Diskuze

Starší diskuze:

 

10.2. 19:13
Jarrrda

pěkné, velice poučné...takže vážení, aby bylo jasno: čssd je špatná strana, jakýkoliv levicový názor je taktéž špatný,socialismus je (minimálně) utopie, ale každopádně je taky špatný, politické spektrum u nás se dělí na demokratickou pravici a komunismus, příp. post-komunismus...zajímalo by mě, kdo je autor těhle tolerantních stránek, ze kterých přímo čiší upřímnost, pochopení pro jiné úhly pohledu a vůbec politická objektivita...co je moc, to je příliš

12.2. 19:13
Medik

No to je bomba :-) Vždycky jsem tušil, že je cosi shnilého ve státě Českém :-(

14.2. 14:09
NORMAL

cssd s J.Paroubkem ať jde slušně řečeno do prdele. NEJVÍC MĚ ŠTVE ŽE HLÁSAJÍ TO CO LIDÉ CHTĚJÍ SLYŠET A PROCHÁZÍ TA JEJICH UTOPIE ŽVÁSTŮ PROŽE NÁROD ASI NEPOUŽÍVA HLAVU ALE JEN PŘIKIYVUJE SOCIÁLNÍM STUPIDITÁM. AŤ SEZAMYSLÍ SAMI NAD SEBOU!

16.2. 10:13
petr

Český národ vždy není nikdy na sebe hrdý ale poslouchá vždy takové lidi jako je pan Paroubek který si myslí že lidi jsou blbci a věří vžemu co jim nakuká je to nebezpečí pro tuto republiku a je to zrádce tohoto národa je to zakuklený komunista. Pro lidé přemýšlejte a nevolte nikdy ČSSD.Pozorně poslouchejte co tito lidé Vám povídají a co potom dělají.Čest jejich práci

16.2. 14:53
Anděla

Samozřejmě,že ČSSD je banda lhářů a podvodníku, nejde jim vůbec o národ o lidi, ale o vládnutí proto rozdávají z vypůjčených peněz, aby se udrželi u moci a lidi jdou za nimi jako stádo ovcí a navíc se paktují s bolševíky, kteří jsou schopni všeho,znám to z vlastní skušenosti.

3.3. 19:46
JOUDA

Dnes zase Rath dokázal jaký to je odporný člověk. Pindal o šumkách na silnici, nebudu to zde rozvádět, kdo to viděl musel mít pocit že to je imbecil. O to smutnější, že tento panák má doktorský titul.

6.3. 23:47
bigdrobek

Snad bych jen dodal, že za ty dva roky v devadesátých letech, kdy ODS byla u vlády už neměla co rozkrádat. Všechno už bylo rozebráno komunisty a sociálama, potom co přišla ČSSD to už šlo jenom zkopce. Nechápu jak někdo může říct že ODS rozkradla, když to není pravda, je to jenom blbej pocit. Asi vážně mají lidi tak krátkou paměť.

Na této stránce ještě chybí třeba sobotkův rozpočet v jeho posledním období, který byl přes 180 miliard, a když teď přišla ODS s rozpočtem 32 miliardovým schodkem, tak vylezl sobotka a řekl že to bude alespoň 50. Padla na něj otázka a co těch jeho 180+? Odpověděl jednoznačně, přece byla jiná doba.. Akorát ten šmejd rozdával to co neměl.
Další kauza poplatky ve zdravotnictví. Zrušily se pořadníky, rekonstrukce nemocnic, zvýšení kvality péče a to vše za blbých 30 kaček.. Socani se toho musely chytit, nepochopitelně ODS souhlasit a teď se přes darovací smlouvy vrací 30kč /jedno vrácení stojí přes 230,-/.
Dalo by se najít dalších a dalších skutečností co ČSSD podělala, rozdala, předlužila, rozkradla pro svůj prospěch. Ono ODS taky není uplně čistá, teď se chová tak trochu jako levice, protože ikdyž vyhrála volby nemohla udělat bez koalice většinovou vládu a zbytek koalice táhne hlavně nalevo. Nicméně když se dají vedle sebe skutečnosti o ČSSD a ODS tak ČSSD má těch kauziček daleko víc.
Už třeba jenom odprodej nemocnice hejtmanem karlovarkého kraje. Dryml to vychytal dobře, když řekl 50miliard za nemocnici a znalci řekli maximálně 32, on řekl tak dobře 100 miliard. Není problém, když on prodává nemocnici jako ředitel a podepisuje si to jako zástupce hejtmana pro zdravotnictví v daném kraji. Sběr kompromitujících materiálů na orgoníkovou.
Je dobře, že si někdo dal práci a sepsal Tyto skutečnosti. Všichni co fandí ČSSD sice řeknou že to je nesmysl, ale kdyby se sami zamysleli, zjistili by že je to pouze smutná pravda. Jenže ČSSD volí buď zaplacení lidi nebo státní zaměstnanci nebo lidi co nikdy nebudou přemýšlet. Bohužel. =/

17.3. 15:02
Franta - kuchař důchodce

my vsichni, kteří pamatujeme jeho pusobení u restaurací a jídelen, vime co je za darebáka a jak již tenkrát byl ve velmi nadstandartním vztahu s klanem Kočků a jak chodili celá parta vybírat výpalne po Jirkem vytipovaných podnicích.Slušní členové ČSSD by si meli uvědomit koho vlastně mají mezi sebou a kdo bude po volbách předsedy vládnout. Jirka a parta kočků víte to!

25.3. 09:20
Petr

Naivní lidé, najivní stát a i najivní politikové. Držím se hlavu a pořád si říkám to je jenom sen, že padla vláda! Věřit sladkým pohádkám od ČSSD A KSČM to to umí opravdu jenom lidi s mozkem jako arašíd!

30.3. 11:58
Jánský

Vždy je jednodušší kritizovat, nebo si založit cestu na základě již cesty někým jiným založené. Kdyby autor strávil polovinu času, který vynaložil na tvorbu těchto stránek vlastní politickou angažovaností, udělal by možná lépe. Smyslem je jít příkladem a ne být věčným stěžovatelem.

6.4. 21:13
Jan Kačer

Nelze však zamlčet,že ODS v korupci,aférách a různých kampaních před ČSSD vede,a to o mnoho procent.Proto budu volit ČSSD.Ahoj dopisovatelé.

14.4. 22:11
david

pane Soukup,Vaši stránku jsem přeposlal svým kolegům,aby se pocvičili v přemýšlení.Myslím,že při četbě Vašich stránek stačí pouze vzpomínat a popř. si přečíst odkaz.Jsem velice rád, že jste si dal tolik práce abychom na některé věci NEZAPOMNĚLI.Bohužel se proti mafii nedá nic konkrétního dělat.Snad jen ty volby.DÍK A HODNĚ ZDARU

Odpověď autora stránek:
Děkuji za podporu.

27.4. 12:25
Jote

Pan Paroubek netrvá na odvolání pí. Vesecké, a pane Paroubku proč tak najednou, že by se Vám hodila pí. Vesecká do krámu, každým dnem mi přesvědčujete, že volit ČSSD je stejný nesmysl jako volit ODS či SZ,tedy koho,nikoho! Vás všechny zajímají jen a jen ta koryta

4.5. 09:36
Abrahám

Je to dobré co jste napsali, ale napište i o ostatních politicích. Ať je to objektivní. Paní Livie je prý dcerou fanatického komunisty-člena UV KSČ Šalgoviče. Pan Klus prý pochází z komunistické rodiny, rovněž rudý oficír Topolánek, jak se Vám líbí nevzdělaný a nevzhledný (za to chudák nemůže) poslanec Benda ? Vážení do politiky dnes leze jenom sebranka. Je již 20 let a je nutno vyměnit celou garnituru. Nevolme ani jednu stranu, která je dnes v parlamentu !!

4.5. 14:45
Jarda

Proč jste odvolávali vládu, když tam teď dáte stejné ministry ?

6.5. 10:14
Michal

Ztratili jste dalšího voliče, protože nedržíte slovo.Nevím z jakého důvodu souhlasíte z nominací tuneláře Kocába do nastávající vlády.U každého se objeví zda byl komunista ale že okradl lidi to se nezveřejňuje.Kocáb se za nestranost schovává od roku 1989.

16.5. 10:22
JARIN

Lhář zůstane lhářem a kdo lže i krade. Že jo Paroubku "KDO Z VÁS TO MÁ?" Stačí když tě slyším, a pochopím i politickou vraždu!!!

17.5. 10:53
pepa

To co napsali ODS je svinsvo protože jsou horší moc horší než čssd.Už že se autor nepodepsal je záhadou.To co prodali arozkradli ods se nedá přirovnat k ničemu.čssd dělá pro normální lidi hodně.Konečně že ods padla a měla být postavená před soud za rozkradaní majetku viz.letiště,zdravodnicví viz.Julinkovy reformy.

19.5. 17:39
Jirka

Ty články může psát pouze asociální trouba

Odpověď autora stránek:
Protože sociální trouba nekritizuje své politiky za jejich korupci a zlodějny?

19.5. 22:14
Josef

Ráth a Paroprase jsou největší ču*áci v české republice

20.5. 12:04
Mirek

Proboha ti co ještě neprohhlédli Paroubkovu chuť a touhu po moci tak jsou buďto jako on,nebo nevím jak bych je nazval.Paroubek prostě prodá svoji matku za korunu,jenom aby se dostal za každou cenu k moci.Pokud budou on a jeho zločinná strana zvoleni,tak pak teprve uvidíte co je vláda \"diktátu\".

20.5. 14:41
rgo

nevolím ani ODS, ani ČSSD, nicméně tenhle článek je šílený demagogický paskvil :)

21.5. 22:15
lacoberger

čim víc lidi z postižených oblasti tím větší uspešnost

23.5. 08:59
Dolly

Je to jednoduché, Vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá. A tak blbec volí blbce, arogantní závistivec arogantního závistivce, nevěrník nevěrníka, bigamista bigamistu, šereda šeredu, kurva kurvu, rasista rasistu, nácek nácka a hlavně... český národ Švejků, po čtvrté zbavovaný své inteligence za švejkovského volání alkoholičky Holubové volí zase jen a jen Švejky! Čtěte jak se činí Petruška a její páníček: http://snipr.com/hxdw4
Volte je a do roka a do dne máte po diskuzích

23.5. 22:36
Anti_Orange

NECHCEME BURŽOAZII!!! Oranžové spojence komunistů taky ne! Celou zemi a vlast naši chcete zruinovat - v krizi lidi otupujete tím, že jim dáváte peníze, ale co až dojdou? Co pak?
Hanební socialisti! Vaše strana je založena na Marxistickém a Stalinickém učení. Je mi z vás zle!!!

26.5. 07:13
Michal

čssd, ods atd by všchni vychcipat na mor nebo by jsme je meli vystrilet jsou to jenom zlodeji a delaji vse ne pro dobro naroda ale pro svoje dobro je to parta ignorantu ktera se neumí ani vyjadřovat

27.5. 00:01
Kohout

27.5.09 Jiří Paroubek na Smíchově u Anděla. Tak jim to ukažte a řekněte z očí do očí.Já ta příjdu a chci se ptát na Jirkovu minulost.

27.5. 13:09
doosoo

To napsal nějaký primitivní člen té nejprimitivnější politické strany - ODS. Jsou to sobci, kteří považují lidskost za slabost. Topolánek to prohlásil i veřejně

27.5. 22:38
lenka

ods bych nikdy nevolila, proti panu paroubkovi nic nemam, a věřim že čssd jsou tady pro nas lidi, ods jsou zl....i a lidi potřebujou praci a jistotu,

27.5. 23:25
Petr Feichtinger

Jsem rád, že konečně lidé v české republice našli zdraň na Paroubkovu nesmyslnou politiku ČSSD!!! Dle mého názoru je celá tato strana bandou převlečených bývalých komunistů!!! Vyzývám všechny slušné lidi, kterým není lhostejná budoucnost tohoto národa, aby skupovali vejce !!!

28.5. 18:18
Bláža

Ráda bych si přečetla také o kauzách ODS pak teprve můžu srovnávat, myslím si ,že lumpárna je na obou stranách.

28.5. 22:20
mušketýr

Poslanec Paroubek si nezaslouží nic jiného než opovržení.
Znemožnil Ceskou republiku ve světě - nic jiného si nezaslouží
než prohru ve volbách.Nesmí se divit protestům na svých volebních
sešlostech.

28.5. 23:19
dixxxx

Pěkná blbost jde vám jen o to okrást ty nejchudší...no jo no do plného pytle se lépe sype!!!!!!!!!!!v českérepublice neexistují podnikatelé ale podnikavci!!!!a ti ted brečí nejvíc,mají strach o to ze jim konečně nekdo zatrhne okrádat chudáky...

29.5. 14:04
bad

je mi z paroubkovcu na bliti :o(

29.5. 18:18
 

Po zhlédnuti televizních příspěvku (bohužel ČT1) jsem se zděsil a dostal strach.Tak zvaná vajíčkovaá válka není nic jiného než válka mladých proti starým a nemocným.Až dnes jsem si uvědomil co způsobila Vaše sametová(Havlová)revoluce.Doufám,že se levice sjednotí a zabráni šílensví,které se na nás všechny valí.Ode dneška jsem rád,že už jsem starý i když nemocný.

30.5. 12:53
Vojta Černohorský

On v tý politice teď asi nebude nikdo svatej. To asi ani nejde. Jde jen o měřítka. A JP se svojí bandou to přestřelili. Jen škoda, že se o tom tak málo ví.

Jinak tohle je napsané podle mě výborně. Nikomu nikdo nic nevnucuje. Každý si z toho může odnést, co chce. Tak je to správné. Jen jediná výtka nebo možná i prosba.. Co ostaní politici (neříkám politické strany)? Je někde něco takového takhle komplexně popsáno o jejich \"čachrech\"? Ono by to přispělo k objektivitě a zároveň umlčení alespoň poloviny zdejších prudičů. Ale to možná není vůbec smyslem ani posláním těchto stránek - jak již název napovídá. No nic.

Děkuji, vážím si Vás, i když Vás neznám.Odpověď autora stránek:
Děkuji za podporu. O nějakém komplexním souhrnu čachrů všech našich politiků nevím. Kdo chce, tak sleduje sdělovací prostředky a vidí, že snad na každého politika se toho najde dost.

31.5. 03:02
Radovan Kaluža

http://radovan.bloger.cz/politika-penize/Byvaly-komunista-Paroubek-nevolit-jej-

1.6. 15:58
drahomiryamaha

Mě je zase špatně z ODS.Pracuji v Rakousku a oni vymysleli,že můj plat je příliš vysoký,tak si z něj něco uberou.Zavedli tedy na můj plat daň.Sami kradou a šidí na daních a to jsou milionáři,či miliardáři.Takové lidi mám volit? K volbám jsem jít nechtěl.Teď jdu s celou rodinou a volíme proti ODS.

Odpověď autora stránek:
Tomu opravdu nerozumím. ODS určuje výši daní v Rakousku? Není to ČSSD, kdo volá po vysoké dani pro vysokopříjmové skupiny? A myslíte si, že je správné volit PROTI někomu?

3.6. 18:28
Tomáš J.,Morava

Proč nebudu volit ČSSD?Jsem Moravan a ČSSD nedělá pro Moravu vůbec nic.Zavedení krajů je bazmek,který nefunguje,nerespektuje zemské hranice a ničí moravu jako takovou.Navíc nechci,aby tato republika dopadla díky sociálnímu systému stejně jako Maďarsko,nebo pobaltí.Tohle co předvádí,je populismus.

4.6. 13:00
babacek

Koukám jak pravda se mnohým nezdá tak jako Falmerovi vysílaná pravda o Dr. Horákové !

8.6. 08:18
Jirka

Nepochopil jsem nikdy co za dobytek vládne v této zemi, od tzv. sametové revoluce vystřídali zloděje mafiáni , kteří plundrují naši krásnou zemi a ten tlustý seximozek by tomu chtěl opět šéfovat. Chybí tady institut defenestrace.

10.6. 20:19
petr

Pane autore, děkuji že jste! Sobecké postoje ČSSD, lži, jejich nenažranost, zadlužování... nutně vede ke krachu země. Chudáci studenti to budou muset jednou zaplatit z vlastní kapsy, co tady ČSSD napáchala. Je potřeba více takových lidí, jako jste vy, aby vyslovili svůj nesouhlas s ČSSD a pokud to bude třeba, tak ostře do nich!!! Je mi z ČSSD a KSČM úplně na blití! Taky je mi líto těch hlupáků, kteří tady ČSSD obhajují, protože to vůbec nepochopili. Paroubek kdysi někde prohlásil, že si jako stát můžeme půjčovat kolik chceme a ještě neviděl zemi, která by to musela jednou splatit. Ať se Paroubek podívá do zadlužených zemí, jak na tom dneska jsou (např. Maďarsko..) ČSSD je doufám už OUT!!! jinak se stěhuju někam jinam.

11.6. 17:13
El

Vidím,že jsem zabloudil do odeésáckého plátku.Nemohu si nevšimnout,že se tu nic nezmiňuje o kauzách ODS.A to nemluvím o privatizaci z devadesátých let kdy česká republika,potažmo občané,přišli o stovky mld.Kč.Moc dobře si pamatuji na slova bývalého premiéra, p.Klause,tzv.odborníka na ekonomii:Co jsou to špinavé peníze?Více Kožených...A v tomto duchu se politika a celá privatizace nesla.Vytvořila se živná půda pro podvodníky a zákony,které je nemohou postihnout.Za p.Topolánka došlo už jen ke zdokonalování těchto praktik.Neschvaluji kauzy ČSSD,výše už sepsané,ale ani kauzy ODS,výše opomenuté.Když má někdo takový přehled o kauzách ČSSD,udivuje mě,že nic neví o kauzách ODS.

Odpověď autora stránek:
Kolik toho musí člověk napsat o kauzách ODS, aby směl podle vás psát o kauzách ČSSD?

16.6. 23:11
 

Ten co vede tyto stranky je odesacke hovado co nema co delat

20.6. 11:52
Horník Jíra

S ČSSD jsem již zkončil definitivně, lžou lžou lžou lžou ....., je to banda kecalů a závistivců, již nikdy jim hlas nedám!!!!!!

22.6. 16:58
marie

Vaší straně jsem vždycky fandila, mám však pocit, že vaši stranu velmi poškozuje osobnost p. Paroubka. Nevím, v čem to je, ale on nemá to charisma úspěšného lídra i když ve skutečnosti je to třeba hodný člověk, nebo právě proto. Nelíbilo se mi, že při volbě předsedy jste měli jednoho kandidáta. To jsou volby jak za komunistů. Všem politikům bych přála, aby přestali politikařit a začali vládnout svému národu, svému lidu i těm chudým.

24.6. 11:16
Leoš

Tohle je snůška pitomostí, které by se klidně mohly přizpůsobit i jiné straně. Naše politické strany jsou totiž jedna velká verbež. Ale co s tím? Kdo poradí?

25.6. 15:21
Marek Fried

nebudu tě nikdy volit!styď se!

26.6. 15:50
Jakub

www.situace-politika.webnode.cz Poznejte, jak funguje česká politika!

30.6. 00:05
Nasr

http://cssd.sere.me/ - ČSSD škodí lidem - ucelený přehled těch největších prasáren z dílny ČSSD

3.7. 15:58
Petr

Lidi,kteří přemýšlejí,nebudou volit ani ČSSD ani ODS ale nějakou jinou stranu,která ma program blízký jejich přesvědčení. Pokud se budou pořád dokola volit tyhle 2 strany,nikdy se nic nezmění. Pořad budou u moci ti samí.

8.7. 16:03
Wenca

Bohužel musím svůj příspěvek napsat znovu, protože jsem poslechl návod a stiskl jsem odkaz na informaci o autorovi. Než jsem to udělal, psal jsem, že mi vadí, když někdo očerňuje pouze jednoho, zatímco dělá totéž, ne-li něco horšího. Jmenoval jsem kupodivu zrovna ty výtečníky, kteří jsou spoluautoři těchto slov, plných nenávisti, jedu a zloby, kteří jsou většinou z ODS a jsou podle mne zkáza tohoto národa a ostuda politiky.
Bohužel, ta politická situace je tak prohnilá, mravně rozvrácená, plná podpásových ran, lží, osočování, že bohužel již nemuhu věřit nikomu a ničemu, co se politiky týká, hlavně pak těm, kteří mají plnou hubu cti a férovosti.Nemohu jim věřit, protože ti, co to psali, mi připadají daleko horší a nedůvěryhodnější, než ti, kteří jsou zde osočováni.
SAmozřejmě nevím, zrovna jako každý z nás, neví ani ti pisálkové, vědí pouze přímí aktéři afér, které nebyly bohužel dořešeny, buď potrestáním viníka, nebo novináře, šířícího buď přímo lživé, nebo nedostatečně doložené zprávy. Jedině tak by se vyčistil ten Augiášův chlév, kterému se říká politika ČR.
Jak říkal do televize pan bývalý ministr Kalousek, který má mnoho nedořešených afér, za které by měl jít sedět, pokud jsou pravdivé,že lidé mají krátkou paměť a pro mnoho dalších afér se na ty jeho zapomene.To je, prosím, reprezentant tohoto státu!!
Dnes nelze věřit ničemu, ani soudnictví, viz aféry s Čunkem, DAlíkem,topnými oleji atd.
V článku jsou osočováni členové ČSSD. Nevím, do jaké míry článek obsahuje pravdivé či nepravdivé informace,jako ostatně nikdo z nás,ale osvěžím paměť čtenářů: prvním kdo vnesl do politiky špínu, lhaní, osočování, urážení, pubertální knoflíkovou válku o korýtky, byl Klaus a jeho ODS, což nakonec zdokonalil Tupolánek za pomocí lidí, kteří jsou většínou podepsáni jako autoři tohoto kbelíku pomejí. Ještě bych tam přidal Béma, Marka Bendu a další.
V článku je připomínán Šlouf. TAké se divím Zeamnovi, kterého považuji za jednoho z velmi mála chytrých a schopných lidí v této politické scéně,že si tuto relikvii bolševizmu, kariérizmu a špíny chová, ale ODS mělo Čermáka, Dybu, Macka a další, kteří se po vykonané špinavé práci obtěžkáni tučným bakšišem takticky vzdálili do ústraní, což Šlouf neudělal.
Je mi z toho všeho špatně,zvláště když jsem měl za své přesvědčení s bolševiky značné problémy a s nadějí jsem cinkal klíčky na Václaváku.Ujelo to někam jinam, do mravního bahna, špíny a marazmu.
Ale vinu neseme my, voliči, protože tupohlavě tyto gaunery, kteří dávno za tu dobu, co neustále vysedávají dolíky na svých křeslech, které by podle zákonů demokracie měly být dávno vystřídány novými, ještě nezkaženými lidmi, stále volíme. Copak toto je elita národa?? No, to jsem na tom dosti špatně.

11.7. 12:58
MK

Zijeme to v zemi plne zlodeju, skutecne by se lidi meli nastvat a opet vytahnout znovu do ulic a zavest opet defenestrace.

19.7. 17:48
Jan Dlask

Jan Kavan je velký darebák, ale z KSČ nepřišel, byl v emigraci. Zjistěte si o něm víc a neuvádějte mylné informace.

Odpověď autora stránek:
Dal jsem na vaši radu a nějaké informace o panu Kavanovi jsem si zjistil:
http://www.svedomi.cz/aktuality/a2003/npol_bej_0305_kato.htm
http://www.blisty.cz/files/isarc/9808/19980814d.html
http://zpravy.idnes.cz/misto-na-pracak-sel-kavan-zase-do-snemovny-fif-/domaci.asp?c=A060802_074026_domaci_skr
http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A020730_192351_domaci_che
http://cz.altermedia.info/z-domova/kato-drahy-i-zadarmo_2240.html
http://usenet.jyxo.cz/cz.talk.politika/0305/jan-kato-kavan.html

19.7. 20:13
Jenda

Není tak důležíté jak IPB zachránila ČSSD, ale kdo ji to té situace dostal. Seznam za ODS by byl podstatně delší. Nakonec nikdo autora nenutí aby volil ČSSD. Může volit např. TOP

20.7. 01:32
Martin

Lidi,prosím vás .Já JSEM nestrník ,ale Paroubek to je Diktator.Ten v té p.s. nemá co dělat.

 

Komentář autora stránek:
Chtěl bych velmi poděkovat všem za podporu, kterou v diskuzi vyjadřujete.

 

Zpět na hlavní stranu