same zdražování za podezřelích výmluv atd.Tato diskuze je k hovnu.Ps:autor je hňup pro kterého neznám slov

6.10. 00:25
Tuplak

blog jednoho fetišisty. jednou kouknout stačilo. tohle je čistě stranická záležitost, ale budiž, spoustu lidem stejně zaměřeným se to může libit...

10.10. 08:46
Věra M.

Juj to se zase bude mít o čem psát. Dnešní vražda Kočky ml. rukama Ďuričenka.. Uch,... nejlepší by bylo kdyby se tam všichni postříleli,... to tu vznikne anarchie a země půjde do prd**.

11.10. 19:04
Marcel

vyhoďte z ČSSD mafiána Kočko-Paroubka nebo to zase celý prohrajete. To opravdu nikdo nevidí, jak týhle straně škodí a jak odrazuje voliče...

12.10. 21:58
svetskej

kocka je frajer. a mozna ze neni uplne cistej ale jsou to moc hodny lidi. ja se s tou rodinou znam osobne tak vim o cem mluvim.

15.10. 08:49
Kamil

Pokud je to pravda, tak je to opravdu hrůza a hnus. Jen se obávám, že něco obdobného by mohlo být i na druhé straně barikády, že toto celé je vlastně ne jen o ČSSD, ale politicích, státních úřednících a vlastně o celkových poměrech u nás.

16.10. 08:23
kristusek

Vážený autore,
vzhledem k tomu, že autorem těchto tvrzení (¨přičemž o mnohých nepochybuji, že jsou pravdivé) je dle vašich vlastních slov, pokud to správně chápu, vedení ODS. Nezlobte se, ale to není zrovna důvěryhodný zdroj:-p

16.10. 08:39
kristusek

A jen tak mimochodem - právě jsem dočetl kapitolu "Volební proram" a to už jsou vysloveně lži. Pomiňme, že žádná rovná daň tady není (a nebude), že došlo pouze ke zdražení základních potřeb v důsledku ztrojnásobení DPH. Zároveň před volbami nebyla řeč o superhrubé mzdě, takže se jednalo o obyčejný podfuk. O tom, že by chtěli někde na Západ od našich hranic zavést rovnou daň jsem vskutku neslyšel, prosil bych nějaký kvalitní odkaz.

ad bezplatné zdravotnictví - ve Smlouvě s občany se pan Topolánek dušoval, že nebudou zavedeny poplatky ve zdravotnictví - bohužel tento dokument byl již ze stránek ODS stažen (chyba 404, modří vědí). "Pokud se zavede platba za ošetření, klesne o tuto částku povinné zdravotní připojištění" - nevím o nikom, komu by kleslo povinné připojištění. Není problém si ověřit přímo u lékařů, že jediným důsledkem bylo snížení plateb pojišťoven lékařům, kteří si v důsledku toho nijak nepomohli, jen na účtech pojišťoven začaly vznikat miliardové přebytky.

atakdále atakdále... neboli slovy pana předsedy ODS z rozhovoru pro LN v r. 2006 - "kdybychom jim řekli, co chceme udělat, tak nikdy nevyhrajeme volby" - v překladu "před každými volbami vám budeme vědomě lhát, protože se vždycky najde dost tupých hlav, které nás budou volit"
A když těch tupých hlav nebude dost, tak použijeme metoduneativní nebo pozitivní motivace...

16.10. 09:54
Viking

chybi tam jedne z nejhorsich a to kauza phillips

16.10. 13:23
kombucha

předpokládám, že www.ruskekolo.cz je vaše práce - čistá!

16.10. 15:27
Ods

velmi zajimave,ale az presprilis agresivni utok,evidentne slouzici v predvolebni kampani. To neni chytre ani pro lidi zajimave. Takove utoky jsou jen opacne vnimany obcany!

16.10. 18:46
obyčejný volič

pro autora to co jste zde napsal je hezké, ale chtěl bych vás poprosit aby jste příště vytvořil podobné stránky o všech stranách v naší zemi at si líde můžou prohlednout koho vlastně volí děkuji

17.10. 10:15
kuchařinka

No a co? Nemám zájem, aby vysokoškolsky vzdělaní lidé začínali život hned s dluhem. Pokud si chce někdo platit platit kvalitu VŠ, ať se hlásí na soukromé, od toho tu jsou. Autor se pokoušel vyvrátit volební program, leč já v tom stále nevidím ty podrazy, jen zaujatost autora. Je mi jasné, že některé sliby splnit nepůjdou, přesto jdu do toho. Klidně budu platit u lékařů, to mi nevadí, ale v ODS nevidím nic pro mě prospěšného. Děkuji za existenci ČSSD a svobodu volby

18.10. 19:06
roman lapcik

čssd vyhrálo a to je dobře

19.10. 19:35
 

Paroubku tebe bych nikdy nevolil!!!!!!!!!!!!!!!!

20.10. 23:44
SShane

Zel v ukazuje se, ze v teto zemi je stale velmi vysoke procento primitivu, kteri jsou schopni volit Paroubka a jeho stranu. Paroubka je treba odstranit.

21.10. 15:28
Svobodni obcan roman

čuš to sou dyliny, šak socialka plati ne!!?!!! šak at tahnou s topolánkem šasci někam my chcem přidat ja mam 8 děcek a už je dalši na cestě. Hura parubek to je gadzo, ten dela nečo pro ludi, jen mi vadí že startka si nepujdou pod 40, to by bilo fajne.

23.10. 10:31
pop

Koukám, že tyto stránky nejsou pro lidičky co rádi diskutují k textům idnes nijak zajímavé. Poslední květen? Je vidět, že český národ má rád bafuňáře a veskláky a proto volí Paroubka a jeho kočky a spol. Ona i účast na jistém pohřbu vypovídá o "umělcích" a dalších dost.

23.10. 14:36
apač-inčučona

ono se toho dá vymyslet.... včera jsem viděl nad parlamentem ufo. věřte mi.opravdu, opravdu!

23.10. 23:59
Jan

JYRKA PAROUBKŮ je takový "sedlák kavalír". Von totiž ví, co ty vobyčejný lidi potřebujou... (pro průměrného voliče ČSSD -> to měla být ironie)

24.10. 18:23
 

ČSSD jsou skrytí komunisté a vedou nás k totalitě

24.10. 19:12
Květoš

Pořád lepší ČSSD než ti modří ptáci, kteří si všímají jen a pouze svého korýtka !

28.10. 23:00
Autor

Do jakého odporného modrého a hadího hnízda jsem se to dostal: Takhle někdo zneužívá název ČSSD. Táhni do kanálu modrá kryso!!!!

30.10. 15:45
Tomi

V Bohnicích neměli ten internet zavádět.Ať autor požádá sestřičku o prášek.

30.10. 15:57
Hammer

Já, Vladislav Kladivo r.č. 710309/2766,
zahajuji dnem 10.10.2008 demonstrativní hladovku, neboť chci veřejně poukázat na praktiky společnosti TCHAS, spol. s r. o. .
Jmenovaná firma pod různými záminkami oddaluje platby nebo nezaplatí za vykonané stavební práce a dodaný materiály.
...

2.11. 13:313
Filip M.

Ted se tady divam na Paroubka v televizi v Nedelni partii a je mi na zvraceni.Ale spis mi je na zvraceni z te nasi spolecnosti a lidi.ktery si tuhle stranu zvolili a podporuji ji.Jakej to ma smysl volit stranu,ktera neustale slibuje,ze budem delat kroky dozadu??Nicit to,co nekdo vytvoril a u toho vsechny neustale jenom pomlouvat a hledat spinu rypat a jinak nedelat nic???? Me je na zvraceni!!!!

2.11. 14:24
Tom.

Takže kdo jsi?? Jsi hovno placené z prava a plivající na střed i do leva.. nestojíš za nic..

3.11. 11:163
Svoboda

Nemusím znát všechny detaily. Na Paroubka se stačí podívat a chvíli ho poslouchat. Každý soudný člověk ucítí to co je tady výše popsáno.

7.11. 18:55
zoli

spojení čssd a ksčm vás zničí

7.11. 21:10
jato

Desta a jeho ředitel Grégr. Nenašel jsem. Dost zajímavě prodával vozíky do Ruska a oficiálně nedostal žádné peníze. Ale přitom za peníze jinam se prodávat nesmělo.

11.11. 20:27
nespokojený

Jsem voličem čssd a sklamalo mne,že čssd se po vyhraných krajských volbách v některých krajích opět spojuje s ods.Já si myslím,že je to podvod na voličích,kteří dali čssd svou důvěru a věřili,že je čssd nesklame.Já jsem se rozhodnul,že budu raději v parlamentních volbách volit ksčm,nebo stojí za svými voliči a ještě je nezradili a věřím,že je nikdy nesklamou.

12.11. 18:16
 

Místo toho vašeho napadání ,co kdo kde a kdy .Se rači chytte zarypák akonečně si uvědomte co stále plácáte za bludy .Připadá mě že ekonomika je pro Vás a to celou stranu španělská vesnice .Seberte si fidlátka a už táhněte .Mažete lidem akorát med kolem huby .Bohužel Vám stále lidi věří .Jako bolševikům.Peroubka neznám ,ale jenom ho vidim tak se mě zvedá žaludek.

14.11. 18:06
zoltán

rudá chátra . příde doba že se sváma nedudem srát a pudete do kopru

15.11. 13:17
uf...

no konečně sem si přečetla, kde se tu ten Paroubek vzal... nechápu proč lidi nepřemýšlí a volí celou bandu ČSSD..

17.11. 02:55
 

Já,rozhodne verim SOCIALNídemokracii,bylo zde mnoho lidí,neskusenych,a v teto dobe,mame,myslim,spoustu nazorů,ale,veřím rozhodne Jiřímu Paroubkovi,Davidu Rathovi, a tem,drzim palce,a taky pak ostatnim členum socialni demokracie,že se to povede, ,Uz je mnoho,neštastných,starých,a mladých lidi,kteři trpí,za rozhodování,této vlady,s kterou nejde,žádna,s ohledem,na humanni záležitosti,diskuse

25.11. 23:20
nejsem v ČSSD

to je úroveň pomluv a keců, doufám, že největší chybou toho kdo to psal je jeho vlastní neschopnost se prosadit a tak pomlouvá druhé, typicky česká vlastnost!!!

11.12. 14:53
zarpa

Nebylo by možná bez zajímavosti, jak proběhla privatizace TRANSGAS a dalších plynárenských akciovek. Prodala slepice snášející zlatá vejce, peníze se už projedly.

22.12. 16:33
KRAITL

TO CO PŘEDVÁDÍ ČSSD JE PRO MĚ UŽ NEPŘIJATELNÉ A PROTO VÁS VOLIT NEBUDU.

22.12. 18:22
Staník, ale nikdy straník

Je s podivem co by se muselo stát, aby se normální lidé naštvali a sebrali klacky na zkorumpované politiky. Manželka byla účetní a neexistovala žádná matematická chyba, nebo omyl a po věcné stránce muselo být k vůli finančnímu úřadu a auditu v narostém pořádku. Jak to, že na ministerstva nikdo nedohlíží na ty naboby a nevyvozuje osobní zodpovědnost, za kterou berou nehorázné peníze. Tato skutečnost by nemohla nastat, kdyby státní zástupci, policie a soudci plnili své povinnosti, pro které byli jmenovaní. Je až s podivem, že největší hříšníci jsou často delegovaní na jiná vynikající placená místa v zahraničí - s. Kavan z Moskvy, kde se mu asi ruble nelíbily tak přešel na dolarovou oblast a zastupuje republiku jinde.Takové "uklizení,aby na ně lidé zapoměli a aby snad nepřišel o svůj blahobytný standard, to je pohrdáním normálními lidmi tohoto státu. Pan Zeman co by předešlý šéf ČSSD začal vystupovat nekulturně vůči svým protivníkům, ale měl aspoň inteligentního ducha a člověk se někdy i pobavil. Ovšem co předváděli a předvádí Špidla, Gross a Paroubek nemá nic z dobrými mravy společného. Již za dob Říma poražení vzdali čest vítězům a vítězové vzdávali hold poraženým. To by s. Paroubek měl vzít na vědomí. Místo toho, aby popřál vítězům ve volbách, tak to vítězství napadl a spojil to s únorem 1948. Zeman ani Klaus nikdy nesázeli rány ze zadu a zákeřně a vždy se svým způsobem respektovali. Paroubek, Sobotka, Zaorálek, Hašek a snad největší hnus v ČSSD s. Rath jsou schopni prodat i svou matku jen aby dosáhli na koryto. Je jim úplně cizí jakákoliv morálka - jsou ochotni vyřknout že někoho ten a ten zabil i když to není pravda, ale lidé toto rádi slyší (pokud se to zrovna netýká)a už to spoustě lidem utkví v paměti a podle toho taky dopadly volby. Proč ODS nevyužila těchto jejich slabin a neútočila opačně? a přitom nemusela ani používat zákeřných nařčení a úskoků.

27.12. 18:06
Pavel Wyskočil

Vy jste asi na VUMLU patřil mezi nejaktivnější.Toto je agitačka jak vyšitá z Rudého Práva.mmj nepatřím k fanatickým příznivců ČSSD,ale když si přečtu takovou směsici ,,titulních stran bulváru,,tak jsem se přesvědčil že fanatismus příznivců ODS je srovnatelnou s příznivci NSDAP před 2.světovou válkou.

4.1. 08:12
Nevolič

No spousta nepodložených informací. Jen bych chtěl dodat, že se k ČSSD přeci jen nějaké známé osobnosti hlásí. V tuhle chvíli mě napadá pouze Jiří Krampol, ale určitě jich bude více.

5.1. 01:02
m.topolek

ano,oni dělaji svinstvo,ale proti nam jsou to beranci....jedině mi v ods víme jak zbohatnout a krast.to tam asi nebude že?

6.1. 10:31
 

na některé stranky nejde ani nic napsat ale nedej jak se říká bůch aby se ta vaše sebranka dostala k moci to si tenhle národ snad ani nezaslouží

6.1. 23:33
ladha zavinac centrum.cz

to co tady všichni píšete tak je na nic.musíte si všichni uvědomit sílu faktu který předváději socani.stačí si najmout autobus a jezdit po krajích a hlásit veškerá fakta co tady píšete.jinak jste nuly a nic nezmůžete.vesnice net nemá a nebo je ho dost málo a nikdo nepochopí co vy píšete.Paroubek a spol jsou ubožáci co chtějí jen ke korytu a je jim jedno jak se k tomu dostanou.jen by mě zajímolo jejich všechna danová přiznání a jejich veškerý majetek co májí a za co si ho pořídili.

11.1. 09:36
pivo

odessacká blamáz

21.1. 20:08
Oskar Blaschke

Máša, podotýkám krásná přezdívka pro pěti lrtého kluka, je asi nejspíš hloupý.Každý, kdo si přečte co napsal to potvrdí, také bych rád podokl, že když nezaměstaný napíše, to co napsal je snad jasné, proč jsem se velmi pobavil a Mikin radši ani nemluvě.. Mockrát děkuji autorům za osvícené psaní.

24.1. 11:37
Vojta

Jsem přiznivec ČSSD, ale to co jste provedli panu Drymlovi už vás volit nebudu. A chtěl bych vás upozornit nato že nejsem sam. Stydim se za to že jsem volil čssd , v Litvinově je větši problem kde ma byt čssd napojena na podsvěti , to vam nevadi?

26.1. 14:30
veverka

To je sice všechno moc hezké a třeba je to i pravda, ale to nevidíte co dělá ODS? Vždyť ODS to co tady jen naznačujete dělá bez jakýchkoli zábran ve velkém. Je zcela nepochopitelné, proč ODS také prosazuje stále liberální ekonomické přístupy, které nikdy nikde dlohodobě nefungovaly a způsobily současnou ekonomickou krizi. Ne opravdu nejsem zastáncem plánovaného hospodářství a obnovy pětiletek, ale jesem pro kapitalismus tak jak fungoval od II. světové války do doby Tatcherismu podle keynesiánských pravidel. Každý z nás měl možnost si na vlastní kůži vyzkoušet za uplynulých 20 let, že tyto ekonomické principy fungují. ČSSD tyto principy aplikuje a ekonomika funguje, ODS jde liberální cestou a ekonomika jde vždycky ke dnu, tak v čem je problém? Politici si na státu kapsu mastějí ať jsou vlevo nebo v pravo, akorát že jedni při tom oškubou i zbytek národa, zatímco ti druzí mají minimální snahu ho nechat žít.

27.1. 21:39
z Vysočiny pro vás pánové!!!!

Proč doprdele ty pánové tam na hoře nesnížej aspoň daně?sakra vždyť jsme jak zvířata...pravda to je co se tu píše....samá mafie a podobný akorát dělaj komedii pře lidma a stejnak spolu chlastaj za naše! tyhle debilní zákony...aspoň kdyby něco rozumnýho ale oni ne jen se tam držej zuby nechty...aby braly co nejvic..samo sebou my děláme na ně...fakt tenhle stát fuj!!!!doufám že stim něco PANE PAROUBKU UDĚLÁTE!!!TAK ZVOLILY JSME VÁS TAK SE TAKY PŘEDVEĎTE!!!

28.1. 17:26
Bozikovac M.

Dobrý den,
u městského státního zastupitelství Praha 5 je trestně vyšetřován Jiří Paroubek ,Stanislav Gorss a JUDr.Zářecká s manželem.V trestní věci Národního bezpečnostního úřadu ČR o panu J.P, Ivanu Roubalovi aprodejích zbraní do LIbye.ČSSD si na úrovni vedení pozvala BIS, toho hajzla, co odstřelil bývalého policejního prezidenta pana Husáka,aby zbavil svépravnosti 75 tiletou dědičku profesora Václava Holzknechta, ředitele Pražské konzervatoře a Opery Národního divadla a to pro likvidaci pana RNDr.Jiřího Payna za ODS.Pan Paroubek a já, která jsem pěstovala drogy a pro vstup do ČSSD jsem pracovala proti panu Paynovi, jsem udala paní Slosarovou za podvodné vyplácení penez při kampani Sloufa do Senátu a za to , že byla za Sloufovy peníze měsíc v Americe.Dnes toto setří protikorupční policie ,já už neberu drogy, nečiním u policie vylhaná prohlášení, protože to nepotřebuji.Dostasla jsem se do ČSSD a u ž nemusím být děvka,ikdyž ani v kostele mě už nikdo nechce.

28.1. 18:49
Boura

Volil jsem levici a doufal jsemže to je ČSSD. Bohužel, jsem nyní velmi zklamán tím , že se ČSSD spojuje v krajích nejen s lidovci, ale i se svými protivníky z ODS. Tím také je možno vysvětlit pokles preferencí v současné době. Jestli se rychle neprobudí a neotočí kormidlem doleva, příští volby prohraje. My jako levicoví voliči, budeme volit výhradně KSČM, protože na politiku ČSSD není spolehnutí. Podruhé již se mýlit nebudeme.

28.1. 19:12
Marek

Přečetl jsem si pozorně původní stránku. Tu špínu si mohlo autor klidně ušetřit, protože je nesmyslně tendenční a vylhaná. Po převratě v r.89 bylo vyvražděno více lidí jenom po tehdejší amnestií, když byli z věznic propuštěni vrazi a jiní zločinci. Podle odhadů bylo jen v prvním roce zavražděno nejméně 400 nevinných lidí, dokonce i kojenec. A to samozřejmě bez soudu amnestovanými zločinci. Policii trvalo několik let, než je znovu pochytala a poslala tam odkud přišli, totiž za mříže. To byla cena za kapitalistickou svobodu? A opokud se majetku týče, po komunistech zůstal ovbrovský majetek, který byl v rámci tzv.privatizace rozkraden. Jen za vytunelované banky byly vyplaceny miliardy. Penzijní fond v deítkách miliard, byl včleněn do rozpočtu a zmizel. Zeptejme se, kde zmizel zlatý poklad a kolik zlata v Národní bance zůstalo. Ptejte se, nebudte ovce a nenchávejte se i dále okrádat. ČSSD slibovala zrušení poplatků ve zdravotnictví a ted o tom nechce hovořit.Dr. Rath prohůašuje, že se spokojí s paskvilem,který vypotil nyní senát. Poplatky zůstanou, jen když prohlášení o jejich zrušení vyhrálo ČSSD volby. Ve skutečnosti jim o to nikdy nešlo, byl to jen podvod na levicové voliče. Jediní kteří chtějí odstranit poplatky, jsou komunisté.

31.1. 07:14
petr

Reagovat na tuto snůšku polopravd a někdy úplných lží je těžké.Autor si neuvědomuje,že každý z nás v první řadě myslí na sebe,tedy i politik,pak na voliče a na program.Důležité je,jak se za jejich vlády mají lidé (voliči) a co pro lidi vládnoucí strana dělá.Vláda ODS zlepšuje životní podmínky jen úzké skupině nejbohatších a atmosféra ve společnosti je nejhorší od r.1989.Co se týče afér a pseudoafér - ODS jich má ještě víc.Ovšem na rozdíl od ČSSD u ní sebereflexe nehrozí.Malý příklad - aféra kakao u ČSSD - Kraus odstoupil,aféra zlaté padáky v Benešovské nemocnici,které Bendl umožnil - hle pan exhejtman povýšil na ministra.

 

Komentář autora stránek:
Chtěl bych velmi poděkovat všem za podporu, kterou v diskuzi vyjadřujete.

 

Zpět na hlavní stranu