Diskuze 22.5. - 25.5.

Starší diskuze:

 

22.5. 17:42
Karlos

Podobný text se dá napsat i na ostatní strany. Vždycky ten kdo je u moci jde nejvíc vidět a i jeho kauzy. Bohužel u nás v parlamentu pravděpodobně není strana, která opravdu má zájem vést tento stát. Prostě se jen kohoutí, poslední dobou i mlátí a chtějí hrabat. Mimochodem ODS s nám před lety taky pěkně vymáchala rypáky.

22.5. 18:23
Prďoch

Hochu ty pudeš po volbách do lochu. Ale fandím ti, já už jsem veškerý elán ztratil...

22.5. 18:35
KSČSSD

Parubek-QuimbyParubek-QuimbyParubek-QuimbyParubek-QuimbyParubek-QuimbyParubek

22.5. 19:21
Paroubek

Jistoty a prosperita pro nás, co jsme u koryta.

22.5. 19:24
Mirek Dušín

Další moc zajímavé čtení:
http://jiri-paroubek-neni.borec.net/

Nebo rozhovor zde:
http://lidovky.zpravy.cz/multimedia.asp?r=ln_rozhovory&c=A051025_153200_ln_domov_jel&m=a

22.5. 19:31
Karel K.

Nádherný, škoda, že toto voliči ČSSD a KSČ(m) se svým IQ nikdy nepochopí.

22.5. 19:33
blumfeld

2Mikin: Hnus a hrůza to je a napsal to ten, kdo by rád ten hnus z politiky uklidil. Už aby to bylo.

22.5. 19:39
John

Vlada socialni demokracie, ktera poskodila nasi zemi, snad definitivne za par dni pujde ke dnu a s ni i Paroubek. Dekuji za tyto stranky.

22.5. 20:30
Karel Kober

Paroubek nemůže být člověk!!! A to potvrzuje teorii, že je vlastně z Marsu a chce prostřednictvím ČR ovládnout svět. Ptáte se proč zrovna ČR? No protože jenom u nás jsou takový naivní voliči a neprokouknou ho!!! :-)

22.5. 20:31
blumfeld

http://volby.kategorie.cz/

22.5. 21:28
Ančik

A vypadá to blbě...Nejspíš v této republice žije převaha hlupáků, co čssd stejně volit budou !! Je to tragédie..Lidi proberte se !!

22.5. 22:10
Livin

No nevim jak druha polovina clanku, ale v te prvni ma autor naprostou pravdu

23.5. 10:09
Moravák

Díky za supr sránky. Tohle by mělo být povinnou četbou pro voliče ČSSD. Adresu posílám všem známým.

23.5. 13:31
Brk

A to není všechno. To jsou jenom kauzy, které tzv. ,,praskly". A tahle sebránka chce dále vládnout a myslí si, že to dělá velmi dobře. Fuj!!!

23.5. 14:42
Radek

http://www.volebnifakta.cz/

23.5. 15:06
vlaska

Konečně to dal někdo do jednoho článku !!!!! Pane autore, pokud nejste novinář, měli by se novináři před vámi stydět!

23.5. 15:09
johnny

je mi z toho na bliti co se tady deje...a to i kdyby byla jen polovina pravda..jakoze minimalne ano

23.5. 15:23
 

Tyto volby budou moc důležité. Ti kdo se umí a chtějí postarat sami o sebe a nechtějí, aby jim někdo diktoval co mohou vlastnit, kde se smí léčit a nechtějí aby ministerský úředník určoval který prášek smějí spolknout a který ne, tak ti budou volit ODS, KDU nebo stranu Zelených. No a ti, kteří se neumí o sebe postarat, kteří chtějí, aby jim stát řekl co mají dělat když ztratí práci, ti kteří sedí doma na zadku a čekají až jim dá stát podporu, kterou zinkasuje od lidí kteří pracují, tak ti budou volit ČSSD a KSČ. Po volbách bude jasné (alespoň pro mne) kolik je u nás pracovitých a aktivních lidí a kolik darmožroutů a lemplů. Věřte, že vím o čem mluvím. Letos jdu já i můj můž do důchodu. Od roku 1992 si pravidelně spoříme (důchodové připojištění, stavební spoření, kapitálové životní pojištění). Důchod budeme mít fakt nízký, ale ušetřili jsme si skoro 5OO tisíc, takže nebudeme na nikom závislí.Žádnou horentní mzdu jsme nebrali, vychovali jsme dvě děti, oba jsme měli problémy se zaměstnáním, ale teď podle sebe vím, že to jde a když někdo kňůčí a čeká na sociální podporu je vyčůranek a srab. Pozor - mluvím o zdravých lidech !!!!

23.5. 15:36
Tomáš

přípaně na www.guild.cz/volby

23.5. 17:24
xxxxx

Špatné stránky. Autor míchá do hromady fakta, která se každý může dozvědět v novinách s fakty, kerá jsou na internetu( a která velmi špatně interpretuje )s vyslovenými nesmysly - chybí akorát něco o tom, že se Paroubek s Kočkou chystají sníst zaživa Klause. Velmi špatné stránky, odstranit prosím!

23.5. 17:28
lucka

PAROUBKU,RATHE,........ a celá KSČSSD TÁHNĚTE KONEČNĚ DO PR... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23.5. 17:45
i.v.

Autor pozapomněl na kauzu požadavku úplatku od distributora léčiv na ministerstvu zdravotnictví. Celé to s těmi zadluženými nemocnicemi a distributory jaksi utichlo.

23.5. 18:23
Lukas

Proč by to nemohla být pravda. Těch kauz už bylo tolik a nikdo nic nevyřešil. Někteří jsou si prostě rovnější.

23.5. 18:47
Jim

Moc hezky. Skoro me to rozbrecelo. Ale zas kdyz si vzpomenu, jak jsme na tom byli na zacatku roku 98 a jak sme na tom ted, tak se zda, ze i pres vsechny ty nicemnosti, co tu CSSD provadi, od zastreleni Kennedyho az po naprogramovani Matrixu, se nam dari porad lip, nez v tom nekonecnem idealismu, co nas zaslepil pocatkem 90. let.

23.5. 18:47
valchar@volny.cz

Nevyznám se ve vysoké politice a ekonomii. Dávám příklad toho, v čem se dobře vyznám.
Stručný přehled, jak dá vyhnout platným zákonům a vyhláškám.
Rada zní: Dejte se na politiku!
Přehled faktů: Dne 10.3.06 byl veřejnosti předsatven darovaný duble-decker, jako volební autobus pro krajské lídry Čssd. Pro uvedení do provozu v ČR je nutné udělat test historického vozidla a přidělení značky s písmenem "V". Ovšem vozidlo takto registrované není možné užívat k podnikatelským a komerčním účelům. To asi Čssd zjistila, a tak změnila tvrzení, že autobus není darovaný, ale zapůjčený. Tudíž autobus bude peovozovat na britských značkách. To lze za předpokladu, že autobus V5 (velký techničák) a MOT (britská STK) a zelenou kartu z británie, podepsanou konkrétním řidičem, smlouvou o zapůjčení. Takto lze vozidlo legálně v ČR provozovat po dobu 185dnů. Prohlášení tiskové mluvčí: " Autobus máme zapůjčený na rok." Autobus byl původně rudý, nyní je přebarven na oranžovou. (shoda barev?). Jestlipak údajný vlastník britský vlastník nahlásil změnu barvy? Vzhledem k tomu, že se v Británii jezdí vlevo, je nutné přelepit světla spec. páskou, aby nedošlo k oslńování řidičů.
Zatím se tak nestalo. Dne 27.3.06 se vydal oranžový autobus s doprovodem vozidel s oranžovými světly na svou první jízdu po D1 za Průhonic do Prahy. Jak je možné, že autobus max. rychlosti 45km/hod jede po dálnici. Kdo tohle všechno povolil, na základě jakého zákona, nebo vyhlášky? Kdo ví, odpoví. (použito z časopisu Moto Jurnál, Britské Listy,Czech Business Weekly a Jan Zvelebil)

23.5. 20:06
Ekonom

EKONOMIKA: Slovensko - noční můra Sobotky a Paroubka
http://neviditelnypes.zpravy.cz/ekonomika-slovensko-nocni-mura-sobotky-a-paroubka-fwd-/p_ekonomika.asp?c=A060518_205842_p_ekonomika_wag

23.5. 20:09
pierre

Velmi zajímavá stránka, s jejímž obsahem musím bezezbytku souhlasit.
Osum let u vlády je moc dlouhá doba, hlavně když jde o sociální demokracii.

23.5. 20:25
B.R.

Nekomentuju vsechny ty kauzy, ale to vysvetleni negovaneho programu ODS (vydavaneho jako ODS minus) je opravdu hezky a jasne napsano. Tohle by se melo dostat mezi lidi, kteri argumentuji presne tim co ctou na tech plakatech CSSD, treba jim pak nekterym svitne.

23.5. 20:34
neznamy

Kdo tuto stránku asi provozuje?

23.5. 20:41
WhoKnow

co na to říct... češi sobě... problém socanů není ani že tak kradou, u čechů je to předpoklad, ale že posílaj dopr... celou republiku a to velmi rychlým krokem... každopádně, jak to vypadá, českej národ si to za tu svoji blbost a nepoučitelnost zaslouží...

23.5. 20:47
wasza

Dobry den. Mohl bych kopirovat text tohoto webu na sve stranky prosim?

Odpověď autora stránek: Ale ovšem, tím lépe. Pouze bych požádal o uvedení zdroje.

23.5. 20:51
Zerog

Tento rok ODS protoze fakt nemam CSSD rad...ale za 4 roky? snad evropske demokraty.

23.5. 21:03
Mikesh

Jenom podotknu, že to, co je zde napsáno, je skutečně pravda. Málo lidí si to uvědomuje. Ale přesně takhle je zjednodušeno to, jakou politiku má KSČSSD. Každý kdo poctivě pracuje, by měl volit ODS...

23.5. 21:19
Franta

Ať už jde konečně Pablbek a jeho zkorumpovaná parta DO P.R.D.E.L.E.!!!!!!!!!

23.5. 21:38
taktik

Navrhuji postupovat takto: volme ODS a udvidíme. Pokud to bude zlý volme ČSSD za 4 roky a tak dále, pořád do kola.

23.5. 21:38
Jan za chrta Nor

V této zemi byl podvod vždy považován za kavalírský delikt. Stačí pohlédnout na panování náhradního císaře Masaryka a jeho nohsleda Beneše. Zapátrejte po tom, proč mu musel být z státních peněz, kterých bylo málo, koupen zámek v Lánech a dán do užívání jen rodině Masarykové. 170 sloužících se staralo o blaho nového panovníka. K tomu se přidaly další zámky v Židlochovicích a na Slovensku. Když Beneš chtěl po válce žít nerušeně se svojí milenkou (tedy neteří...) tak mu musela být přestavěna část zámku v Náměšti. Pro pouhých 14 dnů. Paní Hana začala běsnit...

23.5. 21:43
Kuba

Samozřejmě že je to pravda. Lidi neblbněte, a nevolte ani komunisty ani ČSSD. Zvolte prostě někoho jiného. 8 let stačilo.

23.5. 21:56
Viktor Kožený

Jestli chcete prosperující zemi, pak volte ODS.

23.5. 23:14
Tomík

Konečně to někdo dal do kupy a publikoval. Vždyť snad každý ví, jaký je náš progresivní způsob zdaňování a že volit ODSáky se vyplatí už od 9100Kč měsíčně hrubého co se týče peněz ... nebo to snad někdo neví?

23.5. 23:54
Modrý pták

Konečně se našel někdo inteligentní, kdo dokázal dát tohle dohromady :-) Plnou parouBACK!

24.5. 00:36
Mirek

Díky.

24.5. 00:54
Marek

Mikin: Spis je hruza, ze tohle lide cela leta prehlizi a stale tu nezodpovednou socanskou bandu voli jak blbi.

24.5. 07:01
J.G.P.K

kdo bude volit ČSSD volí teror,korupci,policejní stát,novodobé gestapáctví,ale především by volil získat nárok na to být blbej,držet hubu a pomalu chcípat hlady

24.5. 08:24
Tranzistor

Přesně tak, ODS je špína, ČSSD je špína.. člověk si nevybere, ale když musím budu volit menší zlo

24.5. 08:57
aTheo

Hned chci vstoupit do ČSSD, prosím o přihlášku. Nikde jinde se asi k penězům tak rychle, snadno a bez práce nepřijde jako u nich.

24.5. 08:59
wwhhou

a vite proc zvitezi cssd? protoze tady tech flakacu a vycuranku je vic nez lidi co chtej republiku bohatou a zdravou;

proto po studiu opoustim tuto sracku; je mi lito tehle zeme; ale nejsme schopni vyrovnat se s minulosti a realny zlepsni vidim za 20let pokud lidi pochopi; vymrou vsichni; co sou zkazeni komunismem; pokud nestaci zkazit nove generace

je mi nabliti;

vite kde je tady socialismus? na radnicich; vim to z vlastni zkusenosti; a samozrejme ve vlade
mohli sme byt fakt dal, ale diky cssd sme jen ta mala zaostala zeme ve stredni evrope

nestaci lidi odvolat jak tvrdi paroubek ze zatoci s kazdym kdo je zkorumpovany; oni se musi zavrit;

24.5. 10:56
Ze

Nikdy nedám hlas KSČSSD.

24.5. 11:12
doctor

ods nemam rad, ale je to zlo, ktere je porad mensi nez zlo cssdksm

24.5. 11:20
Kyblik

S CSSD jde udelat jenom jednina krasna vec: "Naporcovat a prodat"

24.5. 11:24
ódésák

Myslím, že by měl Macek zmlátit všechny krétény z čssd. Rath a Paroubek by měli fackovací kůru podstoupit 2x denně

24.5. 11:25
Torma

Paroubek a spol.:zaříznout!!!!!!!!!!!!!!

24.5. 12:07
Jája

Vždy jsem se snažila "poctivě" volit. Ale koho proboha letos. Viz Vašek S. se skřípáním zubů asi ODS( a to jen proto aby nedostali hlasy komunisti), ale ze všeho se mi obrací žaludek.

24.5. 12:08
me

Tohle vsechno vi kazdy, kdo politiku trochu sleduje. Bohuzel volici KSCSSD se staraji jen o to, kolik jim stat nasype do huby a kolik stoji chleba.

24.5. 12:12
ODS?

A co takhle že by to psal někdo z ODS jako protiúder na billboardy ČSSD?
Nechci tím říct, že by to, co se tu píše byla lež a už vůbec nechci nějak obviňovat ODS, jenom mě to tak napadlo při pročítání toho materiálu.

Ať je to jak chce, ČSSD jsem ze svýho volebního lístku vyškrtl jako první, takže mě to po přečtení tohohle webu nemrzí. Ale možná že pudu volit nějakou malinkou neparlamentní stranu

24.5. 12:18
kuba

je to soda.. myslim ze by bylo fajn text doplnit o vice odkazu na dolozitelne skutecnosti

24.5. 12:22
blajos

Zajímalo by mne, do jaké míry se Zeman přátelil se slovenskou vládou a zda taky tato vláda nepodporovala jeho vzestup, protože jinak si nedovedu vysvětlit návrat zlata na Slovensko i když vláda ODS byla zásadně proti tomuto kroku. Protože slováci to požadovali dle ní neoprávněně.

24.5. 12:40
Jana

Paroubek svým stylem uráží všechny inteligentní lidi, o Rathovi a dalších "koryťanech" v ČSSD-KSČM nemluvě. Můj devítiletý syn mi dnes v tramvaji, po přečtení článku o zřízení neziskových nemocnic řekl, že se aspoň na třicet let odstěhuje za brigádou jinam, kde neschvalují takové nesmysly... Co k tomu dodat, když to vidí i malé dítě? Jo a bilboardy s Paroubkem a heslem: "Budu pracovat pro Vás" ve mně vyvolávají zuřivost: pro koho jiného taky by měl pracovat, když tloustne z našich daní?!? - Jenže v jeho případě to spíš připomíná silvestrovské předsevzetí, které ví, že nedodrží...

24.5. 12:58
Lenika

Aféry se dají vyšťourat na kohokoliv vlivného napříč politickým spektrem. Ale někteří ze svých voličů dělají pitomce až příliš okatě.

24.5. 13:23
Petr Z

Koukám na co člověk v té haldě průšvihů už dávno zapomněl. Jsem rád za připomenutí. Toho bolševika Paroubka nikdy volit nebudu.

24.5. 13:24
Braccobaldo

ODS není řešením. Na pražském magistrátu si rozdělili sféry vlivu a rejžují společně. Jedinou šancí je některá z menších stran a riskovat i třeba propadnutí hlasu, ale podílet se na volbě mafiánů? Zatím jsou mými favority SNK-ED, přinejhorším Lidovci, tady v Praze za ně kandinuje Svoboda, což je slušný člověk a odborník (zjištěno přímo od podřízených).

24.5. 13:29
adann

Děkuji autorovi. Žaludek si spravím heřmánkem, ale tu naši zemi ani tuny heřmánku nevyléčí.

24.5. 13:31
SocPredator

Pravda, nechápu, který zabedněnec může ještě volit ČSSD. Leda nějaký vohnout, kterému je vlastní styl "po nás potopa", vidí si jen k vlastnímu prahu a garáži a co je za tím už jej nezajímá. Politika ČSSD snad ani jiná není. Budovat sociální stát za cizí peníze není umění. Mluvit o ekonomické prosperitě se zvyšovaným státním dluhem za zády rovněž. To umí každý. Pryč s nima.

24.5. 13:43
michael

Děkuji za tyto stránky. Osobně jsem volič ODS, a to ne v tom smyslu, že jsem přesvědčen, že volím, nejmenší zlo, avšak mé důvody jsou následující:
* Ztotožňuji se z 99,5 % s volebním programem ODS. (V této větě se skrývá mnohem více informace, než se na první pohled může zdát - stačí si uvědomit její obsah.)
* ODS zvládla polistopadovou situaci. Převzala zemi v havarijním stavu, ale relativně úspěšně se jí podařilo zprivatizovat část státního majetku. Problémy sice byly a některým zbyly jen oči pro pláč, nicméně celkový efekt byl opravdu pozitivní. Abych tu neplácal do vody, souhrnným zdrojem těchto informací je práce jedné kolegyně z ESF.
* ODS je dle mého jedinou stranou, která dokáže efektivně zvládnout ekonomickou situaci.

K poslednímu bodu bych dodal následující:
Naše ekonomika sice roste, a to opravdu velmi rychle, překonáváme všechna očekávání. Proč? Odpověď je celkem jasná. Největší podíl na tom má to, že do země se nalil zahraniční kapitál. Obrovské nadnárodní firmy zde dostaly nezměrné výhody (obrovské dotace, levné pozemky, dotace na pracovní místa, daňové prázdniny...), zatímco malé a střední podniky se dočkaly občas dotace na pracovní místa, příp. nějaké menší dotace na rozvoj, ale to většinou ne nijak markantní. Tím pádem a také za přispění některých deformačních vyhlášek skončilo s podnikáním hrubě přes 100 000 lidí během posledních několika let (teď jsou mnohdy na pracovním úřadě a/nebo pracují načerno).
Odejdou-li zahraniční firmy, což se může stát, tuzemská ekonomika je příliš slabá, než aby to mohla unést. Co s tím zamýšlí ODS se dočtete v jejím programu.

Je smutné, že se mnozí nechávají zlákat předvolební kampaní tak silně. Místo toho by raději měli "ztrácet čas" tím, že si prostudují jednotlivé volební programy, srovnají je a zamyslí se nad nimi. Zatím každý nerozhodný volič, kterému jsem toto několikrát za sebou zopakoval, se rozhodl volit ODS, i když spíše, pod tíhou volebních kampaní a celkového znechucení politikou, inklinoval k některé z jiných politických stran.

24.5. 14:14
Vitek

Pryc s CSSD, KSCM a podobnou chamradi, dobry clanek, doufam ze si ho precte co nejvic lidi...

24.5. 14:22
Hanka

To je pravda! A jen doufám, že volby nevyhraje ČSSD!

24.5. 14:28
lovesound

Tohle vše je známé,jenomže lidi nemají paměť!Takhle shrnuté je záslužný čin.Mělo by to vyjít v novinách,jenže kdo by se odvážil,toho Puchejř zlikviduje!Tak až po volbách.....

24.5. 14:45
Jajohn

Nevědomost je sladká... Ale tohleto by se opravdu řešit mělo a existuje pouze jedna jediná cesta. Vylifrovat tu chamraď z vedoucích postu.. Jinak budeme mít fakt velkej průser!!! A není cesta volit malý strany, musíme je potopit něčím větším a jediná možnost v tyhle republice je ODS.

24.5. 14:56
Alenka.cz

www.nahovno.cz

24.5. 15:06
Hangman

Myslím, že na všem je něco pravdy a ČSSD volit nebudu ani omylem. ODS je na tom o trochu líp, takže mají můj hlas ;o)

24.5. 15:10
neogeo

Když někdo sepíše všechny započaté (a nedořešené) kauzy takhle dohromady, tak to dává HODNĚ JINÝ POHLED na současnou "vládnoucí" garnituru v čele s prasátky z ČSSD. Poslal bych je do kriminálu až by zčernali.

24.5. 15:28
frisik

Výborné články. Je vidět, že nejsem sám, kdo má na agenta Paroubka stejný názor

24.5. 16:44
Jak to vidí aTeo:

RaJ podvodníků: http://ateo.cz/frame/phpgal/pict//2.586.jpg

24.5. 16:45
AeroKarel

Píše se diskuse. Jinak je to zcela bez chyby.

24.5. 16:51
baraq

prijedte se kouknout na cztek 06, tam se ukaze, jak pro nas chce jirka pracovat.... FUCK OFF cele CSSD spolu s KSCM respektive KSC. takhle cervena particka uz se vyhrejvala na vysluni horko tezko usmudlane demokracie prilis dlouho a ted zacina pomalinku tu mini svobodu krouhat??? TAK TOOOO NEEEE!!! mili duchodci, pochopte, ze banany levnejsi nebudou, na druhou stranu... budme radi, ze mame banany kdykoliv na ne mame chut...

24.5. 17:06
Mirek Dušín

Další zajímavé stránky:
http://video.google.com/videoplay?docid=8598986536777958036
http://www.reflex.cz/Clanek20505.html
http://www.reflex.cz/Clanek20661.html
http://politikon.politikon.info/index.php?option=com_content&task=view&id=3353&Itemid=9
http://www.volby1946.cz/

24.5. 17:11
Lojza Suchanek

Heh pravda? Tohle je jen desetina z toho,co vsechno se deje....horsi je,ze lidem jde jen o ty sve socialni jistoty a o to,aby nemuseli moc makat,takze tuhle stranu budou volit dal...

24.5. 17:42
Petr H.

viva la ods.........clanek mi mluvi z duse

24.5. 18:10
Mlha

Jste pěkni debilové, to Vám teda řeknu.n kokoti nemastní, neslaní

24.5. 18:35
Zbyhnev

Kvalitka

24.5. 18:38
Hrosters

To je tedy něco...no holt to jsou chytří lidé,alespoň tady v ČR někdo krade legálně...

24.5. 18:56
Fida

Ne, ne vy zrádci jak jste to mohli prozradit, kdo nas ted bude volit.

24.5. 19:45
J

Doufejme, že socani konečně skončí.

24.5. 20:01
Pracující Inteligent

Hezký stránky....Socani jsou šmejdi!

24.5. 20:10
mat

Alternativa, o které píše Braccobaldo (SNK-ED) mi přijde celkem rozumná. Když přihlédnu k http://www.volebnipreference.cz/aktualni-volebni-preference.htm, tak to není bez šance. Možná by to chtělo nějak podpořit, aby se netříštily hlasy mezi spoustu malejch...

24.5. 21:38
karlikblazek

Souhlasím s tebou, Mikine, že je to hrůza a hnus. Jen bych se neptal jako Paroubkův agent na to kdo to psal, ale spíše na to co s tím budeme dělat.

24.5. 21:45
Joey

Hmm. Jsem rad, ze nejsem sam, komu je spatne ze soucasnych praktik generalniho tajemnika UV KSCSSD pana P. Jen aby ti hospodsti kecalkove sli taky volit ...

24.5. 21:50
Karkulka

Doufám,že nás rozumných a s vyšším IQ bude tentokrát více,jedna facka nestačí,musíme zvolit inteligenci a odborníky,čestné charaktery.

24.5. 22:02
kudla

V každém stádu je jedna ovce černá! My máme jen černá stáda a jen v každém jedna bílá!

24.5. 22:34
Obcan

Diky za tyto stranky!

24.5. 22:39
JARS

a proto půjdu k volbám

24.5. 22:54
WonDrak

Chce se mi brečet, :(

24.5. 22:59
Honza

Je nutné volit dál KSČSSD, neboť národ český si nic jiného nezaslouží.

24.5. 23:12
volic

je to trochu manipulace, ne ze by to nebyla pravda, ale je to vystavene na spekulacich a casto to balancuje na hrane..trochu to pripomina "jedna pani povidala.." to same lze myslim uspesne napsat temer o kazde strane..ale je tu spousta zajimavych podmetu a narazek..kazdopadne je to velmi jednoduche-volit paroubka=volit hulvatstvi, nevychovanost a narcismus..

24.5. 23:42
důchodce za 5,5 tis

Viděli jste na Nově poslední "Na vlastní oči?" Kauza ABBA - zářný příklad, že už si tu mohou dělat co chtějí. Je to neuvěřitelné, ale co s tím?

24.5. 23:48
www.reformy.cz

Potrebujem rychle tuhle stránku dostat mezi lidi.
Diky neznamy za peknou sumarizaci problematiky.
Jinak vrele bych doporucoval ke kazde kauze jeste udelat specialni stranku, kam by bylo mozne ukladat externi odkazy. Na to jak (ne)pokračuje vyšetřování atd.
Ja jsem stát vzal trochu vic od podlahy http://www.reformy.cz
Da se tam pekně doplňovat, tak se prosím nestyďte

25.5. 00:05
Nikdo

Volim CSSD a je mi 25 let!

25.5. 00:40
KK

no tak ten prispevek ,kde je Paroubek s hakovym krizem ,jde na statni zastupitelstvi , organozatorovi teto stranky hrozi trestni stihani za propagaci fasismu

Odpověď autora stránek: Děkuji, tyto stránky před volbami popularitu potřebují.

25.5. 00:42
lm

hura

25.5. 05:25
Paja

Tak tohle je fakt pekna sr*cka. To psalo snad uplne hovado, takovy clanek. Fakt, jdi nadavat na Ratha a fackovat se s Mackem a slusne lidi nech zit.

25.5. 06:29
ANtisocan

čssd jsou špinavý prasata, fujjjjj!!!!!!!!
ods!!!

25.5. 06:33
běžný občan

Tento výtah se může udělat na činnost každé politické strany,která působí u nás. Mezi jejich morálkou není velkých rozdílů.Jestli jsou červení,modří,nebo zelení,tak je to jedna banda.Dokud do politiky nepříjdou noví,mladí a snad nezkorumpovaní lidé,tak se budeme točit v tomto bludném kruhu.

25.5. 06:41
KutilTim

A ja vul si myslel, ze je to vtip:
Předseda vlády Jiří Paroubek si tak prochází svoji poštu, když do jeho kanceláře vejde sekretářka:
- "Pane premiére, zastřelili podnikatele Mrázka!"
- "Jejda! To už je osm..?"

25.5. 06:56
jano_BA

Dobry text.

25.5. 07:24
kurwa drath

hnus fakt....volit pujdu a tohle to teda urcite ne

25.5. 07:39
kvaki

To je humus, původně jsem k volbám jít nechtěla, ale půjdu. ODS pro mě představuje menší zlo, tak ji budu volit.

25.5. 08:46
BKP

Nejhorší na tom je, že není koho volit. Všechno je to jedna pakáž. Slušnej člověk by mezi tu politickou sebranku nevlez.

25.5. 09:04
Jirka

Jo Vážení a to asi není vše.Ono ještě něco vyplave.A proto nebudu volit ČSSD a ani ODS.

25.5. 09:08
Jarča

Já už nevěřím tomu, že by někdo náš stát uzdravil. Kdo se dostane k moci, tak hrabe jak stelná kráva pod sebe.Samé špinavosti až je mi zle. Jsem na rozpacích, koho mám volit. ČSSD určitě volit nebudu. To si raději useknu ruku.

25.5. 09:20
Mila

Pokud člověk trochu politiku sleduje, nic nového se tu nedočte - vše je v podstatě tak, jak autor píše.

Trochu nechápu ty lidi, co to tu komentují jako "to snad nemůže být pravda".... Nejsem si jistý, ale kde posledních x měsíců žili? To ten strach a hrůzu ČSSD a Paroubka opravdu nevidí?

Doufejme, že čssd nedostane více než 15% hlasů, aby byli odejiti od koryt, protože jinak se slušný člověk může obávat o svoji osobní svobodu.

25.5. 09:31
OveckA

Plnou parou back......... nebo zejtra dostanem pres drzku MY!

25.5. 09:47
VL

Lidi, neblbněte! Nevolte ani ODS a ani ČSSD! Jedinná naše možnost je volit malé strany, u kterých máme naději na změnu - nové, politikou zatím neposkvrněné tváře. Jak si to uděláme, tak to budeme platit.

25.5. 09:52
Josef Kalenda

Jsem velice rád že jsou tyto stránky na světě. Bylo by dobré aby se dostali mezi všechny občany. Je zarážející že i po těchto kauzách je až doposud tato vláda u moci
Ještě jednou děkuji
Josef Kalenda

25.5. 09:54
Jirka.S. živnostník

To co nám předváděl Zeman, byl velice slabý odvar Paroubka.Paroubek je diktátor a přívlastek Musoliny mu přísluší.Zaslouží si PADÁKA

25.5. 10:26
Jirka (rozhodně ne Paroubek)

A co takhle volit někoho úplně jiného? Argument, že se do parlanentu jiná strana nedostane je zavádějící. Když si to řekne každý, tak šanci skutečně nemá. Volte toho, kdo se Vám zdá nejlepší a vykašlete se na oficiální preference! Ty jsou velmi snadno zmanipulovatelné.

25.5. 11:04
Matthew

tohle nema chybu, udelejte si logo at si ho muzu dat na stranky

25.5. 11:07
JS

Takhle, já bych řek, že tohle všechno sou stejný lži jako ČSSD šíří o ODS. Já teda volím ODS pořád a pořád budu. Ne ale kvůli tomu kdo co kde na netu napsal. Jsem prostě radši pro kapitalismus než pro socialismus a tak volím nejkapitalističtější stranu

25.5. 11:08
foxys

Lide, pamatujte na to, ze v CR nejsou jen dve strany!!

25.5. 11:10
Jarda

Bohužel, všechno, co je tady napsané, je podle mých informací z jiných zdrojů pravda anebo se to - u spekulativnějších bodů - alespoň pravdě hodně blíží. Za ODS se sice kradlo, ale orazně řečeno potmě a kradli hlavně šíbři mimo politiku (Kožený, Stehlík...) a většina z nich skončila špatně. Ale za ČSSD se krade hlavně mezi vysokými politiky a za bílého dne

25.5. 11:13
sockaprasiva

Už zase se mi chce zvracet!

25.5. 11:20
******

Ráda bych viděla takto vypracovaný posudek na ODS.A když neznám vaše jméno,své taky neřeknu.

25.5. 11:22
Vidím

Tohle všechno je na odstřel za velezradu. Posílejte všem komu můžete.

25.5. 12:38
Echnaton

Echnaton: to Vašek: vždyt nemusíš přivírat žádný oči a volit ODS či ČSSD , máš tu dalších 19 stran, tak si vyber!!

25.5. 12:42
NiMi

Vážený pisateli výše uvedeného rozboru, já Vám děkuji, lépe to ani sepsat nešlo. Doufám, že každý, kdo si to přečte, pochopí, a zachová se podle svého (snad) zdravého rozumu a svědomí i příští týden o volbách. Ne že bychom měli např. v ODS samé ryzí charaktery, ale ze dvou zel je to modré rozhodně to menší. Ostatní bojovníci o poslanecká křesla jsou jen do počtu a uvidíme, ke komu se po volbách přidají. Jisté to je jen u KDU-ČL - ti se přidají vždy na stranu vítěze, až je to třeba sám Ďábel. Tak nám všem držím palce, abych si zvolili lepší variantu pro další minimálně 4 roky.

25.5. 12:43
jocho

s CSSD plnou ParouBack [cti bek]

25.5. 12:46
drinker

Výbornej odkaz, je tam všechno. Gratuluju autorovi k sepsání a budu šířit. Volte doprava!

25.5. 12:49
Pavel

Škodlivé výrobky mají mít započítany škodu v ceně . Prospěšné nemůžou dotovat, škodlivé a užitečné. Proto volim zelené. Až zdravotnictví platí ten, kdo ničí zdraví lidí. Ekonomická daňová reforma může pomoci podnikání, zaměstnanosti i životnímu prostředí nás všech.

25.5. 13:36
Martty

Ať bude u moci jakákoliv vládá tak všichni budou hrabat pro sebe,ale zas každý musí usoudit která str. má pro něj lepší volební program. Jednoznačně podnikatelé volí ODS

25.5. 13:42
Tazatel

Proč tato fakta voliči ČSSD ignorují? Proč přecházejí tuhle spoustu hnusu, korupce, arogance moci, tunelů etc. a přes všechno co se tu děje tuto stranu volí?

25.5. 13:45
ben.benicek

Na otázku,kdo to mohl psát Vám odpovídám: napsalo to 8 let vlády socanů

25.5. 13:54
Mystery

K Vašek S. : Přece existuji i jine strany nez CSSD a ODS. Tyto dve strany prave nejvice skodi, ale volic proste ODS cte jen program ODS, volic CSSD cte program CSSD, ale ze by si presetli i programy jinych stran....

25.5. 13:59
Misa

i já se připojuji k názoru Vaška,dvakrát jsem volil ČSSD a stále ještě nejsem příznivcem ODS,přesto půjdu volit ODS,a to i přes to,že tvrdím,že jsou to stejní grázli jak ČSSD

25.5. 14:21
Bob

Konečně někdo napsal, jak se věci tady maji. Lidi otevřete už konečne oči!!!! Paroubek veeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!

25.5. 14:25
http://bigmen.blog.cz/

Je to banda lumpů a převlečených komoušů. Hnus!

25.5. 14:28
mIREK

No ono je to strašně pěkné a autor si s tím evidentně dal nějakou práci, z pár názorů se mi zdá, že je spíš mladší než starší, alespoň určitými formulacemi a náhledy, ale mohu se i mýlit. Na druhou stranu by bylo super kdyby něco stejně kritického sepsal i o ODS... Pak by se dalo porovnávat, neb ani pánové Tlustý, Langr, Nečas nejsou zrovna dle mého gusta...
Srandovní je kauza Macek-Rath. Politik musí být připraven na slovní výpady, ke všemu Rath měl i z části pravdu Neb si pamatuju na jedno z prvních Peříček ještě se S.Saudkovou, kde byl přítomen... Zde se musí zastat Paroubka, kdyby mu šlo jen o vyřízení účtů, měl si ho odchytit na chodbě a tam si to vyříkat z očí do očí, ale takhle hezky před kamerami a zezadu... Nevím, nevím...
A poslední věc co mě hned na začátku trochu rozladila: "jediným odsouzeným se stal Zemanův ministr financí Svoboda. Také mezi námi - ministr, který ani neumí pořádně vytunelovat nějakou firmu si nic než kriminál ani nezaslouží." co to je za bludy, tím autor přímo podporuje rozkrádání státu a to co se zde dělo v prvních letech vlády ODS... Ano, kupónová privatizace, pády prvních bank, kampeličky... Všechno hezky schováno do České Konsolidační Agentury, kde to nikdo neviděl a jejíž dluh rostl v pravdě geometrickou řadou... Zde třeba autorem "nepochopitelný" Špidla byl první a jediný politik, který řekl, že se musíme co nejdříve zbavit dluhu ČKA jinak ho nebudeme za pár let moci ani splatit...
Vše má dvě strany mince... Proto čekám na výzvu k podobnému materiálu o ODS, rád si ho přečtu...

25.5. 14:42
lolekk@stkzabreh.cz

Nikdy mi nepřipadalo,že by ČSSD řešila problémy konstruktivně!
Nikdy sem je nevolil a nepřesvěčili mně ani tentokrát.
Tolik názorů a postojů proti nim a stejně je zas budou lidi volit.
Já volím ODS.

25.5. 14:59
Krt

V téhle všeobecné skrumáži a rvačce o koryta člověk hledá to nejvhodnější řešení na další čtyři roky. ODS vypadá jeko menší zlo.

25.5. 15:09
ddd

Lži.Lži.Lži.

25.5. 15:27
Výkřik

Zavřít a už nepouštět!!!

25.5. 15:59
prdlavej dědek

Paráda! Přečetl jsem to jedním dechem a znovu si uvědomil, proč nevolím KSČSSD. Můj hlas, byť ne se 100%-ní radostí, jde ODS. Ještě by stálo za to tuhle stránku vytisknout a vylepovat na billboardy ČSSD na vesnicích, kde lidé kolikrát ani netuší, koho volí a k netu se nedostanou. A nebo aspoň pěkně sprejem napsat tuhle adresu :-) To by mohl udělat každý z nás, co??

25.5. 16:03
pan Matej

ja volit nepujdu

25.5. 16:11
Jára

Trošku jsem o tom přemýšlel a napadlo mě analyzovat, kdo to mohl být. Pokud chcete přečtěte si.
http://www.pozitivne.cz/item/spatne-svedomi-cssd-nebo-provokace-konkurence

25.5. 16:15
večerník

a na http://www.voltemir.cz/

25.5. 16:41
Pepíno

...jo,jo, těžko hledat čistou duši v politice, ale ČSSD a komunisty nikdy více!!

25.5. 17:11
Mikeš

Opravdový sociální demokrat je:

- chytrý jako Zaorálek
- slušný jako Paroubek
- neúplatný jako STEM
- kulturní jako Jandák
- upřímný jako Rath
- schopný jako Sobotka
- poctivý jako Kraus
- štíhlý jako Škromach
- šikovný jako Gross
- protikorupční jako Kavan
- pracovitý jako Buzková
a rozhodný jako Bublan...

25.5. 17:12
jenda

klobouk dolu za tu praci... Ne ze by to nebylo trochu zabarvene proti cssd.... ale mne to hovori z duse :-)

25.5. 17:16
p

Kolego nezaměstnaný. Až vstoupí 1.1.2007 v platnost nový zákon o životním minimu, to bude šou. Ti, kteří teď skuhrají, kdo mu bude platit dávky, se budou divit co jim socani provedli. Pro rodinu s třemi dětmi to znamená úbytek na dávkach asi 3-5000 korun.

25.5. 17:35
Jady

Bohužel je čas, aby lidi přestali být ovcemi a udělali za sebe a pro sebe to, že půjdou k volbám. Kdo má jasno volit a kdo se neumí sám rozhodnout , prosím, alespoň ředit, jak říká jedna naše dobrá známá. Nenechte politiky, aby nám všem lhali do očí další roky...

25.5. 18:05
kocourek

Toto kazdy vi,ale vetsina se tvari,ze o tom nic nevi a druha cast se vrha do protiutoku bez dukazu.Jen jedno mi vrta hlavou,to opravdu neexistuje zadny zakon kterym by bylo toto svinstvo postihnutelne?Jaky jsme pak pravni stat?

25.5. 18:23
občan

Jedním slovem - HNUS ! Paroubku odejdete s celým ansámblem !

25.5. 18:39
Ditri Kobierskyj

Ty brďo. Od kdy k nam politici mluvi srozumitelnym jazykem?

25.5. 19:14
Ten ktery jsem

Jsou to levicovi parchanti!!!Podle toho co jsem pozjistoval na netu, tak s komunistama chystaji obnovu podminek jako za minulyho rezimu!!! A ty hnusy co delaji... A kdo je nefachcenko a jen spoliha na to co mu socky vyplati tak at tahne do ....!

25.5. 20:08
normální člověk

Ten kdo psal tenhle článek je ubohej debil...FAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.5. 20:53
Jarda

Autor je prostě borec a ví vše nejlépe. ODS je naprosto skvělá, neposkvrněná strana v čele s Topolánkem, Tlustým, Langrem, Nečasem. Podívejte se na ty obličeje a upřímně řekněte, kdo z nich je důvěryhodná osobnost?

25.5. 20:57
Karel

Je jasné, že incident mezi Rathem a Mackem musel být veřejný. Dovedu si totiž představit, že Rath by to označil za politicky motivovaný útok. Nakonec by to bylo tvrzení proti tvrzení, což by Rath velmi účelově využil ...

25.5. 21:21
kluk

a stejně volim balbínovku

25.5. 21:22
člověk

Vašek S. jak ses přesvědčil, všechny strany jsou stejné, tak proč dělat tuhle chybu ještě jednou?

25.5. 21:45
ballonnn

proc nebyl uverejnen muj prispevek?byl vecny,korektni a nebyl vulgarni.proto ze nevelebil ODS?provozovatel tohoto webu by se mel nad sebou zamyslet.

Odpověď autora stránek: To je mi líto. Příspěvky vkládám ručně a je možné, že jsem nějaký nevložil. Vložte prosím svůj původní příspěvek znovu. Děkuji.

25.5. 22:36
nestraník

Milí ODSáčci, Vy už opravdu ale opravdu nevíte, jak byste se ke korejtkům dostali. Vše co tu čmáráte, nemáte nijak podložené. Znám kausy ODS. Největší je již stará 15 let - KUPÓNOVÁ PRIVATIZACE je ve vyspělém západním světě označována za "PODVOD STOLETÍ"a ten co to zařídil je prezident - KOCOURKOV (mimochodem tchán pana prezidenta a tatíčka ODSKSČ je STBák). Měli byste být dávno za MŘÍŽEMI za to, co jste zde napáchali - jsou to škody, které již nikdo nikdy NENAPRAVÍ :o(

Odpověď autora stránek:
1. S ODS nemám nic společného.
2. Každý rok platí občané ČR jen za úroky z dluhu vlád ČSSD 40 mld. Kč. Co že je ten podvod století?
3. Tchán prezidenta z StB Vám vadí, ale spolupráce premiéra s StB nikoliv?

25.5. 23:45
Skromach

http://www.volby06.wz.cz/

25.5. 23:54
japra

Ač je tento článek v mnohých pasážích silně zkreslený a spekulující, nelze upřít, že těch podezřelých věcí bylo za uplynulé roky hrozně moc. A nesváděl bych je pouze na nejvíce namočenou ČSSD. Politická kultura v tomto státu spadla za poslední dobu do hodně hluboké jámy. Citujeme-li Karla Kryla:

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou
ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce

Demokracie dozrává do žaludečních vředů
bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů
a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu
že místo srdce břicho má a místo duše tlamu

 

Komentář autora stránek:
Chtěl bych velmi poděkovat všem za podporu, kterou v diskuzi vyjadřujete.

 

Zpět na hlavní stranu