Diskuze 3.6. - 6.6.

Starší diskuze:

 

3.6. 03:14
Dalailama

Posledních osm let vlády ČSSD způsobilo naší zemi velké škody. I přes to, že ekonomika roste, na čemž má ovšem současná vláda jen málo zásluh, a naše země vstoupila do EU, vlády sociální demokracie pokračují v likvidaci budoucnosti České republiky. V době, která přeje provádění náročných reforem tak, aby co nejméně dopadly na širokou veřejnost, tedy v době relativního ekonomického boomu, vlády ČSSD rozhazují peníze daňových poplatníků, zadlužují další generace, vytvářejí stále více stále nepřehlednějších zákonů, které pomalu ale jistě mění tento stát v přeregulovanou zemi plnou korupce, daňových úniků a nesvobody.

Přišel čas udělat to, co bylo 8 let odkládáno - důležité reformy sociálního systému, zdravotnictví, školství a důchodového systému. ČSSD dokázala, že to nedokáže. Ačkoliv se Paroubek snaží svalovat vinu na koaliční partnery a na opozici, což zní obzvláště vtipně z úst předsedy vlády, která získala potřebnou většinu ve Sněmovně, vina leží jen a pouze na ČSSD. Tato strana zneužívá pozitivního ekonomického vývoje k odkladu potřebných opatření a hůře, zaštiťuje se jím i když zavádí vysloveně škodlivá opatření, která se naplno projeví až růst české ekonomiky oslabí.

ČSSD slibuje opět pouze to, co slibovala již v předchozích volbách - že sníží nezaměstnanost, že sníží korupci a omezí byrokracii. Provedla ale naprostý opak - nezaměstnanost se za jejích vlád zvýšila téměř dvojnásobně, korupce vlivem nepřehledných a děravých zákonů narostla do astronomických hodnot a hůře, organizovaný zločin pronikl i mezi špičky této strany a s ní i do státní správy. Růst byrokracie snad ani nemá smysl komentovat.

Existuje anglické přísloví: "Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me." Volně přeloženo: "Pokud mě napálíš, měl by ses stydět, pokud mě však napálíš i podruhé, měl bych se stydět já."

ČSSD nás napálila dvakrát: v roce 1998 a 2002. Stydět bychom se už měli. Pokud se ale necháme napálit i potřetí, bude to svědčit o naší naprosté hlouposti. ČSSD nelze důvěřovat, když v minulosti nesplnila téměř nic z toho, co slíbila, a to málo, co ano, provedla natolik špatně a nespravedlivě, že bylo lepší to nedělat vůbec. Budoucí plány ČSSD nemá, má jen z kontextu vytrženou sadu populistických opatření, které jí mají jen koupit podporu za peníze daňových poplatníků. Tato populistická opatření jsou škodlivá, protože jen prohlubují nedostatky našeho právního řádu a podkopávají budoucí prosperitu. Ví to všechny ostatní strany, proto musí ČSSD tyto nebezpečné nesmysly prosazovat spolu s neostalinistickou komunistickou stranou, která jako jediná je ochotna se na plánech ČSSD podílet. Výměnou za co? Zřejmě za podíly v kontrolních orgánech státní moci, v orgánech, které mají chránit přesně ty svobody, které nám komunistická strana 40 let upírala.

Proto Vám, návštěvníkům i přispěvatelům do tohoto klubu, radím: nevolte levici. Volte strany, která mají naději usednout v poslanecké sněmovně a nebudou spolupracovat na plížívé bělorusizaci naší země.

Děkuji za Váš čas.

3.6. 04:44
Smoug

Doufam ze volby,CSSD, nevyhraje....

3.6. 07:00
Milan

škoda, že si taky někdo nedal tu práci sesumírovat podobným způsobem prohřešky ODS. Navíc desetileté vládnutí ODS přivedl zemi do záporného HDP ... ach ta paměť :o)))
Upřímně bych volil nějakou rozumnou pravicovou stranu, ale rozhodně ne svinstvo jménem ODS.

Odpověď autora stránek:
Prohřešky ODS byly již sesumírovány mnohokrát. Stačí použít google nebo si pročíst zdejší diskuzi. Pokles HDP (tedy ne záporné HDP) nepřivedlo desetileté vládnutí ODS, ale skokové zvýšení úrokových sazeb, zapříčiněné přehrátím ekonomiky, guvernérem ČNB Tošovským, který je na vládě nezávislý.

3.6. 10:35
Kaliwoda

Trapas! Doufám,že ODS nevyhraje

3.6. 10:39
carlos

A co takhle sepsat průsery ODS? Určitě by jich bylo víc.

Odpověď autora stránek: Kauzy ODS již byly sepsány mnohokrát.

3.6. 11:05
Michal

Už jsem dlouho nečetl podobnou sestavu demagogoie, nepodložených a neprokázaných "afér" a jiných nepravd. Myslím si, že ODS se ani letos do Strakovy akademie nepodívá. Ani podobné internetové stránky ji k tomu nepomohou, stejně jako před minulými volbami založení deníku Super nebo 10 miliónů pro Kořistku.

Odpověď autora stránek:
Jak si mám vysvětlit, že mi nikdo z kritiků stránek nechce uvést jedinou konkrétní nepravdu nebo neprokázanou aféru na mých stránkách? Nejsou snad pravdivé informace o miliardovém úplatku pro fotbalové funkcionáře? Nejsou snad pravdivé informace o Krausově investici do Ghanského kakaa? A nebo nejsou pravdivé informace o vyhození Štěpána Mareše z MF Dnes za to, že si dovolil karikovat Paroubka? Proč myslíte, že chtěli poslanci ČSSD, aby byla Kubiceho výpověď veřejná, když věděli, že by v takovém případě nesměl vypovídat o utajovaných skutečnostech? A proč tak rychle otočili, když se dozvěděli, že by pan Vidím zprávu i v takovém případě přečetl, třebaže by tím porušil zákon?

3.6. 11:30
tomáš

Věděl jsem, už opřed osmi lety, když poprvé zvítězila ČSSD, že je to katastrofa pro tuhle zemi. Nemám vysokoškolské vzdělání, ale jako podnikatel vím, jak dělat ekonomiku a politiku ve prospěch lidí. To co předvádí naše vláda je přesně naopak. Paroubek je jenom hlupák, co se dostal k moci a dobře toho využívá. Nebezpečné bylo, ale už působení Zemana potom Špidly a nakonec mafianských praktik Grosse. Hrůza je, že i přes to, má tato coc-bolševická vláda takovou podporu.Jsou dvě hodiny před ukončením voleb. Věřím, že národ dostal rozum a zvolí tu správnou cestu.

3.6. 11:35
NEDUVERIVÝ

Je tu rada informací, mozná dezinformací, nevím. Takovéto materiály se vyrábely na zakázku i u STB, kdyz bylo vhodné masírovat verejnost. Neco pravdy, neco polopravdy, potrebnou dávku lzí, umíchat a naservírovat. Je to zpracováno pak tak, ze to pusobí verohodne. Autor má mozná kvalifikaci ze zminované instituce. Vsiml jsem si ale jeho obdivné zmínky o panu Mackovi, a to mne vede k opatrnosti, protoze tento pán a osud podniku Knizní Velkoobchod, který on "zprivatizoval" je klasickou ukázkou rozkrádání státního majetku. Takze pane autore, zkuste taky popsat metody ODS, protoze tento výtecník byl jejím místopredsedou. Pan president Klaus tvrdil, ze neexistují spinavé peníze, doporucoval zhasnout svetlo, privatizovat, pak rozsvítit a zacít s "cistým stolem". To je jen náznak materiálu, který by byl také zajímavým ctením. Az si ho prectu takto komplexne zpracovaný, pak uverím tomu, co jste napsal ve vasem elaborátu. Do té doby ho ale budu pokládat za dezinformacní pamflet, ale mistrne zpracovaný. Tesím se na vasi novou práci, o kterou jsem vás pozádal. Hodne úspechu preje neduverivý

Odpověď autora stránek:
Pane nedůvěřivý, praktiky ODS již byly popsány mnohokrát. Nevím proto, proč bych se měl po někom opakovat. Vaši žádost o spolupráci tedy musím odmítnout. Pan Klaus nikdy netvrdil, že neexistují špinavé peníze. Řekl "Z makroekonomického hlediska špinavé peníze neexistují.", když mluvil o přijímech z malé privatizace. I výrok se zhasnutím jste si vyložil jinak, než byl myšlen.

3.6. 12:28
Richard Karban

Vazeny anonyme,autore stranek.Vasim strankam chybi jedine.podpis.to je silne degraduje na uroven bulvaru.Vase vysvetleni ze se bojite o svou bezpecnost mi prijde trapne.ostatne i zverejnene trestni oznameni kde jsou misto dukazu fakta z tisku mi prijde komicke.tisk pise proto aby se prodal a ne aby odhalil pravdu.

Odpověď autora stránek:
Chcete říct, že pokud jsou fakta publikována novináři, tak přestávají být fakty? Není snad prací policie fakta ověřovat?
Proč jsem se nepodepsal zde vysvětliji několikrát denně. Co by můj podpis na tom všem změnil? I premiér Paroubek se ohání anonymním dopisem. Já jsem jen klesl v tomto ohledu na jeho úroveň.

3.6. 12:50
were

O každé jiné politické straně by šlo napsat přibližně to samé.

Odpověď autora stránek:
V tom případě bych byl rád, kdybyste mi řekl, která jiná politická strana slibuje před volbami miliardu na výstavbu sparťanského stadionu, která jiná strana zadlužila každého občana tohoto státu přes 100 000 Kč a která jiná strana si dovolí rušit pořady a vyhazovat moderátory a karikaturisty. Kromě komunistů o nikom jiném nevím.

3.6. 13:09
 

Jděte už konečně do PRDELE !

3.6. 13:55
bla bla bla

Tento web je ubohý pokus.

3.6. 16:37
Václav

Autor tohoto vyplodu byl vskutku "nezaujaty", nemam rad lidi kteri pisi bez ostychu a to co napisi vydavaji za pravdu. Internet je idealni misto pro propagandu, bacha na to. A propos nejsem volic CSSD.

Odpověď autora stránek:
Autor tohoto webu není nezaujatý, ale také to nikdy netvrdil. Já zase nemám rád, pokud někdo o někom řekne, že nemluví pravdu a přitom neuvede jediný konkrétní příklad natož nějaký důkaz, kterým by podpořil své tvrzení.

3.6. 17:15
Sith

Na štiřínské kauze klidně zapracuji, jen co mi vyjde chvilka času, ale každopádně za pár minut již budou zřejmé výsledky našeho snažení- jesli dostane naděje šanci na život, nebo skončí podrážce paroubkovi ocelové boty(jejíž kroky již od narození vede jistě monstrózní vize). Potom by se možná mohla všech těchto záležitostí konečně chopit policie, pokud se jí podaří zbavit všech estébáků, když už zde padlo naglické přísloví, měl bych na závěr také jedno, od W.Churchilla "Who doesn't vote in the age of twenty for socialism, has got no heart, but who doesn't vote for capitalism in the age of thirty, has got no brain." tuším, že to bylo takto....jo, a česky to znamená "kdo není ve dvaceti socialistou, ten nemá srdce, ale kdo není ve třiceti kapitalistou, ten nemá mozek" myslím, že z větší části to pořád platí, tak držme pravici palce, ať se dnes konečně vydáme směrem, který vede k nějakému cíli....

Odpověď autora stránek: Děkuji, budu se těšit.

3.6. 17:56
Tom

Pro Lukáš S.
Ano otíral sem se o první schodek rozpočtu ČR, který vytvořila ODS a myslím si, že deficitem neskončí jen první nový rozpočet sestavený ODS, ale i ten druhý a třetí a ... no však uvidíme no. Prostě spousta slibů a stejně na ně nebude kde brát jestli je teda bude ODS vůbec realizovat.

3.6. 19:06
anonymka

Paroubek do politiky nepatří!!!!!!!!!!!!!!!!lidi volte ods

3.6. 19:43
Sith

tak to vypadá na vítězství inteligence, ale je vidět, že tupci se koryta pouští rozhodně velice neradi, a naneštěstí se najde nemálo těch, kteří je chtějí udržet....rozhodně jsem doufal v jasnější výsledek...

3.6. 20:28
JÁ JSEM STÁT - J.P.

vy všichni co jste volili ods jste už ted mrtví ... KSČSSD STÁLE ŽIJE !!! těšte se a třeste se

3.6. 20:48
Barry

Volby nejsou katastrofa. Snad příště... Asi si potřebujeme netlouci nos podruhé...

3.6. 21:25
Studentka :))

jako ODS a CSSD je jedno a to samu zboži... je to prostě hnus..
kdyby to vyhráa jiná strana nebylo by to tady tak strašný jako ted !!! fuccckkk

3.6. 22:11
biba

konecne konec jednoho samolibeho arogantniho hovada a jeho nochsledu-po shlednuti tiskovky se to neda ani jinak napsat

3.6. 22:20
Richard Karban

Tak je tu konec voleb.a vysledek?dva se perou a treti ma uzitek.Komunisti se mozna dostanou do politiky a nebudou hrat jenom druhe housle.Nebo jsou to KDU-CSL kdo se bude radovat?Na tuto situaci vedi jak reagovat.Uz nekolikrat tu hru jak vladnout s 5 resp.8 procenty hrali.Mimochodem radim homosexualum aby rychle uzavreli registrovana partnerstvi.ODS chce po volbach zrusit nektere zakony.Divil bych se ze by to toho balicku KDU-CSL neprosadilo zakon ktery je jim trnem v oku.Jiste je ze KDU-CSL a SZ budou mit ODS v hrsti.Mozna ze to bude i ODS vyhovovat.Az bude za 4 roky (alespon doufam ze minimalne tak dlouho pravicova vlada vydrzi)budou volicum vysvetlovat proc nesplnili smlouvu s volici bude se jako duvod mozna hodit ze oni chteli ale koalicni partneri ne.mozna to bude i pravda protoze vlada o jeden hlas neni moc silna.zvlast kdyz je partnerem Strana Zelenych s jeji levou frakci.neznam jeste pocet mandatu jednotlivych stran.ale napada me kdo ze to vlastne vyhral volby.nevim.ale vim kdo je prohral.podle me demokracie.jak muze diky prepoctu procent na mandaty zustat ve hre levice?na druhou stranu jak se muze podilet na vlade strana se sesti procenty?pro me je porazeny ve volbach jasny.je to obcan tohoto statu!

3.6. 22:57
if

Je to pravda! Az na par detailu zcela korektni.

3.6. 23:01
dasty

mrkněte sem tupé ovce http://www.forum-net.cz/Drivejsi_nazory_Jiriho_Paroubka/forum-net_008.aspx?master_a1e886a2_de9a_4345_888f_130960d32f62_newsid=601a73fb_6c5e_4062_85c3_9a061c68e6be

3.6. 23:07
gloom

:-) pravda se dá těžko unést co?

4.6. 00:16
anal

jste m**ky kdo to pise priklat cechu je to hnus

4.6. 00:21
tooczech

Nevím, jestli jste si toho všimli, ale já jako nestranný pozorovatel z toho docela bliju: Všude byly před volbami billboardy a reklamy ČSSD ničeny a velice nevhodně dokreslovány (nejhorší příklad jsem viděl v Praze na Holešovicích kousek od metra - pan Paroubek tam měl docela dost dlouho umělý "Hitlerovský" knírek). Ale naopak plakáty ODS byly víceméně nedotčeny... Chápu to jako tragické chování voličů a přívrženců ODS, kteří potřebují k vítězství ve volbách udělat ze soupeře něco, co ve skutečnosti není, a spojovat ho se vším špatným ve společnosti. Voliči ČSSD se k něčemu takovému všeobecně nesnížili a tím u mě docela stoupli (!!!voliči, ne strana!!!). Například noviny Mladá Fronta jsou velice pravicové a žádného nezávislého článku se tam nedočkáte, natož aby tam třeba vytáhli něco proti ODS (pochybuju, že by toho bylo míň, než co se dá najít na ČSSD). Letošní volební kampaň ODS mi připomíná efektivní počínání předválečné NSDAP v čele s Hitlerem (nesrovnávám tímto Topolánka s Adolfem). Před volbami mi to nedošlo, ale teď to vidím - v tohle státě je strašně moc nenávisti proti levici a to je špatný. Každý stát potřebuje levici i pravici, aby zůstala rovnováha. Někdy je na tom líp ten, pak zase onen. Prostě jeden udělá chybu a druhý ji může s odstupem opravit.

P.S.: Všichni, kdo veřejně vulgárně nadáváte na jinou stranu, jíž nejste nakloněni, a prezentujete to i na svých webových stránkách a v různých diskuzích, jste velice ubozí...!!! Je mi vás líto... (V této volební kampani se to týká hlavně voličů a straníků ODS - zamyslete se nad sebou, nechtějte být "čeští náckové"...!!!)

Odpověď autora stránek:
Co se týče billboardů ČSSD, zapomněl jste napsat, kde všude vylepila ČSSD své billboardy nezákonně. Pokud někdo svými činy, výroky a gesty připomíná Hitlera, nesmíte se divit, že si jej s ním lidé spojují. Co se týče voličů ČSSD, doufám, že jste viděl předvolební duel Paroubek - Topolánek, Němcová, Gandalovič na Primě. Nenávist proti levici v tomto státě je zcala racionální. Ne všichni totiž už zapomněli na 40 let vlády komunistů.

4.6. 02:12
 

Paroubek je pi*a,bradavice skurvena.

4.6. 02:14
 

Paroubek je krysa.

4.6. 08:01
 

Jirko,Díky za normalní lidičky.

4.6. 08:15
Odpůrce špinavých praktik

Až se lidé probudí, pak už bude pozdě. Nechali se opít v padesátých letech, nechali se opít v listopadu 89, a zřejmě se nepoučí nikdy. Listopad byl třetí bolševický podvod století a kdo se dosud nepoučil a zapomíná na svoji důstojnost, je zapotřebí, aby si to prožil znovu. Pro vznikla tato stránka, jenom proto, aby odvedla pozornost a bolševici si mohli dělat svoje lumpárny dál. Upozorňuji B O L Š E V I C I nepíši o komunistech. Kdo je dnes v ODS ? a co další strany ? Kolik členů bylo v KSČ a rychle, když už z toho nemohli žrát a cpát si kapsy převlíkli kabát a začali plivat na svoji bývalou rodnou stranu. Před tím plácali a volali slávu . Ono lidi volte tyto straníky, oni se vám za to "odmění " jak, to poznáte, ale potom brečet nad rozlitým mlíkem bude zbytečné. Rozkradlo se toho na začátku 90 let málo? A kdo byl u moci? A kdo a proč píše tyto stránky ? Každý strůjce svého štěstí. Komu není rady, tomu není pomoci. 50 léta minulého století stačila prožít jednou.Odpůrce

4.6. 09:46
on

To když nebude přeceda vlády tak už ho mohou konečně zavřít????????

4.6. 10:41
Borek z JESENÍKŮ

Moravané "za sociální jistoty" dali hlas lumpům ! Jsem z Moravy a chci normální stát a ne doupě ČSSD !

4.6. 10:59
Jaroslav

Může někdo zjistit tento "drb": Zuzana Paroubková, narozena 25. července 1957, vystudovala střední ekonomickou školu, se jmenovala za svobodna KOČKOVÁ?

4.6. 11:11
matador

tak a je to v prdeli vyhralo ODS jeste ze nema prevahu to toho moc nesplni Hi HI HI!!

4.6. 14:02
gazmon

tento web udelal nekdo kdo nema ani poneti jaka je soucasna politicka situace a nevi o tom nic

4.6. 14:28
Lucie

Dobry den. Mohla bych vědět, kdo je autorem těchto stránek? Stydí se snad autor za tyto informace které tu uvádí, že zde neuvedl své jméno? Prosím o zveřejnění celého jména. Tyto informace nemohu tudíž považovat za dostatečně věrohodné. Dle mého názoru jde hlavně a převážně o BULVÁR..co jiného k tomu dodat pane autore :o)

Odpověď autora stránek:
Dobrý den, autoři článků, ze kterých jsem čerpal, jsou buďto uvedeni pod uveřejněnými odkazy nebo jsou velmi snadno dohledatelní na internetu. Mé jméno není důležité (vy byste mi věřila, kdybych vám jej zde napsal?). I Paroubek se ohání anonymním dopisem, když se mu to hodí. Vás zajímá více jméno autora stránek než jména aktérů všech zveřejněných kauz? I mě by zajímala jména všech lidí, kteří mi píší příspěvky. Jen se podívejte, kolik jich uvede celé své jméno...

4.6. 15:31
Lukáš S.

Doufám, že ti co stále pochybovali o tom, kam ČSSD názorově spadá pozorně sledovali vyjádření (tiskovku) Paroubka po skončení voleb. Jeho arogance a namyšlenost je neskutečná. Nejde jen o to, že nedokázal unést porážku, ale co prezentoval a jak to prezentoval. Když jsem ho za tím řečnickým postem viděl jak se vyjadřuje, tak mě zamrazilo. Styl, jakým se vyjadřoval je hodný diktátorů. Do toho vyjádření jsem bral ČSSD jako demokratickou levicovou sranu s jejíž programem nesouhlasím. Od toho vyjádření je to u mě strana oranžových komunistů.
Neuznal svoji prohru a pošlapal základy demokracie jako jsou např. volby. To je něco neskutečného. Ohání se agresivní kampaní. Asi evidentně zapoměl na ty spousty billboardů, které neprezentují jejich program, ale kritizují program jiných, na ty diskuze v televizi, kde pořád uváděl jak program ODS všechny ožebračí. A vyjádřování stylem "Agentů posluhovačů" tu bylo myslím před 89' až moc. Poslechněte si např. nahrávky s procesem s Miladou Horákovou (tak jak to řekl Bursík). Je myslím jasné, kam tato strana pod vedením Paroubka míří. Navíc nepokrytě a veřejně uvedl že levice tvoří 101 křesel (naštěstí to není pravda... mají 100). Jinými slovy, že by sestavil vládu s komunisty, kteří když to zjistili, tak přitakali, že by si takovou vládu dokázali představit. Bodejď by ne. Zatím co tady studujeme, která strana má kterou kauzu, tak se komunisté málem dostali opět k moci pod vedením soudruha Paroubka. Je mi z toho zle.
Alespoň že se krajští leaderové od tohoto vyjádření distancovali a tak mám stále naději, že ČSSD je stranou levicovou, demokratickou a ne diktátorskou.

Doufám, že po jeho vyjádření i další voliči ČSSD otevřeli oči. Paroubek je radikální komunista který umí přesvědčovat masy. A zatím co kecá a kecá, tak nám pomaličku a polehoučku ukrajuje z našich demokratických svobod. Je mi z toho smutno, neboť tahle země je mým domovem a mám ji velice rád. Mrzí mě proto, že ji dokáže někdo tak neskutečně ubližovat, když se po tolika letech vymanila z totality a chce ji vrhnout zpět. A už vůbec nechápu lidi, kteří toto s aplauzem a vidinou sociálních jistot podporují.
Pokud by se náhodou tento člověk dostal opět k moci, tak začnu zvažovat termín emigrace. Vím že to jsou silná slova, ale nechci se opět dožít toho, kdy stěny mají uši a kdy se začnou opět hlídat hranice před "západními agenty". Zní to úsměvně, ale v 48' taky znělo úsměvně, že bude vyvlastnění. Poučením budiž slova samotného Paroubka, který zezačátku říkal, že s komunisty vládnout nebude a slova po volbách, kde otevřeně řekl že chce sestavit vládu s komunisty. A pokud chcete příklad jak by to tu dopadlo, tak se podívejte na JAKOUKOLIV komunistickou zemi. V komunistické zemi žít nebudu a už vůbec bych to neudělal mým dětem či vnukům.

Odpověď autora stránek:
Jako již tradičně i dnes děkuji za velmi výstižný komentář.

4.6. 16:41
Beruška

Tak a teď něco o ODS : Nebo je tu na to málo místa ?

Odpověď autora stránek:
A proč zrovna na ODS? Proč ne na KSČM? Bylo toho na ODS snad napsáno málo? Pokud po něčem toužíte, tak si stačí přečíst zdejší diskuzi nebo použít google.

4.6. 18:16
KAREL NOVAK

Nedovolte v zniku modre šance .At se vam daři.

4.6. 18:38
Dr.Kvak

Tak co odeesáci. Ani takový hnus co jste zde vyplodili vám moc nepomohl. Slušný lidi po přečtení těchto lží nemohou volit ODS.

4.6. 22:28
HEDUŠ

Milý pane premiére, je mi hrozně líto, že jste člověk, který nepoznal, že má včas odejít a držíte se hlava ne hlava. Správný politik by to měl odhadnout. Ale Vaše síla a moc je silnější než Vaše osobnost. Pan Kočka je znám celý režim komunistů a normální člověk ví, co je zač. Vy to také víte. To můžete krmit lidi mimo Prahu a né co žijou v Praze. Můžu Vám říct, i když vím, že Vy tyto emaily číst nebudete, jelikož máte na to své lidi, je mi líto, že jako politik jste zklamal i v zahraničí a pro ČR je to velká ostuda. Už si to uvědomte, běžte dělat na co máte a hlavně né v politice. Jste člověk, který strašně škodí ČR. Vy jste nebyl schopen ani přečíst proslov, který Vám připravili Vaši lidé, jelikož Vy nejste schopný hovořit bez papírů. Možná i dneska jste si uvědomil, že Vaše včerejší tisková konference, kde jste měl proslov, tak tam jste dost přestřelil a dotkl jste dost lidí, zkrátka jste to nezvládl. Na politika byste se měl chovat trochu jinak. Začínáte kopat kolem sebe, ale to Vám nepomůže, lidi toho si už užili dost. Tak už to konečně pochopte a nechte lidi žít. Brutalitou a urážkama nic nezmůžete, na to jste dost malý pán. Žij na Lužinách a neotravuj národ, který Tě nemá rád a odejdi se ctí a nedělej to, že se Ti národ směje, to musí být pro politika ta nějvětší potupa, tak už to pochop. Nikdy jsem nevnímala tak volby jako letos díky Vám pane premiére a je mi líto lidí, které Vám ve straně věřili a díky Vašemu chování se Vás vlastně bojí a nejsou schopni proti Vám vystoupit. Už toho bylo dost a běžte na odpočinek a začněte makat jako my ostatní. Nemáte na to být dobrý politik.

4.6. 22:31
Starosta

O obou "vedoucích"neobolševických stranách hodně lidí hodně ví, a když si to vyhodnotí, málokdo se rozhodne volit jinou i malou stranu, ale, jak se často v příspěvcích opakuje, jen menší zlo. A to je zakopaný pes. Opakovaně každé 4 roky volíte nepoctive z "malého zla". Star tomu všemu dal ministr financí ještě Československa Klaus, který na obrazovce vzkázal všenm občanům sdělil, že nezná, že nejsou špinavé peníze! A podle toho ta skpina výtečníků (Klaus. Dlouhý, Kočárník,...) připravovala zákony na míru korupci a podvodům. A když na to upozornila Jana Lorencová (topné oleje) a více ze široka Alena Hromádková, tak se to mocenskou silou snadno před lidmi zkrylo. To co předvedl pisatel diskutovaného příspšvku jen dokazuje, až do jakého vysokého stupně hospodářské a kriminální brutality se dostala naše země pod působením "oblíbeného politika" a letitého ministar financí Grosse! A je to zametené a styky dále pokračují a Bublan se diví jak Alenka v říši divů, protože o vetšině šíbrů asi opravdu ani nemůže vědět. A rozkrýt tuto propracovanou mafii? Asi by to chtělo pomocníka z boje peori mafiím z Italie.

4.6. 23:21
katja

Je mi z toho na nic....

5.6. 01:31
Petr z Prahy

Dobrý večer,

právě jsem dostal odkaz na tuto stránku od známého o jehož minulosti vím, že jeho maminka za totality spáchala sebevraždu a hádejte, kdo ji k tomu dohnal. Od té doby se snaží stížit KSČ, KSČM a jejím přisluhovačům ČSSD přístup k moci. Dělá to tím způsobem, že jde volit. A koho volí? Pravici přece. Skoro 2 hodiny mi trvalo než jsem si přečetl PRAVDU O ČSSD. Musím říct, že jsem naprosto zděšen a znechucen. Jsem čerstvý třicátník a o politiku se zajímám pár posledních let. Věděl jsem, že ČSSD jsou parta gaunerů, ale až takových to by mě nenapadlo. Ale věřím tomu a to naprosto. Situace v tomto státu je ve smrtelném nebezpečí a je nejvyší čas s tím něco začít dělat. Pokud už není pozdě. Chci velmi poděkovat člověku, který vytvořil tyto stránky. Dále na něj mám dotaz. Myslíte, že když volby skončily takto patovou situací, že je možné tuhle pakáž uzemnit a "zlikvidovat" aby nám to tu dále neplundrovali? Také bych chtěl projevit sympatie všem inteligentním a racionálně uvažujícím lidem, kteří tu veřejně prezentují své názory. Je třeba tohle vše dostat ven aby to mohlo číst více inteligentních lidí. K těm hlupáčkům a ubožáčkům, kteří se tu prezentují urážením autora těchto stránek, se nemusím stejně jako každý inteligentní člověk vůbec vyjadřovat. Oni ukazují, co jsou zač už jen tím, co tu napíší. Jen pro informaci. Já si nemyslím, že ODS je parta hodných strýčků, co nám budou dávat bonbony, ale pro mě je ODS ROZHODNĚ menší zlo než ta nechutná parta zlodějů a podvodníků nejvyšího kalibru, kteří navíc ani nic neumějí zvaná ČSSD. To si laskavě uvědomte vy, kteří volíte ČSSD. Přemýšlejte, kde asi vezmou peníze na ty finanční "dary", které nám lidem údajně budou zlepšovat život. A s kým se asi ČSSD bude čím dál více spojovat!!! Nikdo rozumný s ní paktovat nebude. To je sebevražda. Ale to po vás chci asi mnoho. Ono totiž přemýšlet bolí což! Lepší být tupá ovce než být svobodný ve svobodné zemi. A tohle přesně té klice hajzlů vyhovuje. Já volím ODS. A volím z rozumu ne proto, že mám rád modrou. Pryč s ČSSDKSČM.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za kladný ohlas. Levici nejde zlikvidovat jinak než tím, že se ukáže lidem, jak moc této zemi uškodila, aby si konečně všichni uvědomili, že prosperita se nerodí z volebních slibů ČSSD, ale z poctivé práce. Všem voličům komunistů bych zaplatil výlet na Kubu, do Severní Koreje, do Vietnamu nebo do Číny, aby se sami na vlastní oči přesvědčili, jak vypadá komunismus v praxi. Komunismus si svou zločinností nic nezadá s fašismem, proto považuji za nezbytné a v této době navíc za příhodné uzákonit zákaz kandidatůry stran s komunistickým názvem nebo programem.

5.6. 10:37
volic

Radši se podívejte co udělala ODS za období své vlády!!!!!!!!!!!!!!Velké hovno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.6. 11:07
ea

Nevím, jestli pan Paroubek hraje čistou hru a ani mě to nezajímá. Nejsem voličem ČSSD, ale není mi jasný důvod tak tvrdého útoku vůči legitimní politické straně. Pro řadového občana zůstane pozadí politických rozhodnutí vždy tajemstvím, protože do toho nevidí a ani praktiky jiných stran (včetně ODS) nejsou úplně košer. Co mi vadí, je shazování určitých skupin obyvatel jako jsou důchodci, nízkopříjmové skupiny a nezaměstnaní a jejich stavění do protikladu k podnikatelům a úspěšným občanům. Mezi těmito skupinami je totiž řada vysokoškoláků, zodpovědných a tvrdě pracujících lidí, kteří prostě nejsou vždy za svou práci náležitě oceněni. Úspěch není jen být Lucií Bílou, ale třeba i být učitelkou, která zvládne a pozitivně do života motivuje hromadu dětí ve třídě a přitom není za svou práci náležitě finančně ani společensky oceněna. Úspěch skupiny lidí je často založen i na trpělivé práci té hromady lidí v méně atraktivních povoláních, které zaručují pohodlný život i těm úspěšným. Do nízkopříjmové skupiny patří i matky na mateřské dovolené (a jsou mezi nimi i jinak úspěšné vysokoškolačky), které prostě mají tu smůlu, že se dočasně věnují něčemu smyslupnějšímu (i celospolečensky) než jen honění se za kariérou. Tenhle jednostranný a ne příliš solidární pohled na člověka, posuzující ho jen podle úspěchu a nepřipouštějící, že každý - i sebeúspěšnější člověk - se může ocitnout v situaci, kdy bude potřebovat pomoc státu, je možná největší slabinou ODS a důvodem, proč tak velký počet lidí volí ČSSD.

Odpověď autora stránek:
Je mi líto, pokud jste si udělal po přečtení stránek tento dojem, ale důchodce ani nízkopříjmové skupiny tu nikdo neshazuje. Faktem zůstává, že si ČSSD vycvičila nespočet rodin, které si přivykly na sociální dávky a které ztrácejí motivaci ke hledání práce. Ve skutečnosti pomoc od státu potřebují snad jen dlouhodobě nemocní a hendikepovaní. Ostatní se vždy mohou na nepříjemné události (nemoc, povodně, důchod...) pojistit.

5.6. 11:10
Marek

>> Poprvé jsem se tu informaci dozvěděl zde. Proto jsem si ji nechal ověřit i od jednoho dobře
>> informovaného zdroje z ČT. Ten mi pak řekl, že Zelení jsou jen nastrčená strana, aby měla jít
>> s kým ČSSD do koalice.

tak to vypada, ze tato prognoza, Vasemu zdroji, nevysla... zaplat panbuh.

Odpověď autora stránek:
Nechci strašit, ale vládu ještě nemáme. A slyšel jste, koho ve svém plamenném povolebním vystoupení jmenoval Paroubek jako možného kandidáta na povolební spolupráci?

5.6. 11:41
politolog

Takovými stránkami voliče ČSSD spíše přitáhnete než odpudíte.

5.6. 12:24
objektivní čtenář

Tak co tomu říkáte teď, nemůžeme se hnout dál a bůhvíjak to bude dlouho trvat?

5.6. 15:24
Jeden z bandy tupých,nepřemýšlejících blbců

Je to jen pravicová propaganda.Připrava na provicový ráj pro bohaté.Je to cesta k manipulaci.Cesta k rovné dani,školnému,poplatkům v zdravotnictví,soukromným nemocnicím,zvyšovaní nájmů a růstů cen potravín v důsledku rovné daně.Mimo to mám tolik materíalů,že podobné anti stránky na pana Topolánka a jeho kamarády není problém udělat.

5.6. 15:28
mambrah

to je neuvěřitelný, prostě na to se nadá nic říct, člověk to čte a dělá se mu z toho špatně, kdo všechno je v politice....věřím vám, že by vás byli schopni odstranit....

5.6. 15:42
nedostizitelny

hezké info ale co členi ODS ty mají prsty taky v kdejakém svinstvu a pokud je to alespoň z poloviny pravda tak lze očekávatz že se žraloci navzájem nepožerou!A my dole pořád budeme jen trubky vhodný akorát na volby!!!!!!!

5.6. 16:32
hawk

bohužel to pravda je. Smutné.

5.6. 18:10
plastre

Slovensko dotoho Slovensko dotoho Slovensko dotoho Slovensko dotoho

5.6. 18:25
bílej Harry

ČSSD má štěstí, že v naší republice jsou lidi jako beránci, co si nechají vše líbit a nedělá jim problém zapomínat na průšvihy vlády. Taky je tady dost těch, co jim vyhovuje, když je živíme, práce jim nevoní a my to prostě zaplatíme. Nejhorší je, že to budou platit hlavně naši potomci. Paroubek je člověk, který nemá co dělat ve vládě. Nebudeme používat vulgární slova jako on. Mrzí nás, že se členové ČSSD staví za Paroubka, i když vidí, co je to za psychopata. Probuďte se, lidi!

5.6. 18:35
kofola

myslím si,že máme demokracii,tak proč vás všechny zaráží,že se čssd a ksč spojují,podle mně tento pakt není o nic víc zarážející,jako pakt čssd s pravicovou kdu.

5.6. 18:45
kofola

co udělal macek neni gentlemantské,ale ubohé.jak nám s takovým přístupem můžou vytvářet zákony.a vůbec je ubohé vše hazet na čssd,když každý rozumný člověk viděl co se dělo za vlády ods a jejich privatizací.už vy pitomci včetně tohoto tzv.autora článku otevřete oči.

Odpověď autora stránek:
Gentleman musí chránit čest své ženy. To není ubohé, to je ctnost. Ubohé je právě někomu v bulváru pomlouvat ženu. Nevím, jak jste přišel na to, že někdo háže vše na ČSSD. Naopak si vzpomínám na Paroubkův výrok: Ano, my jsme slíbili vytvořit 200 000 pracovních míst a také jsme je vytvořili. Za to, že jich je teď ve skutečnosti o 50 000 méně, za to může ODS.

5.6. 19:00
Profesor Brandt

Text, který jste nám zde s hrdostí pajdajícího vítěze předložili, je samozřejmě odporný jako celé konání ODS od r. 2002. Od poslední porážky ve volbách do dolní sněmovny se tato podařená partaj stylizuje do role vzteklého kluka, kterému ukradli hračku, takže si ji musí vyřvat zpět. ODS tak činila způsobem sobě vlastním, soustavným, machiavelistickým vytvářením oné pověstné "blbé nálady" ve společnosti, důsledek nedůsledek, a to konstruováním kašírovaných až vylhaných kauz, nad nimiž ovšem průměrný Čecháček trne hrůzou (viz i tato snůška nedoložených hovadin). ODS takto připomíná fekální vůz, který duchovní exkrmenty svých vůdců vrhal a vrhá, smrděl a smrdí, ber kde ber. Škodit, škodit, škodit - čím hůře, tím lépe, to bylo politické krédo ODS, maskované "upřímným zájmem o demokratickou budoucnost této země". Topolánkův hovnocuc vysál kdejakou žumpu, naposledy úřad (ne)ctěného p. Kubici, a kde nešlo vysát žumpu, měnila ODS ve fekálie pouhá podezření.
Pokud jde o Paroubkův slovník, lexikon běsu pánů Zahradilů, Langrů, Tlustých, Vidímů... jej v mnohém dokonce překonává, stačí si připomenout výroky těchtu "slušňáků" z televitních debatách v l. 2002 - 2005. V podstatě to jsou političtí hulváti, jejichž výklad demokracie je jednoznačný: "demokracie ano, ale podle nás" a jimž Paroubek nakopal zadek jejich botou.
Byla to ODS, která špinavou kampaní rozdělila tuto společnost, a ta se bohužel jen tak zase nesjednotí. Neboť to by museli slušní lidé skloupit hlavu před pravicovou arogancí a hrubostí a souhlasit s odporně farizejskými metodami ODS, která teď honem zase, když je to zapotřebí, nastavila andělský škleb.
A tak zatímco většině národa pomalu dochází, co se stalo, či spíše jak se to stalo (nejde o prohru ČSSD, ale o způsob, jakým si ODS vynutila svoji výhru), Jiřímu Paroubkovi stejná většina národa začíná lidsky rozumět. Ostatně je proti Paroubkovi nynější hnusná kapmaň vedena nadále, ani ne tak proto, že odsoudil příšerné metody nátlaku ODS na veřejnost (přes podmaněná, pravicově tendenční až servilní média s intelektuálně nedorozenými redaktory typu nafoukance Veselovského, hlupáka Tuny, imbecilů ze "Střepin"... a prokladě zavile pravicových "strážců demokracie" Komárka, Steigerwalda,. až směšných... ), ale protože je pro pravici nadále mimořádně nebezpečnou personou - po rozplizlých osobnostech typu Grosse, Zaorálka, Krause aj. konečně nastoupil na levici dynamický jedinec - vpravdě vůdce, který jen učinil metody svého jednání adekvátními metodám ODS. Ta za čtyři roky svého gigantického úsilí o ovládnutí této země ostatně nepředvadla ne opoziční politiku, ale jen bytostnou opoziční nenávist, zatímco na odbornou fundovanost svého volebního progranu se nezmohla - lidi infikovala sérií blábolů, kodifikovaných jakousi oblbující "smlouvou s občanem", ke které se národ nutně brzy postaví zády. Ano, ODS dosáhla svého "dudlíka moci", neboť v zemi, kde je dominantním médeim TV NOVA, to není pro takto mravně a ideologicky vedenou stranu zas tak těžké (o to větší uznání zaslouží ČSSD, která přesto, že neměla podporu médií, málem volby opět vyhrála!!!). A v jakém duchovním stavu že je teď český národ? Obávám se, že to Topolánka a jeho kohortu nezajímá a že místo pokusu o sjednocení národa budou následovat "noci dlouhých nožů" - čistky všude.
A pokud jde o všeliké kritiky v tomto a jiných vašich odporně nekultivaných, amorálních textech: Mají jednu vadu - jejich řvavost není vyvážena vysvětlujícími, obhajujícími komentáři, pro které jako by nebylo v takovýchto "diskusích" ani místo. A i kdyby, po vašem řevu tak příznačné dikce nadutců bude na jakýkoliv pokus cokoli vysvětlit následovat zase jen řev, tentýž hnusný řev, jaký bylo možné slýchávat kdysi, když černo- a hnědokošiláči táhli ulicemi Říma a Berlína. Celý váš styl kampaně proti ČSSD a levici vůbec nápadně připomíná styl fašizujících stran - hulákat, udupávat, licoměrně nakládat s fakty, lhát. Na to ale vlastně byly tyto volby dobré - ukázali jste, jací skutečně jste: prostě zlí - velmi zlí a záludní. A na vašich pupcích se česká demokracie rozkolísá tak, že nám z toho bude všem špatně. Přeji vám nesmírně těžké vládnutí, o to ale kratší. Děkuji předem, že zase brzy odejdete.

Odpověď autora stránek:
Vážený pane Paroubku, děkuji za příspěvek. Věcnost a stručnost jsou vlastnosti, které mu chybí nejvíce. Vždy jsem obdivlal lidi, kteří dokáží popsat celou stránku, ale přitom ve skutečnosti neříct vůbec nic. Váš příspěvek je jen výlevem emocí bez jediného argumentu, proto na něj lze jen stěží reagovat. Musel bych se ptát - jaké jsou to ty vylhané kauzy, o kterých mluvíte? 5 na stole v českých? Nebo snad ghanské kakao? Nebo miliardový fotbalový stadion? A k tomu volebnímu programu - co můžete říct o volebním programu ČSSD? Já jsem se z předvolební kampaně žádný nedozvěděl, neboť se ČSSD zmohla jen na lživé pomlouvání ODS. Na druhé straně ODS prezentovala moderní pravicový program.

5.6. 19:02
Jirka P.

Studuji Vysokou školu. Již na začátku studia nám řekli podmínky. Studovat zdarma - ANO, ale pouze standartní délka studia + jeden rok navíc zdarma. Další rok zhruba 2000 Kč měsíčně a další roky 9000 Kč měsíčně. Pokud by mě vyhodili a chtěl bych začít znova, tak by se mi již délka studia krátila o to kolik jsem již studoval. Zaplatit bych musel i kdybych studoval jinde - je to propojené počítačovým systémem. Samozřejmě jde studovat jen jednou jinak se platí - to je současná realita. Reaguji tak na odstavec o obhajobě proč by se mělo platit školné ze kterého plyne že se v současnosti školné neplatí (opět lež).

Odpověď autora stránek:
Děkuji za vaši pomoc při vylepšování stránek. Vím, že "bezplatná" je pouze standardní délka studia. Dle mého názoru z uvedeného odstavce neplyne, že se dnes školné neplatí. To pouze tvrdí ČSSD. Ale máte pravdu, že by současná právní úprava školeného měla být v textu zmíněna. Jakmile budu mít čas, tak tuto skutečnost do textu přidám. Pokud chcete vidět skutčné věčné studenty, o kterých se v textu zmiňuji, tak doporučuji se jít podívat na obhajobu doktorandských prací na ČVUT.

5.6. 19:02
Fr Steigerwaldik

Autor tohoto panfletu nebyl ani natolik odvážný aby se pod něj podepsal,protože pod snůšku blábolů a polopravd se nikdy nikdo nepodepíše.Proto tomu nevěřím,-je to jen další špína tak jak je je špína i ten co to sem dal.

Odpověď autora stránek: Právě dnes jsem autory textů zveřejnil, takže jim již můžete věřit.

5.6. 19:38
P.S.

Paroubku jdi někam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.6. 19:42
Patrik

A co dělala ODS, sanování bank, nejhorší popadliště financí v 90 letech, ztáta 500 miliard. ODS je směšná, Paroubek je konečně někdo kdo umí do politiky promluvit a dělá ji na slušné úrovni. Parta zkorumpovaných hajzlů typu Tlustý, nejsou pro mě zárukou ničeho!

Odpověď autora stránek:
Ztráta 500 miliard? Co to je ve srovnání se ztrátou za 8 let vlády ČSSD? Pamatujete se, jak ČSSD brojila proti sanování bank? A jak se pak sama chovala...

5.6. 19:53
Filipína

Dne 2.6.2006 jsem napsala, že považuji za velice varovný výrok pana Paroubka, aby soudní a výkonná moc "táhla za jeden provaz". Po sobotním projevu pana Paroubka bych řekla, že to ani není třeba, pro pana Paroubka zřejmě protiústavní postup "jednoho provazu" policie, státního zástupce, soudu je zbytečným zdržováním, neboť "zřejmým kriminálním živlům" (tento výraz jsem si nyní vypůjčila z rozhodnutí odvolací soudu v kauze mého klienta, aniž by soud zdůvodnil v čem spatřuje ten typický kriminální živel a jde o daně, nikoliv o čin majetkový či proti životu a zdraví, podotýkám) sváže a utáhne smyčku sám, neboť on nejlépe ví, co je správné a demokratické. Demokracii skloňuje ve všech pádech jedním dechem a tím samým dechem popírá Ústavu a zákony této země, nakonec i sebe sama.

Toho času jsem podala ústavní stížnost proti ustanovení trestního zákona (ust. § 148 TZ), podle kterého jsou podnikatelé stíhání za krácení daní, případné vylákání DPH apod. Pro občany této země, příslušné ustanovení 148 TZ je v rozporu s právními předpisy České republiky. Žádný právní předpis totiž nestanoví, že daně jsou majetkem státu, stanoví, že daně se odvádí do státního rozpočtu (z.č.337/1992 Sb o správě daní a poplatků). Státní rozpočet však nemá subjektivitu k právním úkonům (viz. ust. § 19 a násl. občanského zákoníku). Což v souladu s právními předpisy této země znamená, že není oprávněn činit právní úkony (tedy i vybírat prostřednictvím finančních úřadů daně). Zároveň naší zákonodárci zákonem č. 243/2000 Sb., o rozpočtovém určení daní upravili, že daněmi jsou (zjednodušeně řečeno) pouze daně vybrané správcem daně za příslušné zúčtovací období. Tedy prakticky to pak znamená, že různé nedoměrky finančních úřadů po zúčtovacím období jsou vybírány nezákonně.

O novelizaci výše uvedeného ustanovení se však nehovoří (jakkoliv proto volíme poslance, aby přijímali zákony, s nimiž se mohou občané seznámit, neboť jsou vnucenou vnější normou chování podle které se všichni máme chovat), neboť v důsledku pokud by zákonodárce přiznal toto opětovné chybně přijaté ustanovení zákona, museli bychom všichni občané v této zemi zaplatit náhradu škody všem, kteří byli odsouzeni podmíněně, nepodmíněně a stát na základě takto vadného ustanovení vybral od podnikatelů daně.

Každý stát je tak stabilní, jak stabilní má právní řád. Podle listiny základních práv a svobod každý občan této země může být rozhodnutím soudu odsouzen (jedno jestli v řízení trestním či civilním)pouze k tomu, co mu ukládají právní předpisy, jež nejsou v rozporu s předpisy vyšší právní síly a mezinárodními úmluvami, ratifkovanými ČR (čl 10 Ústavy). Bohužel v této zemi k tomu dochází tak často, že o právním státě v této zemi lze s úspěchem pochybovat. Podle mého názoru je důležité, aby občan byl státem sankcionován pouze za to, co mi jako občanovi není dovoleno, co je v souladu s právními předpisy a mé nedovolené chování je mi patřičně státem zdůvodněno, má-li mít občan důvěru v systém.

Pan Paroubek svými výroky a neznalostí Ústavy této pseudodemokracii dává "pořádně na prdel" (omlouvám se za toto vyjádření)a bohužel je ke škodě občanů této země, že si neuvědomují, jak je tento pán balamutí ("neznalost zákonů neomluvá"). Není důležité pro demokratickou společnost, jestli jsem zastáncem pravicové vlády či levicové vlády (moderní). Důležité je, zda-li tyto vlády respektují zákony a u moci jsou pro věci veřejné, respektující zásady demokratické společnosti.

Na 100% jsem přesvědčena, že ústavní stížnost bude zamítnuta, resp. pro nalezené procesní chyby odmítnuta (ÚS chybu zákonodárce nepřizná), to případně pro ty čtenáře, kteří nabydou pocit, že by odsouzeným podnikatelům dle ust. § 148 TZ měli platit náhrady škody.

Bohužel se může stát kterémukoliv občanovi této země, že neúcta státem placených úředníků k "čistotě" zákonů, jejich aplikaci a nerespektování občanských práv se může dotknout kohokoliv.

Odpověď autora stránek: Děkuji za příspevek.

5.6. 20:02
jáma pamětnice

s tou výstavou tenkrát má Máša recht, to byl pro mnohé tenkrát velmi výnosný podnik, co na to , že pak zbyly stamilionové dluhy

5.6. 20:41
Naďa Rosová

Autore autore...jako novinář by ses uživil, umíš taky říkat jen to, co se hodí a druhou stranu zapřít. Netvrdím, že lžeš, ale pravdu taky nepíšeš. Tedy, ne celou...ohleduplně a krásně zamlčuješ všechny ty negativní jevy programu ODS a vypichuješ některé věci tak, aby se za ně jiné mohly skrýt. Dalo ti to zřejmě trošku práce, ale byla to práce milá a zábavná, viď. Moje zdravotní pojišťovna honosný palác nevlastní. Důchodci, které jsem znala nebo znám, nechodili ke třem doktorům a hrozili se, když jim nějaký lék přibyl. Co kdybys napsal, kolik taky může důchodce doplácet? Myslíš si, že v místě, kde se na jediné volné místo žene 50 a více uchazečů, je reálné zrušit minimální mzdu? Nevíš nic o firmách, které teď zaměstnávají všechny své zaměstnance za minimální mzdu? Je to proto, že si na sebe zaměstnanci nevydělají? Jak to, že tedy ty firmy ještě nezkrachovaly a vesele nabízejí své služby? Takových článků dovedu napsat spousty, anonymně ještě víc. Dovedeš ale TY něco víc?

Odpověď autora stránek:
Děkuji za příspěvek. Mohu se zeptat, které jsou ty negativní jevy programu ODS? A proč bych měl psát o ODS, když stránka je věnována ČSSD? Pokud se na jedno volné místo žene 50 uchazečů, tak je velmi příhodé zrušit minimální mzdu, protože takový krok dovoluje zaměstnavateli zaměstnat více zaměstnanců a tím se snižuje nezaměnstnanost. Pokud si nechávají zaměnstatnci platit kromě platu i nějaké peníze bokem, okrádají tím nejen stát, ale i sami sebe. Tyto daňové úniky by pak po zavedení rovné daně byly výrazně menší.

5.6. 20:59
český občan

Dalo by se tomu věřit, kdyby tady byly prohřešky všech politiků. Ale toto je účelové a ještě anonymní. A to se háže do koše. Jste jistě volič ODS. Potom se vůbec nedivím, že zde nepíšete o rozkrádání republiky členy ODS, o koministech v jejích řadách, o roli Koženého, o tom kde všichni vzali po r. 89 tolik milionů, když předtím byli docela chudí, o nejnovější kauze Tlustý-Mrázek (dnešní tel. relace) atd. Potom by se tomu dalo věřit, ale s vaším podpisem. Toto je jenom snůška jedu. Kolik vám zaplatili? Jistě to stálo zato. Je to jenom jedna z praktik ODSS, bohužel.

Odpověď autora stránek:
Tak tomu nerozumím. Paroubek může argumentovat anonymním dopisem a já ne? Pokud potřebujete k tomu, abyste textu věřil, i kauzy ODS, je to jen vaše věc. Stačí si projít diskuzi nebo použít google. A mohu se zeptat, proč bych měl na stránkách věnovaných ČSSD zmiňovat také kauzy ODS? A proč zrovna ODS? Proč ne KSČM nebo KDU-ČSL? Nikdo mi bohužel nezaplatil nic. Pokud byste snad chtěl vy nebo pokud byste věděl o někom, kdo by mi zaplatil, tak se určitě nějak dohodneme.

5.6. 21:02
Znovu NR

"Je mi líto, pokud jste si udělal po přečtení stránek tento dojem, ale důchodce ani nízkopříjmové skupiny tu nikdo neshazuje":
Zaměřili jsme se tedy na armádu nezaměstnaných, flákačů, na nízkopříjmové skupiny, na státní zaměstnance a vůbec na všechny, kterým se stýská po komunistech.
Tedy učitelům se asi stýská po komunistech...Stejně tak automechanikům zaměstnaným za minimální mzdu.
Většina úspěšných a pracovitých lidí volí ODS.
To by znamenalo, že pracovitých je jenom 35 %. A i v Praze ani ne 50 % :-)
Respondenti s nižším dosaženým vzděláním spíš inklinují k premiérovi Paroubkovi. Šéf ODS Topolánek naopak víc přitahuje vysokoškoláky.
Nechápu proč, jeho články nemají ani hlavu ani patu. Proslovy taktéž.
Každý, kdo byl v nemocnici, musel potkat skupinky rómských národnostních menšin, které neustále někde píchalo, že ani nemohly vstát z postele...
To není shazování, vůbec ne...
Zavedení školného - které je na západě samozřejmostí - by uťalo všem těmo vyčůránkům tipec...
To taky není shazování...
... simulanti, u lékařů zmizí fronty hypochondrů a důchodců, kteří si nechávají jeden lék předepsat od 3 doktorů najednou, aby jim náhodou nedošel, přestože jej pak vyhazují kvůli prošlé záruční době.
No to už vůbec není shazování.
Mimoto pan Macek je gentleman asi jako já. Vlepit někomu zezadu pohlavek bych dovedla i dvoumetrovému chlapovi, zvlášť, pokud by seděl. Bohužel se může stát kterémukoliv občanovi této země, že neúcta státem placených úředníků k "čistotě" zákonů, jejich aplikaci a nerespektování občanských práv se může dotknout kohokoliv.

Odpověď autora stránek:
Co se týče shazování, tak řeč byla o důchodcích, ne o cikánech. Když jsem napsal "...a vůbec na všechny, kterým se stýská po komunistech", tak jsem tím myslel "...a vůbec na všechny ostatní...". Vy jste to pouze jinak pochopila. Konstatování, že si chodí důchodci pro léky k několika lékařům je skutečnost. To také není shazování.

5.6. 21:05
důchodkyně

Lidi probuďte se konečně, Paroubek z vás dělá blbce, začněte konečně myslet. PROSÍM

5.6. 21:29
NIkdo

Autor článku je evidentně hlupák, pokouší se nám tu vylíčit jak ČSSD lže a manipuluje program ODS a přitom děláte totéž. Celý článek je spíše k pobavení, nejvíce ovšem Vaše vyložení: Zavedení výpovědi bez udání důvodu... To jenom dokazuje, že jste hloupoučká ovce ODS. Sbohem...

5.6. 21:44
Josef Preisner

Jo lidi je to hnus a takovej ksindl nám má vládnout? Nejsem úplně najivní abych věřil všemu ale že je to Gauner to je snad každému jasný. Nejsem žádná SIBYLA ale stačí když se na něho podívám a je mě jasný co je to zač. Vím moc dobře, jak to chodilo za totáče v takových pozicích jakou zastával ten náš Pan "Premiér". Ty kurevstva mu koukají z očí. Nejsem sice svatej a pár malérů jsem v životě taky měl, ale nic takovýho a nejsem Ustavní činitel. Je to bezcharakterní parchant, o čemž svědčí i chování v těchto dnech. Viděl jsem, jak už to pytlikuje s tím komoušem FILIPEM. My prý s komunistama spolupracovat nebudem , HAHAHA-můžete se v těchto dnech přesvědčit. Je mi z něho na blití. Ten parchant bude naší zemi škodit, pokud se nedostane ke korytu, pořád! Teď mu jde především o to, aby se nsvyšetřovaly ty poslední kauzy. Jde mu o kejhák, a tak bude kolem sebe kopat. Pan Prezident měl pravdu, kdo seje vítr, sklízí bouři. Jen doufám že i v ČSSD najdou odvahu a hodí ho přes palubu. Pokud se časem zjistí, co má na svědomí a vedení ČSSD nic nedělalo, tak to pro ní bude mít katastrofální následky. Já jsem volič ODS, to říkám na rovinu takže by mě to mohlo být jedno, ale nechci, aby k vůli jednomu PARCHANTOVI trpěla celá zem nestabilitou. Dávám socanům na srozuměnou a aby o tom přemýšleli??

5.6. 21:53
Kateřina

A já k tomu dodávám formou starého, ale hezkého vtipu: Ptají se jaký je rozdíl mezi arménským a gruzínským koňakem. Odpověď zněla: Nevíme, všechno naléváme z jednoho sudu."

5.6. 22:46
objektivní čtenář

Nevím jak autor těchto stránek přišel na to, že Rath pomlouval paní Mackovou. Ten ji naopak chválil za to, že má miliony. Pokud jde o Macka, vzpomeňte si, jak například chudáci reportéři buláru čekali celou noc před domem Petry Pyšové, aby mohli vyfotografovat Macka jak jde ráno od ní. Takže Rath tak moc nelhal.

6.6. 04:53
Suchy

Je třeba pohlédnou pravdě do očí a zeptat se, co se dělo za vlády Kočárníka a jemu podobných, kteří si urvali největší kus mamonu. "Tehdá se mé zeptal předseda "Kontrolní komise" při prvních lustracích STB Ferda Brotánek: "Kradeš Karle?" já vyvalil oči, a on pokračoval, "seš blbej! Teď kradou všichni!" Na stěně visel obraz Havla a předsedou parlamentu byl Klaus.

6.6. 09:59
Boban

... já si myslím, že neméně stejně špinavá jako je ČSSD, je i sama ODS, kolikrát jen nadělala dluhy a pak je s velkým humbukem přisuzovala druhým...

6.6. 10:32
pepa

No tak Víte co pčkáme jak nám ukáže modrej pták jak umí vládnout ne? a jsem zvědavej na Všechny tyhle plky. co budete pak říkat a psát o ODS. nevím proč a nemám jediný důvod jim věřit. a ještě jedna věc, když vidím pana Tupolánka tak vídím Burana v šatech.Rozhodně můj premier to nebude!!!!!!!!

6.6. 11:33
důchodce s nízkým IQ

Seznam kauz ČSSD autorem přehledně sestavený je opravdu poutavé čtení.Připadá mi to rovněž velmi tristní! Můj smysl pro objektivitu by ale uspokojil na misku vah přiložený neméně podrobný výčet kauz současných i bývalých činovníků ODS,což by ve značné míře pomohlo pochopit současnou politickou "plichtu".Autora by tak nebylo možno obviňovat ze zaujatosti.

Odpověď autora stránek:
Děkuji za příspěvek. Autor se nepokoušel o nezaujatý pohled na politickou scénu, ale chtěl sdělit pouze svůj zaujatý pohled a zveřejnit nějaké materiály, ke kterým se dostal.

6.6. 12:57
ČSSD je žumpa

Paroubek ven a to tak že okamžitě.

6.6. 13:15
realista

lháři prolhaní

6.6. 13:31
Ajvn

S obsahem této stránky nesouhlasím

6.6. 13:33
Lukas

za 4 mozna za 8 let se budou podobne stranky psat zase, ale tentokrat na ODS. Ted maj konecne sanci se dostat ke korytu i oni a poradne si namastit kapsy uplatkama.. Nedelam si iluze.. Je to stejna banda jako CSSD. V cele s ignorantem Langerema a chytrakem Tlustym.

6.6. 13:34
Mirrrda

Haha.Přijde mi to dost směšné...Celý stránky jen "pomlouvaj" čssd a vysvětlují proč to vlastně bude s ODS lepší a lepší...nakonec tady vlastně bude asi ráj :-) Celkem mě mrzí že se pod článek nikdo nepodepsal...takže považuju autora za pořádnáho sraba.Jestli jich je více,tím hůře.Ještě by jste mílý autoří mohli napsat něco o panu prezidentovi.Určitě by to bylo taky "objektivní".

6.6. 13:56
Dušan

Pozor, i antireklama je reklama! Abychom Ty, s jejichž názory nesouhlsíme, takto naopak nepodpořili! Co se mi líbí na této diskuzi, je korektnost, objektivnost a to, že se snažíme s dobrým úmyslem objasnit nezaujatě špatnosti, které byly spáchány. Díky všem, co sem píšete věcné připomínky, ukazuje to, že my, pravicově orientovaní lidé, se umíme chovat a logicky diskutovat! A to je důležité!

6.6. 14:15
hodná teta

Co to tu čtu za šílenosti ? To mohl vymyslet jen opravdu těžce nemocný mozek...doporučuji klid na lůžku a obklady na hlavu, přeji brzké uzdravení.

6.6. 15:39
Medvěd

Je mě z Paroubka nanic....jeho chování po oznámení volebních výsledků je skandální......doufám že zmizí ze scény abych se nemusel bát pustit televizi........

6.6. 16:24
misticjoe

ODS byla u moci 8 let?...no já Vám nevím...nebylo to náhodou nejdřív OF a od roku 1992 do 97 ODS?

6.6. 16:35
Tonda

Teď už si opravdu připadám jak v padesátých letech,když Urválek hodnotil Horákovou.

6.6. 16:48
hmrazek

Toto co jsem si ted přečetl je nehoráznost vůči panu Paroubkovi a celé cssd. Ten pisatel by se měl nad sebou a svémi výroky pořádně zamyslet!!!!!!!!!! Myslím že tato stávajicí vláda v čele s Paroubkem udělala pořádný kus práce pro tuto zemi a lid teto země. Vláda ODS přivede tuto zemi ke krachu a bídě mnoho obyčejních pracujícich spoluobčanů této země.

6.6. 17:08
František

Jste ubožáci kteří již ukízali celému národu jak dokáží vládnout co to znamená slovo tunelování,korupce,Švarc způsob,profit jen pro hrstku nejbohatších.Nevím jak jiní ale mě stačí se podívat na Slovensko a je mi jasne kam chce jít celá ODS a co to znamená modrá šance.Škoda že lidem kteří mají soucit s druhým se dnes nadává socani a ještě jednu věc pokud mě by pan Topolánek nařkl ze znásilnění a se styky s podsvětím tak by dostal tak přes ústa že by už jen tak nepromluvil.

6.6. 17:59
Patrik

Tak koukám, že tady není šance se ani vyjádřit. Někdo prostě cenzuruje nepohodlné příspěvky!? Prostě se jen nehodí, tak pyč s nima. Jen jsem chtěl napsat, že hysterie, která provází ODS je nepochopitelná, Topolánkova strana je bez náboje nápadů a smysluplného programu. Paroubek má taky svoje, ale je schopný dělat politiku, která má jiný formát a doteď tu nic podobného nebylo. Prostě umí a Vy to jen špatně zvládáte! Stejně bude kontrolovat moc v zemi, Topolánek vládu nesestaví!

Odpověď autora stránek:
Omlouvám se za zpoždění při zveřejňování příspěvků, ale mám i jinou práci a nestihnu vše najednou.

6.6. 18:44
 

Petice proti Paroubkovi: http://www.dostparoubka.cz - podepište se tam taky! Ať už vypadne! Myslím, že se stačil přesdvést a zostudit nás ve světě! Pryč s ním!

6.6. 19:45
maly paja

hele vy borci nechte pana paroubka být machrujete a nadáváte uspořádáváte demonstrace...a zozumíte tomu asi tak jak koza petržely.......je to člověk chytrý vzdělaný a povahově hodný a vy děláte jako by nevím co udělal nechte ho napokoji laskavě.......je to jen člověk vžíjte se do jeho situace...ste svině

6.6. 20:02
Tonda

Nikdy není pozdě!!! Souhlasím s přispivatelem, který napsal, že by tyto stránky by mněly být povinné pro všechny socialisty a jejich voliče. Doporučuji knižní vydání. Bude to trhák a bestseler.

Odpověď autora stránek: Děkuji :-)

6.6. 20:30
Fuck off ODS

Fuck off ODS a jim podobny pravicovy sraci, jak napr. autor techt strapnych stranek.

6.6. 21:08
jirka

Zkuste taky odkaz http://povolebni.nazory.cz
Nazory lidí kteří neumí jen nadávat!

6.6. 21:08
Kolega

Chtel jsem napsat neco ve smyslu ze kazdy si muze fakta vylozit po svem a ze tato stranka se ani nesnazi tvarit jako nestranna, ale nema to smysl. Je smutne, ze nekteri lide tomuto textu veri. I kdyz nepopiram ze je na nem neco pravdy, ale priznejme ktera ceska strana je bila jako lilie? ODS? To asi sotva. Jako studenta me pobavila ta cast o skolnem. Je pravda ze nekteri "studenti" system zneuzivaji, ale pral bych autorovi aby si vzal pujcku na studium a po dokonceni studia ji splacel spolecne s pujckou na bydleni, placenym zdravotnictvim (nedejboze kdyby se stalo neco vyznejsiho) atd. No hodne zdaru ODSaci. Ja si zatim nemohu dovolit byt priznivcem. Mozna ze az dostuduju a budu brat nadprumerny plat (a hlavne nebudu muset splacet pujcky), tak taky budu horlivym zastancem ODS, protoze tohle uz mne tizit nebude.

Odpověď autora stránek:
Právě že pokud budou školné platit pouze absolventi, tak se sníží studentům náklady na studium a nebudou si muset brát půjčky. Navíc absolventské by se mělo platit pouze při nadprůměrné mzdě. ODS má také pro studenty připravenu spoustu výhod typu osvobození od daně z příjmu. Co se týče placeného zdravotnictví, jedná se o částky v řádu desetikorun, což by ani pro studenta neměla být neúnosná suma peněz.

6.6. 21:10
L. Š.

Autorovy doporučuji místo jednostraného uvádění jednostranných zpráv, rozšířit svůj obzor, a zdělit nám, kde, za jakých vlád se ztratil majetek, jež se společně budoval 40 let. Rovněž nám nic neřekl o Šrejbrech, Čermácích,Maccích a jiných z modré party. Po přečtení ovšem stále nevím, co měl autor za cíl

Odpověď autora stránek:
Děkuji za doporučení. Majetek, jež se společně budoval 40 let, byl rozkraden komunistickými funkcionáři. Co zbylo, bylo projedeno za 8 let vlád ČSSD, takže tento dluh bude několik dalších generací splácet. O Šrejbrech a Čermácích jsem nic neřekl, protože nevím, že by měli nějaký vztah s ČSSD, o které je tato stránka.

6.6. 21:16
Softis

Jsou to peknyy kecy!!!!!!!! nevim o co se snazite..hledate nejakyho obetniho beranka..pritom to co sme si zvolili ted to jsou vetsi m**ky..kouknete na Tlustyho,Necase..pane Boze..to se posereme..pak si to tady zaloz ty vole!!!!

6.6. 22:23
Admin

ahoj

6.6. 23:27
Jesus

Lidi, klid. Když se na to podíváte chytrou hlavou (jaou doufám že máte) tak je ČSSD nejlepší strana, kerou si můžem přát. Proč ? Vy byste volili tuneláře, co do roku 1998 nechali zkrachovat 12 bank ? a nahrabali si peněz, že se nemůžeme divit proč je tak velký dluh. Továrny rozprodali za symbolickou jednu korunu a diví se, proč je nezaměstnanost. ČSSD před volbabmi špinili, jako že je napojený na podsvětí a ještě že Paroubek sexuálně zneužívá děti přítele :D vždyť to je zoufalost :D a autor článku jen nemá rád Paroubka proto, že má bradavici, která mu není sympatická. Musíme si říci, jestli je Paroubek diktátor, nebo jestli to opravdu myslí dobře. v sobotu po volbách to opravdu s prominutím ,,posral'' páč se choval jako někdo kdo nedostal bonbónek, ale neříkejte mi, že vy jste se nikdy takhle nezachovali. A co se týče CzechTechu, určitě byl nějakej důvod, proč tam cajti zasáhli. Sami od sebe to udělat nemohli, bezdůvodně taky ee a taky je tam bezdůvodně nikdo nemoh poslat, tak mi řekněte, proč tam přišli ? :-)

 

Komentář autora stránek:
Chtěl bych velmi poděkovat všem za podporu, kterou v diskuzi vyjadřujete.

 

Zpět na hlavní stranu